Kategorie obrazkowe

Szpiegowskie dyktafony

Szpiegowskie dyktafony mogą się przydać w celu dyskretnego zapisu treści spotkania biznesowego, szkolenia czy też akademickiego wykładu. Trudno jest wychwycić i zapamiętać najważniejsze informacje na przedłużających się spotkaniach. Wykonanie zapisu dźwiękowego może to znacznie ułatwić! Do tego właśnie celu służą profesjonalne dyktafony szpiegowskie, które dzięki swym niewielkim gabarytom bez trudu zmieszczą się w torebce, plecaku, a nawet w kieszeni. 

 

Dyktafony szpiegowskie

Profesjonalne dyktafony szpiegowskie

Zalety dyktafonów doceniają przede wszystkim uczniowie oraz studenci, którzy nie zawsze są w stanie zanotować i zapamiętać obszerne materiały dydaktyczne, przedstawiane podczas wykładów. Chętnie korzystają z nich również przedstawiciele wielu zawodów w tym dziennikarze czy naukowcy. Dyskretny dyktafon nie tylko pozwoli utrwalić treść ważnego spotkania, ale może również służyć do nagrywania materiałów dowodowych w przypadku popełnienia wykroczenia lub przestępstwa. Takie nagranie może mieć duży wpływ np. na przebieg sprawy rozwodowej czy udowodnienie czyjeś winy.

Dyskretne dyktafony

Nowoczesne technologie pozwalają na tworzenie dyktafonów, które w niewielkich gabarytach kryją pełen wachlarz funkcji. Urządzenia potrafią mieć mikroskopijne wymiary i pozwalają na rejestrowanie nawet wielogodzinnych, wysokiej jakości nagrań. W naszym sklepie znajdziesz dyktafony w wielu formach – oprócz klasycznych modeli, dysponujemy również urządzeniami które mogą jednocześnie pełnić funkcję pendrive’a, długopisu lub breloka. Dzięki temu można swobodnie korzystać z nich w każdej sytuacji, nie wzbudzając przy tym niczyich podejrzeń. 

Na jakie funkcje warto zwrócić uwagę, wybierając dla siebie dyktafon? Kluczową kwestią jest zasięg, jaki zapewnia urządzenie. Wysokiej jakości dyktafony są wyposażone w niezwykle czułe mikrofony, które umożliwiają zarejestrowanie dźwięku nawet z odległości 8 metrów! Profesjonalne dyktafony posiadają również funkcję redukcji szumów,  co przydaje się szczególnie w przypadku nagrywania rozmów przeprowadzanych w szerszym gronie. W przypadku dyktafonów bardzo istotna jest również możliwość łatwego i dyskretnego uruchomienia nagrywania kiedy tylko zajdzie taka konieczność.

Jeśli zależy Ci na tym, aby zachować prywatność swoich nagrań i zabezpieczyć je przed niepożądanymi użytkownikami, najlepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku dyktafon dysponujący dodatkowymi zabezpieczeniami, np. opcją szyfrowania plików lub unikalnym kablem USB. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór dyktafonów o rozmaitych funkcjach!

Dyktafony pendrive

Wśród najchętniej wybieranych dyktafonów na rynku, bardzo wysoką pozycję zajmują dyktafony pendrive. Ich popularność powodowana jest tym że swoim wyglądem zdecydowanie różnią się od klasycznych tego typu urządzeń, dzięki czemu nie wzbudzają podejrzeń osób trzecich i zapewniają pełnię dyskrecji. Co więcej oferują takie same funkcje ja zwykły pendrive, mogą więc z powodzeniem go zastąpić. Dyktafony pendrive dostępne są w różnych pojemnościach: 4, 8, a nawet 16 GB, co pozwala na przechowywanie dużej ilości nagrań oraz wielu innych plików.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl