Telefony wyposażone w funkcję dyktafonu ma większość osób. Nie zawsze jednak takie urządzenia się sprawdzają.

Czytaj więcej...

Gdy liczy się dyskrecja, a także najwyższa jakość nagrania, potrzebujesz odpowiedniego dyktafonu cyfrowego. Jaki mały dyktafon cyfrowy wybrać, by był niewidoczny dla otoczenia, a na jaki produkt zdecydować się, gdy szukasz taniego dyktafonu cyfrowego? Sprawdź, jakie rodzaje urządzeń oferujemy!

Dyktafony cyfrowe

Jak działają takie urządzenia dyktafony cyfrowe?

Dyktafon cyfrowy to niewielkie urządzenie wyposażone w mikrofon, który służy do odbierania dźwięków z otoczenia. Dźwięki zostają nagrane, a następnie zapisane na nośniku pamięci. Dlaczego są one nazywane cyfrowymi?

Czytaj więcej...

W przypadku dyktafonu chodzi o formę zapisu – nagrania są przechowywane w postaci plików dźwiękowych, które można łatwo odtworzyć na każdym komputerze. Takie dane zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu nawet na małym dyktafonie cyfrowym o ograniczonej pamięci, zmieszczą się długie, wielogodzinne nagrania.

Czym charakteryzuje się dobry dyktafon cyfrowy?

Małe, tanie dyktafony cyfrowe z powodzeniem będą pełniły swoje funkcje w codziennych sytuacjach – gdy chcesz nagrać wykład, aby później zrobić z niego notatki lub zarejestrować na pamiątkę wypowiedzi dzieci czy innych członków rodziny. Współczesne dyktafony oferują znacznie lepszą jakość dźwięku niż ich analogowi poprzednicy. Są wyposażone w funkcję redukcji szumów, dzięki czemu nawet w przypadku pewnej odległości od źródła dźwięków będą one dobrze słyszalne na nagraniu.

W naszym sklepie oferujemy zarówno proste, tanie dyktafony cyfrowe do użytku prywatnego, jak i profesjonalne dyktafony szpiegowskie. W przypadku tego drugiego rodzaju urządzeń możesz liczyć na doskonałą jakość nagrań, bez szumów i zakłóceń. Bardzo czułe mikrofony skutecznie zbierają dźwięki z odległości nawet 8 metrów, dzięki czemu nie musisz zbliżać się do nagrywanej osoby i ujawniać swoich planów. Dobry dyktafon cyfrowy do celów szpiegowskich ma także pojemną pamięć, na której zmieszczą się duże ilości danych – wówczas nie musisz zgrywać ich często na dysk komputera. W naszej ofercie znajdziesz także dyktafony z zestawami słuchawkowymi, za pomocą których możesz odsłuchiwać nagranie bezpośrednio z urządzenia. Taka możliwość przyda Ci się, gdy jesteś w podróży i nie masz możliwości zgrania plików. Niektóre profesjonalne modele są wyposażone w funkcję szyfrowania plików lub specjalny kabel USB, za pomocą którego przenosi się nagrania na dysk (przy użyciu standardowego kabla będzie to niemożliwe). To rozwiązanie będzie doskonałe dla osób, którym szczególnie zależy na tym, by dane nie dostały się w niepowołane ręce.

Minidyktafony cyfrowe – pełna dyskrecja

Jeśli zamierzasz używać cyfrowego dyktafonu do nagrywania wykładów czy przeprowadzania wywiadów, możesz bez obaw korzystać z większych, widocznych dla rozmówców urządzeń. Są jednak sytuacje, gdy dyktafony cyfrowe muszą być ukryte przed wzrokiem osób postronnych. Wówczas niezastąpione będą minidyktafony cyfrowe. Takie kilkucentymetrowe urządzenia wyposażone w niemal niewidoczną pluskwę sprawdzą się idealnie, gdy w mieszkaniu, biurze czy samochodzie z różnych przyczyn konieczne jest założenie podsłuchu.

Minidyktafon cyfrowy, mimo niewielkich rozmiarów, zapewnia wysoką jakość nagrania. Oferowane w naszym sklepie produkty są wyposażone m.in. w VOS, czyli funkcję detekcji głosu, dzięki czemu nie zużywają energii podczas nagrywania ciszy, a także są przygotowane do nawet kilkudziesięciu godzin ciągłej pracy. Czas działania na baterii bez ładowania to nawet 2 tygodnie. Wszystkie te funkcje będą przydatne wówczas, gdy chcesz zostawić mały dyktafon cyfrowy, aby zarejestrował określone zdarzenia podczas Twojej nieobecności.

Szukasz tanich dyktafonów cyfrowych? Sprawdź urządzenia w formie pendrive’ów

Jednym z produktów najchętniej wybieranych przez naszych klientów są dyktafony w formie pendrive’a. To bardzo praktyczne rozwiązanie – takie gadżety są wyposażone w wejście USB, pasujące do wszystkich komputerów i laptopów. Dzięki temu zgrywanie plików jest bardzo łatwe i nie wymaga używania dodatkowych kabli.

Mini dyktafon cyfrowy USB oferujemy w kilku wersjach, różniących się od siebie rozmiarem pamięci. Pliki dźwiękowe z zapisem nagrań są zazwyczaj niewielkie, dlatego do standardowych zastosowań wystarczy Ci pojemność 8 GB. Jeśli jednak potrzebujesz więcej miejsca, w naszej ofercie znajdziesz także dyktafony z pamięcią o pojemności 16 GB.

Dyktafon cyfrowy pendrive to praktyczny gadżet, który możesz wykorzystać także na inne sposoby. Ma on funkcję nagrywania, ale poza nią niczym nie różni się od zwykłych pamięci zewnętrznych do laptopa czy komputera. Możesz go wykorzystywać jako miejsce na przechowywanie plików, zdjęć, czy muzyki. Mini dyktafony są wyposażone w wygodne zawieszki, za pomocą których możesz przymocować je do breloka z kluczami czy plecaka. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że na pewno ich nie zgubisz.

Dyktafony cyfrowe – ceny na każdą kieszeń

Oferta Nexus jest skierowana do różnych grup klientów - zarówno do osób, które chcą nagrywać dźwięki w celach prywatnych, jak i do profesjonalistów. Oferujemy tanie dyktafony cyfrowe, w cenach mieszczących się w granicach 100 złotych, ale także droższe modele o zaawansowanych funkcjach. Nasz asortyment składa się łącznie z kilkudziesięciu produktów - klasycznych dyktafonów z pluskwą do podsłuchiwania, dyktafonów cyfrowych USB, a nawet długopisów szpiegowskich, które pozwalają na wyjątkowo dyskretne podsłuchiwanie osób znajdujących się w pomieszczeniu.

Jak znaleźć wśród naszych produktów taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom? Oto najważniejsze kryteria, jakimi należy się kierować, wybierając dyktafony cyfrowe - ceny, zastosowanie, jakość nagrań, a także dodatkowe funkcje. Aby wyszukiwanie odpowiednich urządzeń było łatwiejsze, skorzystaj z dostępnych na naszej stronie filtrów. Możesz w nich określić m.in. zakres cenowy, w jakim chcesz kupić dyktafon. Jeśli zależy Ci na tanich dyktafonach cyfrowych, wybierz zakres od 85 do 200 zł. Wybierając najwyższe pułapy, znajdziesz zaawansowane urządzenia do użytku profesjonalnego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl