Filtry

Aplikacje szpiegowskie na Androida

Nie wszyscy wiedzą o tym że istnieje oprogramowanie, które umożliwia pełen wgląd w zawartość telefonu swojego dziecka czy partnera.

Czytaj więcej...

Aplikacje szpiegowskie na Androida to nowoczesne, niezwykle funkcjonalne rozwiązania dzięki którym możesz na każdym kroku kontrolować poczynania swojej pociechy, małżonka lub pracownika. Sprawdź, co potrafi dostępne w naszym sklepie specjalistyczne oprogramowanie szpiegowskie na Androida z serii SpyOne!

Monitoring telefonów Android

Zakres funkcji, jakie zapewniają aplikacje szpiegowskie SpyOne, jest niebywale szeroki – specjalistyczne oprogramowanie umożliwia podgląd obrazu wyświetlanego na ekranie szpiegowanego telefonu, nagrywanie rozmów oraz wszystkiego, co dzieje się w otoczeniu urządzenia, skopiowanie zawartości skrzynki odbiorczej i nadawczej czy dostęp do historii przeglądanych stron internetowych.

Czytaj więcej...

Zapewnia również takie opcje jak zrzut ekranu, lokalizacja GPS oraz dostęp do aplikacji społecznościowych, z których korzysta użytkownik telefonu. Możliwości nowoczesnego oprogramowania SpyOne są praktycznie nieograniczone i umożliwiają nam nie tylko pełen dostęp do treści zawartych w telefonie, ale także sposobność korzystania z funkcjonalności szpiegowanego urządzenia.

Podsłuch telefonów

Istnieje wiele sytuacji, w których podsłuch telefonu może być przydatnym rozwiązaniem. Metodę tą mogą wykorzystać prezesi oraz właściciele firm, którzy pragną kontrolować działania swoich pracowników. Z oprogramowania służącego do monitoringu telefonów często korzystają również rodzice, którzy mają na uwadze dobro oraz bezpieczeństwo swoich dzieci. Podsłuch telefonu może też służyć do udowodnienia niewierności małżeńskiej oraz pozyskania cennych i niepodważalnych materiałów dowodowych. Korzystając z tej metody należy pamiętać o tym, że naruszanie cudzej prywatności jest niezgodne z prawem i może wiązać się z konsekwencjami karnymi. Stosowanie monitoringu jest uzasadnione tylko w uzasadnionych sytuacjach, dlatego warto korzystać z niego z zachowaniem rozsądku!

Aplikacje szpiegowskie na Androida SpyOne – wiele wariantów do wyboru

W zależności od tego w jakim celu chcesz wykorzystywać aplikację szpiegowską, możesz wybrać podstawowy wariant SpyOne Basic lub rozszerzoną wersję SpyOne All in One, która gwarantuje pełen zakres funkcji. Ponadto oferujemy kilka wariantów abonamentowych – na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Wypróbuj aplikację szpiegowską przez miesiąc, poznaj jej funkcjonalność i zdecyduj, czy chcesz z niej w dalszym ciągu korzystać! 

Odkryj specjalistyczne aplikacje szpiegowskie dostępne w ofercie sklepu Nexus

Masz wątpliwości co do uczciwości swojego partnera? A może chcesz się przekonać czy Twoje dziecko nie jest narażone na niebezpieczeństwo w internecie lub w swoim otoczeniu? Profesjonalne aplikacje szpiegowskie na Androida pozwolą Ci uzyskać odpowiedź na każde pytanie. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat produktów z naszego sklepu, zachęcamy do kontaktu! Nasz ekspert chętnie udzieli Ci profesjonalnej pomocy i odpowie na pytania dotyczące oferty. 

Jak działają aplikacje szpiegowskie na telefonie? 

Niewiele jest narzędzi detektywistycznych o tak rozbudowanych możliwościach i efektywnym działaniu, jak aplikacja szpiegowska na telefon. Z jej pomocą możliwe jest odczytanie wiadomości tekstowych oraz multimedialnych z monitorowanego telefonu, sprawdzenie historii przeglądanych stron www, dostęp do galerii zdjęć oraz innych plików znajdujących się w telefonie i sprawdzenie ostatnio wykonywanych połączeń telefonicznych. Nowoczesne aplikacje na smartfona zapewniają te, a także wiele innych funkcji, dzięki którym możliwy jest kompleksowy monitoring właściciela telefonu.

Jak zainstalować aplikacje szpiegowskie? 

Chcesz wypróbować możliwości zaawansowanego oprogramowania na telefon, ale nie wiesz, jak zainstalować aplikacje szpiegowskie? Nie musisz się tym martwić, ponieważ instalacja takiej aplikacji na określonym telefonie jest ekspresowa i nie wymaga żadnych profesjonalnych umiejętności. W tym celu niezbędny jest około 2-minutowy kontakt ze smartfonem. Po zakończeniu instalacji, wszystkie zawarte w telefonie informacje są automatycznie przesyłane na stronę internetową, do której dostęp posiada wyłącznie użytkownik aplikacji. 

Rozważasz zakup oprogramowania szpiegowskiego i zastanawiasz się, która aplikacja szpiegowska jest najlepsza? W ofercie naszego sklepu znajdziesz nowoczesną aplikację SpyOne, którą możesz wykupić w abonamencie na 15 dni i przetestować jej wszechstronne funkcje. Możesz też od razu wybrać abonament na dłuższy czas, zapewniając sobie możliwość stałego monitorowania określonego telefonu.

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl