Darmowa dostawa     Darmowa dostawa      Darmowa dostawa     

Okulary szpiegowskie z kamerą HD

Jeśli chcesz w prosty i zarazem dyskretny sposób wykonywać zdjęcia lub nagrywać obraz, koniecznie zainteresuj się najnowszą możliwością okularów szpiegowskich z kamerą. Jest to rozwiązanie zapewniające wysoki komfort użytkowania, dzięki któremu obraz z kamery będzie odpowiednio zorientowany oraz wysokiej jakości. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć okulary ze szkłami imitującymi szkła korekcyjne, a także takie, które przypominają okulary przeciwsłoneczne. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się w wypadku wycieczek, podczas których możesz zarejestrować daną trasę.

Okulary szpiegowskie z kamerą HD

Okulary szpiegowskie z kamerą HD mają dyskretnie wbudowaną kamerę w oprawkach okularów, dzięki czemu nie jest ona widoczna w trakcie użytkowania. Pozwala to na nagrywanie obrazu wysokiej jakości oraz odpowiednio zorientowanego. Okulary tego rodzaju charakteryzują się niebywale dobrze ukrytą kamerą, co sprawia, że nie jest ona widoczna dla osób trzecich. Kamera szpiegowska w okularach Kamery szpiegowskie w okularach zapewniają klientom szereg zalet związanych z użytkowaniem. Przede wszystkim są odpowiednio wygodne, a umiejscowienie kamery pozwala na swobodne nagrywanie video bez używania rąk. Dodatkowo, istnieje również możliwość precyzyjnego skierowana kamery na zainteresowany obiekt. W naturalny sposób zatem możemy filmować ten obszar, na który patrzymy i dodatkowo kontrolować odpowiednie zorientowanie. Pozwala to również na dyskretne nagranie, dzięki umiejscowieniu obiektywu kamery w sposób niewidoczny, nawet dla nagrywanej osoby.

Okulary szpiegowskie z kamerą posiadają podstawową funkcję video wraz z dźwiękiem. Obraz może być rejestrowany przez 70 minut i więcej. Nie wszystkie modele zapewniają jednak jednocześnie możliwość wykonywania zdjęć. Część z nich ogranicza się do nagrywania video. Dodatkowo, położenie przycisków sterujących znajduje się na wewnętrznej stronie uchwytu, czyli tuż przy szkłach. Niektóre modele posiadają jednak przyciski sterujące po zewnętrznej stronie uchwytu.

Kamera szpiegowska w okularach

Okulary szpiegowskie z kamerą HD polecane są do dyskretnego nagrywania ważnych spotkań biznesowych, negocjacji czy wykładów na uczelni. Oprócz najlepszych możliwych parametrów, okulary posiadają kilka przydatnych funkcji o wysokim standardzie. Wśród nich właśnie całkowicie niewidoczna mini kamera, umieszczona pod szkłem, która w normalnych warunkach użytkowania nie powinna zostać zauważona. Nawet przy szczegółowej inspekcji, ukryta kamera jest niemożliwa do wykrycia.

Okulary szpiegowskie z kamerą HD są sprytnie skonstruowane, ponieważ akumulator ukryty jest w zausznikach. Część tego rodzaju jest zdejmowana i w ciągu zaledwie kilku sekund można ją wymienić na inną. Pozwala to na znaczne wydłużenie żywotności baterii, a tym samym, czasu pracy. Produkt cechuje się między innymi doskonałą jakością dźwięku oraz obrazu w jakości HD.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl