Darmowa dostawa     Darmowa dostawa      Darmowa dostawa     

Kamera szpiegowska w długopisie

Kamera szpiegowska w długopisie to urządzenie, które może być zainstalowane w miejscu, nie budzącym podejrzeń. Wbudowana kamera jest niewidoczna dla oka osób trzecich, dzięki czemu pozwala na uzyskanie możliwości rejestrowania obrazu z ukrycia. Dodatkowo, odpowiednie parametry urządzenia gwarantują obraz wysokiej jakości.

O kamerze szpiegowskiej w długopisie

Długopis posiada aktywny wkład, dzięki czemu ukrycie kamery nie będzie prowokowało żadnych podejrzeń. Dzięki temu prostemu zabiegowi potencjalna osoba nagrywana z pewnością nie zorientuje się, że zamontowana została kamera szpiegowska w długopisie. Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia możliwość rejestracji video przez około 70 minut bez konieczności podłączania do ładowania. Po podłączeniu do zasilania bateria nie może nagrywać, ale jej naładowanie nie przekracza czasu 3 godzin.

Kamera szpiegowska w długopisie umożliwia zamontowanie w kieszeni koszuli lub ustawiając odpowiednio na biurku. Z tego też względu gwarantuje ona dyskrecję. Sprzęt tego rodzaju posiada również zwiększoną wydajność. Dzięki odpowiedniej mocy akumulatora można używać sprzęt nawet 70 minut. Ładowanie zajmuje natomiast jedynie 3 godziny. Dodatkowo, kamera pozwala na rejestrowaniu obrazu wysokiej jakości. Kamera szpiegowska w długopisie umożliwia dyskretną rejestrację video wraz z dźwiękiem w odpowiednio wysokiej rozdzielczości. Nagrany obraz zapisywany jest w ukrytej wewnątrz karcie SD. Ukryta kamera umieszczona jest poniżej skuwki i skierowana prostopadle do osi długopisu, co umożliwia bezproblemowe nagranie po wcześniejszym włożeniu go do kieszeni marynarki czy koszuli. W tylnej części urządzenia zamontowana została zielona dioda LED, która podczas nagrywania miga, informując, że nagranie przebiega prawidłowo.

Kamera szpiegowska w długopisie

W kamerze szpiegowskiej w długopisie znajduje się slot karty micro SD. Dodatkowo transfer danych do komputera odbywa się za pomocą kabla USB dołączonego odpowiednio do zestawu. Dodatkowo, po podłączeniu do komputera, nie potrzebna jest instalacja specjalnych sterowników, ponieważ urządzenie zostaje wykryte jako standardowy pendrive. Karta może mieć pojemność od 4 do 32 GB i nie wchodzi w skład zestawu. Kamera szpiegowska w długopisie jest jedną z najtańszych możliwości ukrycia podglądu. Ceny urządzenia tego rodzaju wahają się od 100 do 300 zł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl