Filtry
Kolekcja
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Mini kamera szpiegowska do samochodu

Mini kamery, które służą do zamontowania w aucie, wcale nie przypominają standardowych kamer samochodowych. Służą one bowiem przede wszystkim do śledzenia bieżących wydarzeń np. z… zaparkowanego pojazdu! Mini kamera do auta to dziś bardzo przydatne urządzenie. Jej zadaniem jest rejestrowanie wszystkiego, co się dzieje na drodze oraz pomoc policji czy firmie ubezpieczeniowej we wskazaniu sprawcy wypadku na drodze. Mini kamera szpiegowska do samochodu pozwala nie tylko nagrywać trasę, ale również mierzyć prędkość pojazdu, co może posłużyć dowodem w sytuacji, gdy nie słusznie otrzymujemy mandat za przekroczenie prędkości. Mini kamera do samochodu to urządzenie, które jest niezbędne dla każdego kierowcy.

 

Mini kamery do auta

Kamera Z7 FHD IR detekcja ruchu 7h (Obrotowy obiektyw)
Producent: eNexus
Cena: 229,00 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

 

Mini kamera do auta

Mini kamera do auta okazuje się być niemal idealnym narzędziem szpiegowskim, służącym do dyskretnej obserwacji. Niewielkie kamery najczęściej montowane są w breloczkach bądź pilotach samochodowych, ale też zapalniczkach oraz cyfrowych zegarkach. Tak więc, mini kamera do samochodu jest wpasowywana w urządzenia codziennego użytku, z którymi masz styczność na co dzień. To sprawia, że kamera jest nie do wykrycia. Może zastanawia Cię, co dzieje się w samochodzie w czasie, gdy w nim nie przebywasz? Jeżeli wyczuwasz, że w Twoim życiu dzieją się złe rzeczy i np. partner Cię zdradza, możesz zamieścić ten niewidoczny sprzęt w Waszym wspólnym aucie – kamera może pomóc w udowodnieniu Twoich racji! Profesjonalny kamuflaż sprzętu pozwala nagrać naprawdę wysokiej jakości film wideo – właśnie dlatego te miniaturowe kamery cieszą się na świecie coraz większą popularnością.

Mini kamera szpiegowska do samochodu – wygląd i parametry

Dużą popularnością cieszą się mini kamery do auta do złudzenia przypominające brelok z kluczami do samochodu. Takie dyskretne urządzenie jest w stanie nagrywać zarówno dźwięk, jak i obraz. Bardzo praktyczne są modele, które dotykowo wykonują zdjęcia, a całość zapisują na karcie micro SD. Równie niepozornie prezentuje się mini kamera instalacyjna do samochodu, tzw. pluskwa. To dyskretne urządzenie przeznaczone do nagrywania obrazu z dźwiękiem, które nie wzbudza jakichkolwiek podejrzeń. Z łatwością można nią sterować przy pomocy pilota. Taka kamera zapisuje materiał na kartach pamięci micro SD. W celu ich odtworzenia, należy podłączyć ją do komputera przy pomocy znajdującego się w zestawie kabla USB.

Mini kamera szpiegowska do samochodu - zastosowanie

Kolejna z propozycji to mini kamera do auta w formie długopisu, która pozwala na nagrywanie filmów z dźwiękiem w niezauważalny sposób. Wykorzystać można ją nie tylko w samochodzie, lecz także podczas spotkań z klientami.

Mini kamery szpiegowskie do samochodu, w przeciwieństwie do tradycyjnych kamer samochodowych, służą nie do rejestrowania jazdy, lecz do śledzenia wydarzeń z samochodu oraz z jego otoczenia. Dzięki nim jesteśmy w stanie zarejestrować poczynania znajdującej się w pojeździe osoby, przeprowadzane przez nią rozmowy czy obserwować bezpośrednie otoczenie. W przypadku uszkodzeń auta, znacznie łatwiej będzie nam znaleźć osobę odpowiedzialną za zniszczenia. Niestety, ale wiele życiowych sytuacji naraża nas na ryzyko. Odpowiedzią na zagrożenia stały się właśnie te miniaturowe kamery oraz rejestratory, umożliwiające rejestrowanie obrazów i dźwięków. Mini kamera szpiegowska do samochodu powinna zostać umiejscowiona w nierzucającym się oczom miejscu w pojeździe. Dzięki temu, będziesz mieć szansę na uzyskanie niepodważalnego materiału dowodowego w swojej sprawie.

 
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl