Darmowa dostawa     Darmowa dostawa      Darmowa dostawa     

Ukryte kamery szpiegowskie do monitorowania domu

Czujesz, że w Twoim domu dzieją się podejrzane rzeczy? Koniecznie zainstaluj w nim ukrytą kamerę! Ukryta kamera do domu zapewni bezpieczeństwo Twojej rodzinie – szczególnie wtedy, gdy zatrudniasz do pracy nową opiekunkę do dziecka lub pomoc domową. Nie jesteś pewien, czy możesz w 100% zaufać zatrudnionej osobie? Ukryte kamery do domu rozwieją wszelkie wątpliwości! Dzięki nim, bez problemu rozszyfrujesz zamiary obserwowanej osoby. Kamery szpiegowskie do domu będą więc idealne, jeśli chcesz sprawdzić rzeczywiste zamiary obcej osoby we własnym mieszkaniu.

Ukryta kamera do domu – parametry

Kamery szpiegowskie do domu, mogą się przydać również w sytuacjach, gdy jedna osoba podejrzewa swojego współmałżonka o zdradę i pragnie się w tym upewnić i zdobyć dowody. Warto jednak pamiętać o tym, że takie dowody nie zawsze mogą być przyjęte w sądzie, ponieważ polskie prawo zakazuje nagrywania osób prywatnych bez ich zgody. Jeżeli wykorzystujemy kamery w celach detektywistycznych w domu lub w pracy, powinniśmy postawić na małe kamery, które możemy z łatwością ukryć w krawacie, okularach, długopisie, a nawet w spince do włosów. Jeżeli kamerę trzeba ukryć w domu, trzeba wybrać niewielką kamerę, którą dyskretnie można ukryć za wazonem, zasłoną lub na przykład telewizorem.

Ukryte kamery szpiegowskie do monitorowania domu - zastosowanie

Jeżeli słyszymy hasło kamery szpiegowskie, to większości z nas kojarzą się one z agencją detektywistyczną lub filmami szpiegowskimi. Ukryte kamery do domu stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Takie kamery pozwalają na dyskretną rejestrację obrazu i dźwięku. Kiedy mogą one się przydać? Przede wszystkim w sytuacjach, gdy chcemy zadbać o bezpieczeństwo własnego domu, jeżeli ciągle jesteśmy w pracy lub rozjazdach. Ukryta kamera do domu może również się przydać w sytuacjach, gdy mamy małe dziecko w domu i pozostaje ono pod opieką osoby trzeciej, może być to niania, sąsiadka lub ktoś z rodziny. Dzięki ukrytym kamerom możemy mieć zawsze rękę na pulsie i kontrolować opiekunkę dziecka, ale również w każdej chwili zobaczyć, co robi nasza pociecha.

Zakup ukrytej kamery do domu

Ukryte kamery do domu to sprzęty, na zakup których decyduje się coraz większa część z nas. Powody tego mogą być różne – od ochrony przed złodziejami, przez chęć sprawdzenia wierności partnera czy solidności i uczciwości opiekunki do dziecka, czy sprzątaczki. Jednym z dostępnych na rynku rozwiązań jest przewodowa wersja ukrytych kamer do domu, które wymagają podłączenia zewnętrznego rejestratora albo odbiornika sygnału i zasilania. Możemy je także podłączyć do bezprzewodowego nadajnika. Dużą zaletą takich urządzeń jest wysoka jakość nagrań. Ze względu na kompaktowe wymiary, możemy z łatwością ukryć w wybranym miejscu. Często wykorzystuje się je także w roli kamer noszonych przy sobie.

Kamery szpiegowskie do domu – produkty dostępne na rynku

Niezwykle praktycznym pomysłem może okazać się ten z kamerami szpiegowskimi do domu ze zintegrowanym rejestratorem zapisującym dane (przeważnie na kartach micro SD) i wbudowanym akumulatorem. Są one łatwe w użyciu, nie wymagają podłączenia zewnętrznych urządzeń, a znajdujący się tam interfejs USB umożliwia podłączenie sprzętu do komputera celem skopiowania nagrań. Część urządzeń tego typu może służyć także jako kamery internetowe. Sporą popularnością cieszą się także kamery kamuflowane. Do wyboru mamy szereg modeli wyglądających na tyle realistycznie, że nie będą one wzbudzały jakichkolwiek podejrzeń. W biurze idealnie sprawdzi się na przykład kamera w formie długopisu czy zasilacza. Jeżeli zależy nam na monitorowaniu drzwi wejściowych, zaopatrzmy się w model imitujący stację pogodową. Kamera może mieć także postać radio-budzika – takie urządzenie umieścić możemy na przykład w pokoju dziecka. W sklepach spotkać możemy się również z przenośnymi ukrytymi kamerami, jak chociażby pod postacią okularów z rejestratorem, przy pomocy których będziemy w stanie zarejestrować spotkanie z osobą, co do której mamy podejrzenia. W podobny sposób wykorzystać możemy ręczny zegarek z ukrytą kamerą działającą w rozdzielczości HD.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl