Kategorie obrazkowe

Wykrywacze podsłuchów

Z uwagi na łatwą dostępność rozmaitych urządzeń szpiegowskich, w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest zapewnić sobie należytą prywatność. Zdarza się, że nawet osoby z najbliższego grona wykorzystują profesjonalny sprzęt do rejestrowania naszych rozmów oraz zachowań, mimo że tego sobie nie życzymy. Jeśli mamy podejrzenia, że ktoś może nas podsłuchiwać lub nagrywać, istnieje prosty sposób, aby się o tym przekonać i rozwiać swoje wątpliwości. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne wykrywacze podsłuchów, które z wysoką skutecznością wychwytują sygnały GPS, GSM, Bluetooth oraz WiFi. Sprawdź, jak działa detektor podsłuchów i ile trzeba wydać, by takie urządzenie stało się Twoją własnością.

 

Detektory podsłuchów – w jaki sposób działają?

Zasada działania profesjonalnych detektorów podsłuchu jest prosta – wykrywają one sygnały emitowane przez różnego rodzaju urządzenia szpiegujące i natychmiast sygnalizują to w taki sposób, aby łatwo można było je zlokalizować. Detekcja może przyjmować różną formę, zazwyczaj jest to sygnał świetlny, dźwiękowy lub wibracyjny. Poszczególne modele detektorów podsłuchu różnią się także zasięgiem, w jakim wykrywają obecność urządzeń szpiegujących. W najprostszych modelach jest to około 30 cm, podczas gdy zaawansowane wykrywacze podsłuchu zapewniają zasięg sięgający nawet kilkunastu metrów.

Profesjonalne wykrywacze pluskiew

Korzystać z profesjonalnego sprzętu detektywistycznego może dziś praktycznie każdy. Podsłuchy są nagminnie stosowane np. w biurach, naruszając w ten sposób prywatność pracowników. Tego rodzaju urządzenia często używane są również przez osoby prywatne, np. w celu sprawdzenia wierności swojego partnera. Jeśli chcemy upewnić się, że w naszym otoczeniu nie są zamontowane podsłuchy ani żadne inne urządzenia rejestrujące, detektory doskonale spełnią to zadanie i pozwolą nam zyskać gwarancję prywatności.

Wykrywacze podsłuchu

Prostym sposobem na podsłuchiwanie rozmów innych osób jest wykorzystanie do tego celu aplikacji szpiegowskich. Wystarczy zainstalować ją na wybranym telefonie, by móc widzieć i słyszeć wszystko dookoła telefonu. Jeśli zostawiłeś gdzieś swój telefon, choćby na kilka minut, ktoś mógł na nim zainstalować oprogramowanie szpiegowskie, które działa dosłownie wszędzie, gdzie istnieje możliwość uzyskania połączenia internetowego. Ikona aplikacji szpiegowskiej nie widnieje w menu telefonu, dlatego całkowicie jest ona ukryta.

Na szczęście istnieją wykrywacze aplikacji szpiegowskich. Detektor podsłuchu może przybrać formę odpowiedniego oprogramowania przeznaczonego do zainstalowania na telefonie komórkowym. Zabezpieczy przed ewentualną inwigilacją, czyli działa zapobiegawczo, ale i doraźnie, jeśli podejrzewasz, że Twój telefon może być na podsłuchu. Pamiętaj jednak, że taki wykrywacz podsłuchu służy raczej do zabawy. Do zaawansowanych działań wybierz profesjonalne detektory urządzeń szpiegowskich.

Laserowe wykrywacze podsłuchów i kamer

Kieszonkowe wykrywacze podsłuchów mogą bazować na różnych metodach działania. Laserowy wykrywacz podsłuchów i ukrytych obiektywów kamer wykorzystuje 6 diod IR oraz 4-stopniową skalę świecenia, by móc z łatwością wskazać obiektywy kamer różnego typu i rozmiaru. Przy sprawdzaniu pomieszczenia pod kątem podsłuchów i ukrytych kamer, laser będzie skanował poszczególne elementy pokoju, a użytkownik będzie spoglądał przez wizjer. Światło sygnałowe lasera w momencie, gdy natrafi na obiektyw ukrytej kamery, oznacza ją kropkami w wizjerze, co pozwala na zlokalizowanie potencjalnego ukrytego sprzętu szpiegowskiego. Taki lokalizator podsłuchów w formie ukrytych kamer jest prosty w użyciu dla każdego.

Wszechstronny wykrywacz podsłuchów GSM, lokalizatorów GPS i Wi-Fi

Jak działają wykrywacze urządzeń szpiegowskich? Czy musisz mieć wiedzę dotyczącą ich użycia, by móc się posługiwać prawidłowo wykrywaczem podsłuchów? Opinie o wszechstronnych detektorach wskazują, że z łatwością z ich obsługą poradzi sobie każda osoba. Wykrywacz podsłuchów GSM, lokalizatorów GPS czy Wi-Fi pozwala na zlokalizowanie większości dostępnych dziś na rynku urządzeń szpiegujących, w tym podsłuchów GSM, kamer bezprzewodowych czy trackerów – lokalizatorów GPS. Takie sprzęty wykrywają sygnał do maksymalnie 30 cm od wysyłanej częstotliwości w szerokim zakresie.

Wybierz profesjonalny detektor podsłuchu w sklepie Nexus

Z profesjonalnych wykrywaczy podsłuchów mogą dziś korzystać nie tylko detektywi czy przedstawiciele służb specjalnych. Wysokiej jakości urządzenia dostępne są również dla zwykłych użytkowników, którym zależy na zachowaniu prywatności oraz poufności przeprowadzanych rozmów.

Dlatego w naszym sklepie wyodrębniliśmy osobną kategorię przeznaczoną dla wykrywaczy podsłuchów, kamer WiFi oraz innych tego typu urządzeń. Ponieważ zapewniamy duży wybór detektorów podsłuchu, każdy klient może znaleźć u nas produkt spełniający jego potrzeby. Jeśli nie planujesz używać urządzenia na dużych przestrzeniach, prosty detektor podsłuchów o niskim zasięgu powinien być całkowicie wystarczający.

Jeśli natomiast przewidujesz, że będziesz korzystać z wykrywacza częściej niż tylko w sporadycznych okazjach i na większej przestrzeni, lepszym pomysłem będzie zaawansowany detektor o dużym zasięgu, wykrywający sygnały w szerokim zakresie częstotliwości.

Masz wątpliwości i nie wiesz, który produkt najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Skorzystaj z naszej pomocy! Zespół sklepu Nexus to profesjonaliści, którzy z chęcią służą fachową radą oraz wsparciem w doborze adekwatnych rozwiązań. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Warszawie – na miejscu również możesz uzyskać wszelkie interesujące Cię informacje na temat oferty wykrywaczy podsłuchów. Cena podstawowych detektorów zaczyna się już od niespełna 300 zł.

Zadbaj o swoją bezpieczeństwo i przekonaj się, czy nikt nie narusza Twojej prywatności!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl