Profesjonalny sprzęt podsłuchowy

Specjalistyczny sprzęt podsłuchowy znajduje zastosowanie już nie tylko w specjalnych służbach. Coraz częściej korzystają z niego również przeciętni użytkownicy, a także specjaliści z wielu branż, np. dziennikarze. Profesjonalne dyktafony pozwalają zarejestrować treść ważnej rozmowy czy spotkania, przydają się również podczas szkoleń, wykładów uniwersyteckich, rozmów kwalifikacyjnych czy też negocjacji.

Podsłuchy

Podsłuch GSM N9+ globalny zasięg każdy telefon
Producent: eNexus
Cena: 199,00 zł 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Dyskretne gadżety podsłuchowe

Nowoczesny sprzęt podsłuchowy zapewnia ogromne możliwości i pozwala rejestrować dźwięk bez wzbudzania niepotrzebnych podejrzeń. W ofercie sklepu Nexus znalazły się dyskretne gadżety podsłuchowe takie jak elegancki długopis, pendrive czy brelok. Tego rodzaju gadżet to praktyczny i  oryginalny pomysł na prezent dla studenta, dziennikarza lub wykładowcy. Praktyczną funkcją w którą wyposażone są niektóre modele dyktafonów jest detekcja dźwięku – urządzenie uruchamia nagrywanie tylko w sytuacjach, kiedy wykryje jakikolwiek dźwięk. To rozwiązanie zapobiega rejestrowaniu ciszy, co okazuje się przydatne zwłaszcza w przypadku wielogodzinnych nagrań. Dodatkową zaletą tej funkcji jest oszczędność energii, dzięki czemu urządzenie może pracować przez dłuższy czas. Są niezawodne w sytuacji, kiedy chcemy sprawdzić rzetelność nowej niani dla dziecka lub znaleźć dowód na to, że partner nas zdradza. Znajdują również zastosowanie w biurach, zarówno wśród właścicieli firm, którzy chcą przekonać się o uczciwości swoich pracowników, jak i również wśród pracowników, którzy mają problem z nękaniem w pracy i gromadzą materiały dowodowe. W sklepie internetowym Nexus znajdziesz profesjonalne dyktafony, podsłuchy oraz inne akcesoria podsłuchowe o wysokiej funkcjonalności, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Oprogramowanie do monitorowania telefonu

Czy możemy mieć pełną kontrolę nad telefonem pracownika, małżonka lub dziecka? Możemy, jeśli dysponujemy odpowiednim systemem monitorującym! W naszej ofercie dostępne jest specjalistyczne oprogramowanie które zapewnia pełen dostęp do konkretnego urządzenia, umożliwia podsłuch otoczenia telefonu, podgląd wyświetlanego obrazu, a także szereg innych funkcji. Takie rozwiązanie z pewnością docenią właściciele firm którzy chcieliby uzyskać kontrolę nad telefonami służbowymi swoich pracowników, rodzice dbający o bezpieczeństwo swoich dzieci, a także małżonkowie którzy podejrzewają swoją drugą połówkę o niewierność lub nieuczciwość. 

Sklep z pluskwami szpiegowskimi

Bogata oferta naszego sklepu zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów – w asortymencie posiadamy szeroki wybór kompaktowych dyktafonów, podsłuchów i innych urządzeń umożliwiających rejestrację dźwięku oraz monitorowanie telefonu. Dzięki produktom z naszego asortymentu, możesz swobodnie korzystać ze specjalistycznego sprzętu szpiegowskiego, który z pewnością okaże się być niezastąpiony w niezliczonych sytuacjach! Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasz profesjonalny zespół chętnie służy pomocą, udzieli niezbędnych informacji oraz pomoże wybrać najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

Jak zamontować podsłuch w domu?

Potrzebujesz dowiedzieć się, co dzieje się w Twoim domu podczas nieobecności? Zainstaluj podsłuch i nagrywaj wszelkie rozmowy oraz dźwięki, jakie są słyszalne w otoczeniu. Możesz zrobić to dyskretnie, tak że nikt z mieszkańców, osób pracujących w Twoim domu czy gości nie będzie mieć świadomości ani podejrzewać tego, że w domu jest podsłuch. Wykorzystać możesz do tego celu podsłuch GSM z kartą SIM, który od razu wygeneruje połączenie na wskazany przez Ciebie numer telefonu komórkowego, dzięki czemu na żywo usłyszysz, co właściwie dzieje się w Twoim mieszkaniu.

Możesz nagrywać dźwięk w domu przy użyciu dyskretnych dyktafonów, np. w formie pendrive’ów. Połóż takie zminiaturyzowane urządzenie szpiegowskie na półce czy biurku, a dowiesz się np., z kim rozmawia partner lub partnerka, kiedy nie ma Cię w pobliżu.

Jeśli natomiast interesuje Cię to, co mówią o Tobie pracownicy i kontrahenci, kiedy nie ma Cię w pobliżu albo pracujesz jako prywatny detektyw zbierający dowody dla swoich klientów, być może będziesz potrzebować podsłuchiwania Wi-Fi czy podsłuchu przez ścianę domu, mieszkania lub biura. Urządzenia przeznaczone do tego celu znajdziesz w naszym sklepie. Innowacyjne i jednocześnie bardzo proste w użyciu podsłuchy przez ścianę mają niewielkie rozmiary, ale cechuje je wiele cennych możliwości zastosowania w praktyce.

Bardzo dobrze sprawdzają się podsłuchy sejsmiczne, inaczej stetoskopowe, które potrafią wielokrotnie wzmacniać sygnał odbijający się od ściany po przeciwnej stronie. Usłyszysz to, co mówią za ścianą.

Sklep z pluskwami szpiegowskimi

Bogata oferta naszego sklepu zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów – w asortymencie mamy szeroki wybór kompaktowych dyktafonów, podsłuchów i innych urządzeń umożliwiających rejestrację dźwięku oraz monitorowanie telefonu. Dzięki produktom z naszego asortymentu możesz swobodnie korzystać ze specjalistycznego sprzętu szpiegowskiego, który z pewnością okaże się niezastąpiony w niezliczonych sytuacjach!

Możesz wybierać zarówno spośród funkcjonalnych podsłuchów GSM z kartą SIM, które zapewnią Ci odsłuch dźwięku z dowolnego pomieszczenia czy samochodu na żywo, jak i dyskretnych dyktafonów w formie pendriveów lub długopisów. Mamy dla Ciebie także podsłuchy przez ścianę i mikrosłuchawki przydatne na wykładach, egzaminach czy podczas wywiadów. Do tego możemy zaoferować Ci monitorowanie telefonu z systemem Android.

Aparaty podsłuchowe – pluskwy – dyskretny nasłuch w pomieszczeniach

Chcesz wykorzystać oferowany sprzęt szpiegowski do podsłuchiwania osoby czy osób? Zastosuj pluskwy podsłuchowe w formie zminiaturyzowanej lub w formie np. gniazdka elektrycznego sieciowego. Nikt nie będzie podejrzewał, że pluskwy – podsłuchy szpiegowskie znajdują się w przedłużaczu czy w listwie zasilającej. Tymczasem Ty będziesz dysponować rozwiązaniem, które pozwoli Ci w wygodny sposób słuchać tego, co mówią inni.

W ten sam sposób wykorzystasz pluskwy – podsłuchy w przedmiotach codziennego użytku jak pendrive czy długopis. Takie rozwiązania – podsłuchy szpiegowskie umożliwiają podsłuchiwanie osób w różnych miejscach – w warunkach domowych, w biurze, w restauracji czy w samochodzie. Mogą rejestrować dźwięk w trybie ciągłym, wyłączać się, jeśli nic nie słychać, co pozwala na oszczędzanie baterii, w jaką są wyposażone. Później pozostaje Ci już tylko odsłuchać to, co nagrało urządzenie szpiegowskie. Pluskwy tego rodzaju nie wzbudzają żadnych podejrzeń.

Warto, byś zwrócił jeszcze uwagę na podsłuchy pozwalające na usłyszenie rozmów zza ściany. Urządzenia te są gadżetami odpowiednio wzmacniającymi sygnał, który dobiega z innego pomieszczenia. Nie są to podsłuchy – pluskwy, ponieważ nie takie jest ich zadanie. W zestawie z urządzeniem podsłuchowym znajduje się mikrofon kontaktowy, który bezproblemowo umocujesz w danym punkcie. Do tego są jeszcze słuchawki dla Twojej wygody pracy.

Urządzenia podsłuchowe – pluskwy niepotrzebne dla monitorowania telefonów

System Android jest powszechnie wykorzystywany w telefonach komórkowych, z których na co dzień korzystamy. Istnieje możliwość monitorowania go. Wystarczy, że zaopatrzysz się nie w podsłuchy – pluskwy, a odpowiednie, specjalne oprogramowanie. Jest ono łatwe w obsłudze, a jedyne, co musisz zrobić, to zainstalować na danym telefonie aplikację. Nie powinno Ci to zająć więcej niż parę minut. Kiedy instalacja dobiegnie końca, możesz w pełni wykorzystać funkcjonalność takiego nowoczesnego podsłuchu w telefonie, tj. nagrywać rozmowy, dokonywać kopii zdjęć, książki adresowej czy wiadomości SMS i MMS ze smartfona na numer nadzorujący.

Obecnie niemal dla każdego jest dostępny szeroki wybór podsłuchów – pluskiew. Cena takich urządzeń także przestała być dużą barierą dla chętnych do ich zakupu.

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Nasz profesjonalny zespół chętnie służy pomocą, udzieli niezbędnych informacji oraz pomoże wybrać najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

Podsłuch do auta – jak podsłuchiwać rozmowy w samochodzie?

Dostępne w naszym sklepie podsłuchy mogą być zamontowane nie tylko w dowolnym pomieszczeniu, ale z powodzeniem możesz z nich skorzystać także w pojazdach mechanicznych. Minipodsłuchy do samochodu są urządzeniami, które umożliwiają dyskretny nasłuch bez względu na to, gdzie w aucie zostaną umieszczone.

Ukryj go w firmowym samochodzie, w pojeździe partnera czy partnerki albo w innym, by wiedzieć, kto i o czym będzie rozmawiać, kiedy Ciebie nie będzie w pobliżu. Zaletą podsłuchu do auta jest to, że ma niepozorny wygląd – to czarne małe pudełeczko, które kompletnie nie rzuca się w oczy. Podczas pracy nie świeci, nie wydaje dźwięków, dlatego idealnie sprawdzi się jako podsłuch do auta.

Znakomicie zakamuflowany podsłuch do samochodu GSM do prawidłowego działania wymaga włożenia karty SIM. Umożliwia zadzwonienie na znany Tobie numer i prowadzenie nasłuchu na żywo.

Podsłuch sejsmiczny – jakie zalety oferuje takie rozwiązanie?

Istnieje wiele powodów, by postawić właśnie na mikrofon sejsmiczny. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zasadę działania, jaką wykorzystuje podsłuch stetoskopowy. Jego konstrukcja w pewnym stopniu przypomina stosowany od ponad 200 lat w medycynie stetoskop, który zbiera dźwięki z ciała pacjenta, by następnie spotęgować ich natężenie, zanim dotrą do uszu użytkownika. Dźwięk rozchodzi się w organizmie, odbijając się od różnego rodzaju ścianek, tak samo jak w przypadku rozmów prowadzonych w zamkniętych pomieszczeniach.

Podsłuch sejsmiczny stetoskopowy pracuje w bardzo podobny sposób: wystarczy przyłożyć go na przykład do ściany, by otrzymać w słuchawkach wzmocniony dźwięk. Głośność może być w ten sposób zwiększona nawet 20 tysięcy razy! Taka charakterystyka przekłada się na kilka szczególnych zalet, które zapewnia mikrofon sejsmiczny.

  • Możliwość zastosowania w miejscach, w których użycie innych narzędzi szpiegowskich byłoby trudne lub niemożliwe. To odpowiednie rozwiązanie na przykład wtedy, gdy chcemy zebrać dźwięk z konkretnego pomieszczenia, a nie możemy umieścić w nim podsłuchu innego typu.
  • Podsłuch przez różne materiały – drewno, szkło, metal, cegła, beton i nie tylko. Maksymalna grubość w przypadku modelu GX-220 wynosi aż 45 centymetrów.
  • Wygodna i prosta obsługa – wystarczy podłączyć do urządzenia dedykowane słuchawki, by móc prowadzić podsłuch na żywo w kompletnie niezauważalny sposób.
  • Dyskrecja – ze względu na fakt, że nie musimy umieszczać żadnego sprzętu w podsłuchiwanym pomieszczeniu, podsłuch sejsmiczny jest bardzo trudny w wykryciu.
  • Szerokie zastosowanie – oprócz samego podsłuchu mikrofon sejsmiczny może być stosowany także do sprawdzenia problemów dotyczących konstrukcji rur czy ścian.

W zestawie można znaleźć także podsłuch igłowy, który jest przeznaczony do zastosowania w szczelinach i innych ciężko dostępnych miejscach.

Podsłuch sejsmiczny stetoskopowyopinie

Dlaczego warto postawić na podsłuch sejsmiczny? Opinie osób, które korzystały już z takiego rozwiązania, mogą pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji. Model GX-220 cieszy się wysokimi ocenami, które zazwyczaj znajdują się w zakresie od 3,5 do 4,5 w skali 5-punktowej. Na co najczęściej zwracają uwagę użytkownicy? To przede wszystkim wysoka jakość wykonania, trwałość oraz prostotę obsługi. Nie bez znaczenia pozostaje także dyskrecja i łatwe podsłuchiwanie w praktycznie niewykrywalny sposób.

W jakich sytuacjach odpowiednim wyborem będzie właśnie podsłuch stetoskopowy? Opinie, które możemy znaleźć w sieci, często odwołują się także do wysokiej czułości urządzenia, co przekłada się na szerokie możliwości zastosowania. Niekiedy jednak zbyt duże natężenie dźwięków może utrudniać uzyskanie przydatnych informacji. Z tego względu producent wyposażył sprzęt w opcję regulacji czułości, która jest dostępna na pokrętle membrany sejsmicznej. Urządzenie korzysta ponadto z wytrzymałego akumulatora o pojemności 350 mAh, który pozwoli na nieprzerwaną pracę nawet przez 40 godzin.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl