Kategorie obrazkowe

Wykrywacze podsłuchów

Z uwagi na łatwą dostępność rozmaitych urządzeń szpiegowskich, w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest zapewnić sobie należytą prywatność oraz bezpieczeństwo. Zdarza się że nawet osoby z najbliższego grona wykorzystują profesjonalny sprzęt do rejestrowania naszych rozmów oraz zachowań, mimo że tego sobie nie życzymy. Jeśli mamy podejrzenia że ktoś może nas podsłuchiwać lub nagrywać, istnieje prosty sposób, aby się o tym przekonać i rozwiać swoje wątpliwości. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne wykrywacze podsłuchów które z wysoką skutecznością wychwytują sygnały GPS, GSM, Bluetooth oraz WiFi.

 

Detektory podsłuchów – w jaki sposób działają?

Zasada działania profesjonalnych detektorów jest prosta – wykrywają one sygnały emitowane przez różnego rodzaju urządzenia szpiegujące i natychmiast sygnalizują to w taki sposób, aby łatwo można było je zlokalizować. Detekcja może przyjmować różną formę, zazwyczaj jest to sygnał świetlny, dźwiękowy lub wibracyjny. Poszczególne modele detektorów różnią się także zasięgiem, w jakim wykrywają obecność urządzeń szpiegujących. W najprostszych modelach jest to około 30 cm, podczas gdy zaawansowane wykrywacze zapewniają zasięg sięgający nawet kilkunastu metrów. 

Profesjonalne wykrywacze pluskiew

Korzystać z profesjonalnego sprzętu detektywistycznego może dziś praktycznie każdy. Podsłuchy są nagminnie stosowane np. w biurach, naruszając w ten sposób prywatność pracowników. Tego rodzaju urządzenia często używane są również przez osoby prywatne, np. w celu sprawdzenia wierności swojego partnera. Jeśli chcemy upewnić się, że w naszym otoczeniu nie są zamontowane podsłuchy ani żadne inne urządzenia rejestrujące, detektory podsłuchów doskonale spełnią to zadanie i pozwolą nam zyskać gwarancję prywatności. 

Wybierz profesjonalny detektor podsłuchu w sklepie Nexus

Z profesjonalnych wykrywaczy mogą dziś korzystać nie tylko detektywi czy przedstawiciele służb specjalnych. Wysokiej jakości urządzenia dostępne są również dla przeciętnych użytkowników, którym zależy na zachowaniu prywatności oraz poufności przeprowadzanych rozmów. Dlatego w naszym sklepie wyodrębniliśmy osobną kategorię przeznaczoną dla wykrywaczy podsłuchów, kamer WiFi oraz innych tego typu urządzeń. Ponieważ zapewniamy duży wybór detektorów, każdy klient może znaleźć u nas produkt spełniający jego potrzeby. Jeśli nie planujesz używać urządzenia na dużych przestrzeniach, prosty detektor o niskim zasięgu powinien być całkowicie wystarczający. Jeśli natomiast przewidujesz że będziesz korzystać z wykrywacza częściej niż tylko w sporadycznych okazjach i na większej przestrzeni, lepszym pomysłem będzie zaawansowany detektor o dużym zasięgu, wykrywający sygnały w szerokim zakresie częstotliwości. Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, który produkt najlepiej spełni Twoje oczekiwania, możesz liczyć na naszą pomoc! Zespół sklepu Nexus to profesjonaliści, którzy z chęcią służą fachową radą oraz wsparciem w doborze adekwatnych rozwiązań. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Warszawie – na miejscu również możesz uzyskać wszelkie interesujące Cię informacje na temat produktów z oferty. 

Zadbaj o swoją bezpieczeństwo i przekonaj się, czy nikt nie narusza Twojej prywatności!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl