Filtry
Dostępność
Wysyłka w
Nowość
Promocja

Kamera szpiegowska w zapalniczce

Kamera szpiegowska w zapalniczce umożliwia dyskretne nagranie video z dźwiękiem lub zrobienie zdjęcia. Na jednym ładowaniu akumulatora urządzenie pracuje nawet do 70 minut. Video zapisywane jest na karcie micro SD ukrytej wewnątrz urządzenia. Kamera jest dokładnie zamaskowana i nie przyciąga uwagi osób trzecich.

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

O kamerze szpiegowskiej w zapalniczce

Obsługa kamery szpiegowskiej w zapalniczce jest łatwa i zarazem wygodna. Służy do tego zamontowany jeden przycisk funkcyjny. Dodatkowo, o poprawnym działaniu urządzenia informuje dyskretnie zamieszczona dioda LED. Podczas nagrywania urządzenie nie wydaje żadnych sygnałów dźwiękowych. Unikalną funkcją jest możliwość rejestracji po zmroku. Kamera zapewnia największy stopień dyskrecji, ponieważ jest praktycznie nie do zdemaskowania. Może służyć jako kamera oraz aparat fotograficzny.

Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu zapalniczka zapewnia możliwość rejestracji video przez 70 minut na jednym ładowaniu. Zasilanie odbywa się za pomocą standardowego portu USB. Można także równocześnie korzystać z dołączonego do zestawu kabla USB lub ładować bezpośrednio z gniazda USB komputera. Kamera szpiegowska w zapalniczce pozwala na transfer danych w identyczny sposób. Po podłączeniu do komputera urządzenie jest wykrywane jako standardowy dysk przenośny, dlatego też nie jest konieczna instalacja dodatkowych sterowników.

Kamera szpiegowska w zapalniczce

Zapalniczka tego typu wyposażona jest w nowoczesny akumulator litowo-jonowy, który zapewnia możliwość rejestracji video przez ok. 80 minut. Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą standardowego portu USB. Kamera szpiegowska w zapalniczce zapewnia doskonały kamuflaż kamery w sprzęcie codziennego użytku, jakim jest zapalniczka. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala na bezproblemowe wykonanie nagrania w każdej sytuacji, w której odpowiednio zależy nam na dyskrecji. Kamera jest gotowa do pracy w ciągu kilku sekund od włożenia karty pamięci micro SD. Zapalniczka obsługuje karty tego typu o pojemności od 4 do 32 GB. Dzięki odpowiedniemu zamaskowaniu, przemyślanej technologii i odpowiednim ukryciu kamera szpiegowska w zapalniczce nie przyciąga uwagi osób trzecich i tym samym nie wzbudza podejrzeń.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl