Filtry
Kolekcja
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Ukryte, miniaturowe kamery WiFi

Miniaturowe kamery WiFi znajdujące się w ofercie naszego sklepu sprawią, że nagrywanie obrazu w odpowiednio wysokiej jakości będzie bezproblemowe. Aby używać kamery wystarczy mieć dostęp do łącza internetowego, a na Twoim laptopie, komórce czy tablecie pojawi się to, co aktualnie rejestruje kamera. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco monitorować bieg wydarzeń.

 
 
 

Miniaturowe kamery WiFi

Mini kamery szpiegowskie WiFi

Mini kamery szpiegowskie WiFi to nowoczesne i zaawansowane technologicznie sprzęty do szpiegowania. Dzięki proponowanym rozwiązaniom, rejestrowanie obrazu i dźwięku odbywa się w dyskretny oraz bezpieczny sposób. Urządzenia tego rodzaju posiadają w możliwość podglądu za pomocą WiFi, ponieważ został im wbudowany moduł z Internetem. Tym samym są to również sprzęty, które można montować w miejscach pozbawionych Internetu bezprzewodowego.

Ukryta kamera WiFi posiada również detektor ruchu, czyli specjalny czujnik, który wykrywając ruch automatycznie uruchamia nagrywanie. Wszystkie dane zapisywane są na specjalnych wymiennych kartach pamięci. W kamerach tego rodzaju nie trzeba instalować również firmowych sterowników, ponieważ obsługiwane są one za pomocą pilota. Ukryte kamery WiFi sprzedawane są również jako gotowe produkty, takie jak kamera czujka dymu lub kamera budzik. Istnieje także możliwość zainstalowania kamery w dowolnym przedmiocie. Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, posiadają dodatkowe funkcje, takie jak detektor ruchu, alarm SMS czy możliwość nagrywania w nocy. Możesz mieć pewność, że korzystając z naszych urządzeń, dostaniesz właściwe spojrzenie na rejestrowaną sytuację.

O miniaturowych kamerach WiFi

Kamera WiFi ukryta sprawdzi się w biurze, mieszkaniu, domu, magazynie oraz w sklepie. Większości z nas kojarzy się ona głównie z pracą detektywów. To przede wszystkim oni wykorzystują tego typu urządzenia w swojej codziennej pracy. Sama kamera może się jednak przydać nie tylko profesjonalistom. W domu prywatnym, firmie czy samochodzie również warto skorzystać z podglądu na żywo.

Ukryta kamera WiFi - jak wykorzystać ją w domu?

Kamera ukryta WiFi pozwala w dyskretny sposób obserwować, co dzieje się przed drzwiami. Sprawdzi się zarówno podczas podglądu na żywo, jak i w czasie nagrywania. Dodatkowe wyposażenie w detektor ruchu sprawi, że urządzenie rozpocznie pracę w momencie wykrycia ruchu. Pozostawiona w salonie pozwala na nagrywanie i automatyczne przekazywanie obrazu do dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Dzięki temu możesz mieć na bieżąco całość sytuacji. Urządzenia tego rodzaju przydadzą się również do kontroli ekipy remontowej. Jeśli zaplanowany remont już dawno miał się skończyć, a tymczasem zatrudnieni fachowcy wciąż nie ukończyli planowanych zadań, to pewnie najwyższy czas, by upewnić się, że uczciwie wykonują powierzoną pracę. W takim wypadku większość przedmiotów zabezpiecza się folią lub wynosi z pomieszczenia, więc ciężko ukryć kamerę w taki sposób, by nie wzbudziła podejrzeń.

W takiej sytuacji ukryta kamera z WiFi może być w czujce dymu. Dodatkowo dostęp do sieci WiFi pozwala na monitorowanie mieszkania w czasie rzeczywistym przy pomocy telefonu komórkowego. W przypadku braku połączenia możliwe jest rejestrowanie obrazu na karcie pamięci. Rejestrator może pracować w trybie ciągłym lub po wykryciu ruchu.

Miniaturowe kamery sprawdzą się jako monitorowanie bezpieczeństwa dziecka. Pozostawienie dziecka pod opieką obcej osoby to dla każdego rodzica powód do stresu. Jeśli zachowanie pociechy jest niepokojące, warto skontrolować metody pracy opiekuna. Można to zrobić właśnie przy pomocy małej kamerki do szpiegowania. Urządzenia tego rodzaju najczęściej wbudowane są w przedmioty codziennego użytku. Mini kamery szpiegowskie z WiFi pozwalają również na odpowiednie monitorowanie okolicy. Bardzo często podejrzliwi sąsiedzi mogą uprzykrzyć życie, nawet w najlepszym miejscu. Dodatkowo, nie wszystkie osiedla wyposażone są w domofony, więc nie zawsze da się skontrolować tożsamość osób wchodzących do budynku. Podnosi to oczywiście ryzyko kradzieży. Dlatego też warto monitorować, kto i w jakim celu zjawia się przed drzwiami naszego domu.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl