Monitoring telefonu SpyONE All in ONE - Abonament na 6 miesięcy Android

Dostępność: PRODUKT DOSTĘPNY - KONTAKT
Cena: 3 200,00 zł 3200.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.95971
Producent: eNexus
Kod produktu: G-13654999

Opis

Monitoring telefonu SpyONE All in ONE - Abonament na 6 miesięcy Android

Monitoring telefonu SpyONE All in ONE Android – abonament na 6 miesięcy

To profesjonalne oprogramowanie, które umożliwia monitoring telefonu małżonka, pracownika czy dziecka. Aplikacja łączy ze sobą wszystkie niezbędne funkcje niezbędne do śledzenia urządzenia.

Dzięki temu rozwiązaniu będziesz w stanie widzieć i słyszeć wszystko, co dzieje się dookoła telefonu. SpyONE All in ONE Android zapewnia również bezpośredni dostęp do sprzętu poprzez możliwość przeglądania danych w pamięci telefonu. To także możliwość oglądania obrazu wyświetlanego na żywo z ekranu – taki zestaw funkcjonalności sprawia, że możesz od razu zareagować w każdej sytuacji. Instalacja jest bardzo łatwa i zajmuje zaledwie około dwóch minut, podobnie jak w przypadku analogicznych rozwiązań na PC, takich jak program Monitoring. Odinstalowanie również nie powinno sprawiać żadnych problemów – możesz w parę chwil usunąć program, gdy jego obecność zacznie wzbudzać podejrzenia.

Jak działa SpyONE All in ONE Android?

Wszelkie dane gromadzone w telefonie są automatycznie przesyłane na stronę internetowej, do której dostęp ma tylko osoba, która instalowała oprogramowanie. Aplikacja działa na całym świecie – niezależnie od tego, gdzie przebywa użytkownik urządzenia. Potrzebne jest tylko połączenie internetowe. Do oprogramowania co miesiąc wychodzą aktualizacje, które pozwalają ominąć Google Play Protect.

GŁÓWNE FUNKCJE PROGRAMU:

 • NIEWIDOCZNA IKONA APLIKACJI – ikona aplikacji nie widnieje w menu smartfona, co sprawia, że program pozostaje całkowicie ukryty.
 • NAGRYWANIE ROZMÓW – monitoring telefonu poprzez dwustronne nagrywanie wykonanych i odebranych rozmów wraz z wysłaniem plików na panel WWW.

  Uwaga: dana funkcjonalność zależy od edycji systemu Android. Od wersji 10 oraz 11 opcja nagrywania dostępna jest z jednej strony rozmówcy.

  Uwaga: od czerwca 2020 r. niektóre modele urządzeń z systemem Android ograniczają lub uniemożliwiają nagrywanie rozmów przez telefon. Należą do nich m.in. Samsung A20/A21, A30/A31, A40/41, A50/51, A70/A71, A80/A81 i inne z serii A, jak również modele z serii M, tj. M21, M3. Producent zablokował możliwość nagrywania na terenie Europy, co jest spowodowane ograniczeniami sprzętowymi samego telefonu oraz regulacjami w krajach UE.

  • NAGRYWANIE OTOCZENIA – nagrywanie z poziomu panelu WWW bez konieczności wysyłania komend SMS lub automatycznie po wcześniej ustawionych porach na panelu WWW.
  • PODSŁUCH OTOCZENIA NA ŻYWO – podsłuch na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona bez ograniczenia czasowego po kliknięciu zakładki w panelu WWW.
  • PODGLĄD Z KAMERY Z NASŁUCHEM NA ŻYWO – podgląd i podsłuch na żywo z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona po kliknięciu zakładki w panelu WWW.
  • PODGLĄD VIDEO EKRANU – podgląd z ekranu telefonu na żywo z poziomu panelu WWW.
  • KOPIA WIADOMOŚCI SMS i MMS – kopia SMS-ów przychodzących i wychodzących na panel WWW.
  • KOPIA WIADOMOŚCI ZE SCHOWKA – kopia wszystkich wiadomości ze schowka telefonu
  • KOPIA E-MAIL – kopia przychodzących i wychodzących wiadomości mailowych (tylko na skrzynce Gmail).
  • KOMENDY SMS – możliwość ustawienia na portalu własnej treści komend SMS, które włączą daną funkcję.

*Wysyłka drogą cyfrową – wysyłamy produkt do Państwa na mail po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.

MONITORING TELEFONU – SPRAWDŹ, JAK DZIAŁA PROGRAM

WAŻNE – FUNKCJA PRZEKAZYWANIA EKRANU! W telefonach marki Xiaomi oraz urządzeniach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może być niekompatybilna lub niestabilna. Wynika to z polityki firmy Xiaomi, która nie daje możliwości zdalnego przechwytywania ekranu, oraz polityki Google, która wyłączyła tę funkcję w systemie Android 10. Producent pracuje nad ominięciem tych restrykcji i umożliwieniu działania Live Stream w przyszłości. Jednym z rozwiązań jest zainstalowanie odpowiedniego patcha, który pozwala ominąć to zabezpieczenie.

Monitoring telefonu SpyONE All in One – abonament na 180 dni

Jak uzyskać pełen dostęp do danych znajdujących się na urządzeniu współmałżonka, pracownika czy swojego dziecka? Monitoring telefonu jest możliwy dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu SpyONE All in ONE! Android jest kompatybilny z tą aplikacją w praktycznie każdej wersji systemu – od 4 do 12.

Program zapewnia niemal nieograniczone możliwości: przeglądanie zawartości telefonu komórkowego, obserwację otoczenia, nagrywanie rozmów, wykonywanie zdjęć i wiele więcej. Instalacja oprogramowania na wybranym telefonie jest niezwykle prosta i błyskawiczna, a po zainstalowaniu aplikacja nie jest widoczna w telefonie.

Android 12

Zaawansowane oprogramowanie do szpiegowania telefonu

Chcesz sprawdzić uczciwość swojego pracownika lub partnera? A może martwisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka? Dzięki tej aplikacji łatwo uzyskasz wszelkie informacje, które Cię interesują! W tej ofercie polecamy wariant z miesięcznym abonamentem, który pozwala wypróbować ogromne możliwości oprogramowania SpyONE All in ONE Android.

 

Jak odinstalować Monitoring telefonu– wersja ukryta oraz SpyONE All in ONE Android?

W przypadku rozwiązań, takich jak Monitoring telefonu, odinstalowanie wymaga uprzedniego zatrzymania procesu odpowiedzialnego za działanie programu lub wykonania restartu komputera. Inną opcją jest skorzystanie z osobnego pliku wykonywalnego, który jest dołączony do oprogramowania. Warto także sprawdzić listę programów w „Panelu sterowania”, by pozbyć się wszelkich śladów po aplikacji Monitoring.

Jeśli z kolei chcemy usunąć SpyONE All in ONE Android, konieczne będzie przejście do ustawień telefonu i zlokalizowanie odpowiedniego wpisu w menu aplikacji. Program jest domyślnie ukryty, co sprawia, że jest to jedyne miejsce, w którym znajdziemy opcje dotyczące zarządzania aplikacją. Warto przy tym podkreślić, że oprogramowanie oferuje funkcję blokady odinstalowania – w razie potrzeby usunięcia All in ONE należy najpierw wyłączyć tę opcję. Podobnie jak w przypadku instalacji, cały proces zajmie dosłownie parę minut, przez co nie potrzebujemy długiego dostępu do telefonu osoby śledzonej – wystarczy zaledwie chwila.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl