Montaż urządzeń w twoim przedmiocie / urządzenia na zamówienie

Dostępność: Usługa
Cena: 500,00 zł 500.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: eNexus
Kod produktu: G-0000998

Opis

MONTAŻ URZĄDZEŃ W TWOIM PRZEDMIOCIE / URZĄDZENIA NA ZAMÓWIENIE CZY MONTAŻ W MIESZKANIU/ FIRMIE KLIENTA
Potrzebujesz urządzenia przystosowanego do Swoich potrzeb i sytuacji? 

Jesteśmy stanie wykonać na zamówienie kamerę, lokalizator lub podsłuch zamontowany w Twoim produkcie lub w czymś nietypowym. Nasze kamery, dyktafony, podsłuchy czy lokalizatory możemy zamontować w przedmiotach codziennego użytku o ile jest to technicznie wykonalne.

Mamy za sobą kilka tysięcy udanych instalacji urządzeń. Zamontujemy urządzenie w zegarze, odtwarzaczu DVD, dekoderze, konsoli do gier, lampie czy innym dostarczonym przez Państwo przedmiocie. Nasz montaż wykonujemy ze starannością by nie pozostawić żadnych widocznych śladów czy elementów budzących zainteresowanie. W przypadku kamer tworzymy miniaturowy otwór, pozwalający na prawidłową pracę kamery (obiektywu). Urządzenia audio zazwyczaj nie wymagają ingerencji w zewnętrzną obudowę. Modyfikowane przez nas urządzenia zachowują oczywiście pierwotne funkcje o ile montaż urządzenia nie wymaga demontażu elementów danego sprzętu.


W ofercie firmy znajdują się następujące pozycje: 

  • - montaż dyktafonów i rejestratorów audio
  • - montaż kamer, montaż podsłuchów (radiowych i GSM),
  • - montaż lokalizatorów GPS,
  • - przedłużanie czasu pracy poprzez dokładanie dodatkowych akumulatorów,
  • - przedłużanie mikrofonu,
  • - przeróbka umożliwiająca ciągłą pracę ze stałego zasilania.

Oferujemy również serwis uszkodzonych urządzeń. Wycena tworzona jest na podstawie wizji lokalnej w obiekcie lub po przesłaniu zdjęć. Istnieje możliwość montażu na miejscu, w obiekcie wskazanym przez klienta. Realizujemy również indywidualne zlecenia. Możemy dostarczyć zdjęcia kilku modeli urządzeń, klient wybiera interesujący go przedmiot (np. pasujący do wystroju zegar czy odtwarzacz). 

Nasz zespół to wykwalifikowani technicy. Posiadają kilkanaście lat doświadczenia w montażu urządzeń szpiegowskich. Jeśli istnieje możliwość realizacji zlecenia, z pewnością będą Państwo zadowoleni. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT SZCZEGÓŁÓW OFERTY PONIŻEJ LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Kontakt: 730 307 503
Mail: sklep@enexus.pl
Lub: CZATZ UWAGI NA INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO ZLECENIA, PREZENTOWANE CENY MAJĄ JEDYNIE CHARAKTER POGLĄDOWY. 

Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Mamy świadomość, iż niejednokrotnie dostęp do pomieszczenia jest jednorazowy lub bardzo ograniczony. Instalowany sprzęt nie może zatem zawieść. 

Cennik obejmuje wartości stałe lub zbliżone do stałych, z którymi należy się liczyć jako minimalna składowa kosztu usługi. Istnieje możliwość dojazdu do klienta w celu wykonania wyceny. 

Wycena na miejscu montażu jest płatna - 50 zł brutto (Warszawa i okolice). 
*W przypadku zawarcia umowy na montaż, kwota jest odliczana od ogólnego kosztu montażu. 

Wycena na podstawie zdjęć lub po przesłaniu przedmiotu - GRATIS. 

MONTAŻ W PRZEDMIOCIE DOSTARCZONYM PRZEZ KLIENTA 

Montaż kamery, podsłuchu, lokalizatora GPS w przedmiocie dostarczonym przez klienta: przedmioty z zasilaniem elektrycznym (listwy zasilające, przedłużacze, lampy, żyrandole, lampki nocne, dekodery dvb, odtwarzacze DVD, odtwarzacze Blue-Ray, czajniki, ekspresy do kawy, konsole typu Playstation, Xbox, sprzęty biurowe - drukarki, skanery, niszczarki do papieru itp.) zabawki (lalki, zabawki zdalnie sterowane, pluszaki, domki dla lalek, zestawy lego itp.)

Kwota za montaż: od 200 zł brutto + koszt urządzenia (kamery, podsłuchu) 
*W przypadku konieczności dojazdu i pracy na miejscu należy doliczyć 150 zł brutto za każdą rozpoczętą godzinę pracy. 

MONTAŻ PODSŁUCHU - LOKALIZATORA W POJEŹDZIE

Montaż podsłuchu, lokalizatora GPS w samochodzie: montaż podsłuchu opartego o moduł GSM (zdalny nasłuch z wnętrza samochodu za pomocą dowolnego telefonu komórkowego). montaż lokalizatora GPS. montaż dyktafonu 

Kwota za montaż: od 250 zł brutto + koszt urządzenia 
*W przypadku konieczności dojazdu i pracy na miejscu należy doliczyć 250 zł brutto za każdą rozpoczętą godzinę pracy. 


MONTAŻ KAMERY W POJEŹDZIE

Montaż kamery w samochodzie: montaż kamery typu MMS montaż kamery rejestrującej montaż kamery z podglądem na żywo 

Kwota za montaż: od 500 zł brutto + koszt urządzenia 
*W przypadku konieczności dojazdu i pracy na miejscu należy doliczyć 250 zł brutto za każdą rozpoczętą godzinę pracy. 


MONTAŻ SPRZĘTU W MIESZKANIU CZY BIURZE

Montaż kamery lub podsłuchu w domu, lokalu usługowym, biurze - u klienta montaż kamery typu MMS montaż kamery rejestrującej montaż kamery z podglądem na żywo 

Kwota za montaż: od 500 zł brutto + koszt urządzenia 

Po wybraniu i omówieniu usługi ze specjalistą zostaje zatwierdzony termin realizacji oraz kwota za usługę. Płatność realizowana jest poprzez wpłatę należności na konto lub realizowana jest na miejscu z technikiem (w zależności od usługi)

Usługa montowania urządzeń podsłuchowych i innych urządzeń szpiegowskich

 

Czy można zamontować wielofunkcyjne, profesjonalne urządzenie detektywistyczne np. w maskotce, lampce nocnej lub… w ekspresie do kawy? Dla naszego wykwalifikowanego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych! Oferujemy usługę montowania wybranego urządzenia – dyktafonu, podsłuchu radiowego lub GSM, lokalizatora GPS lub kamery – w dowolnym przedmiocie wskazanym przez klienta.

Twoje indywidualne urządzenie szpiegowskie na zamówienie

 

Chcesz korzystać z zaawansowanych możliwości urządzeń detektywistycznych, ale obawiasz się, że szpiegowana osoba zauważy słabo zakamuflowany sprzęt? Dzięki naszej usłudze, nie będziesz musiał się tego obawiać. Urządzenia ukryte w zwykłych przedmiotach codziennego użytku są praktycznie nie do wykrycia przez osoby postronne którym nawet nie przyjdzie na myśl, że mogą być podsłuchiwane bądź nagrywane. Poznaj nieograniczone możliwości szpiegowania dzięki naszej specjalistycznej usłudze!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl