Profesjonalna Usługa Wykrywania podsłuchów, kamer, GPS oraz telefonów

Dostępność: Usługa
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: eNexus
Kod produktu: G-0000999

Opis

PROFESJONALNA USŁUGA WYKRYWANIA URZĄDZEŃ AKTYWNYCH, PASYWNYCH

ZLEĆ SPRAWDZENIE PROFESJONALISTOM. ZADZWOŃ DO NAS LUB NAPISZ MAIL CZY CZAT I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY.                                                            730-307-553

Oferujemy kompleksowe sprawdzenie pomieszczeń domowych, biurowych, magazynów, pojazdów oraz przedmiotów domowego użytku, pod kątem ukrytych podsłuchów radiowych, GSM, dyktafonów, lokalizatorów GSM i GPS. Jeżeli masz jakiekolwiek podejrzenia, że możesz być podsłuchiwany zadzwoń do nas - sprawdzimy to.SPRZĘT JAKIM DYSPONUJEMY TO NAJWYŻSZEJ KLASY URZĄDZENIA DO WYKRYWANIA SYGNAŁÓW PASYWNYCH I AKTYWNYCH.


Do wykrywania urządzeń podsłuchowych oraz innego rodzaju używamy profesjonalnego sprzętu. Nasi specjaliści posiadają wieloletni staż w danej branży oraz doświadczenie. Jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne ceny naszych usług. Obecnie sprzęty podsłuchowe, kamery czy GPS Lokalizujące ukryć można niemal w każdym przedmiocie codziennego użytku. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i sprawdź czy nie jesteś inwigilowany (podsłuchiwany, obserwowany czy lokalizowany).

Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Poruszamy się nieoznakowanymi pojazdami. Z uwagi na specyfikę działalności, istnieje możliwość zamówienia usługi w godzinach wieczornych lub nocnych. Po usłudze istnieje możliwość otrzymania raportu z działań (należy zgłosić chęć jego otrzymania przed wykonaniem usługi). Podejmujemy się małych (prywatnych) i dużych zleceń (duże zakłady pracy).WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW I DYKTAFONÓW W URZĄDZENIACH / PRZEDMIOTACH

Usługa polega na: sprawdzeniu urządzenia czy zabawki pod kątem zainstalowanych urządzeń szpiegowskich (dyktafony, podsłuchy, lokalizatory itp.) przedmiot można dostarczyć osobiście lub wysyłkowo na adres naszej firmy w przypadku wizyty na miejscu w Warszawie, w sytuacji dojazdu do Państwa i sprawdzenia konieczna jest dopłata w wysokości 100 zł netto. 

Koszt usługi: od 50 zł netto / przedmiot


WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW I LOKALIZATORÓW GPS W SAMOCHODZIE

Usługa polega na: sprawdzeniu źródeł sygnałów cyfrowych fizycznym przeszukaniu pojazdu, czy przeglądzie instalacji elektrycznej samochodu, motoru, ciężarówki oraz innych.

Dlaczego jest konieczne by fizyczne sprawdzić pojazd? Wiele firm świadczy usługi polegające jedynie na namierzeniu sygnału bezprzewodowego. Istnieją jednak urządzenia, które jedynie zapisują informacje na wbudowanej pamięci. Niektóre z modułów działają według harmonogramu i uruchamiają się na przykład raz na dobę i tworzą zapis trasy na serwerze. Urządzenie w momencie sprawdzania wcale nie musi nadawać. Fizyczne sprawdzenie pozwala również na wykrycie urządzeń, które mogą być rozładowane lub przeszły w tryb uśpienia (np. z powodu braku ruchu).

Koszt usługi: od 700 zł netto / samochód

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW, DYKTAFONÓW, KAMER W BIURZE

Usługa polega na: przeprowadzeniu analizy analogowych sygnałów w pasmach typowych dla nadajników podsłuchowych (od 0 do 6GHz), czy przeprowadzeniu analizy sygnałów cyfrowych (GSM, WIFI, BLUETOOTH, DECT), inspekcji urządzeń zasilanych z sieci 240V,  inspekcji przyłączeń i elementów sieci 240V (gniazdka, przedłużacze i inne) jak i fizyczny (organoleptyczny) przegląd pomieszczeń pod kątem niepożądanych urządzeń (elementy wyposażenia, meble, elementy wystroju itp.). Cały proces pozwala na weryfikację pomieszczenia w sposób pewny i profesjonalny.

Koszt usługi: od 600 zł netto / pomieszczenie Dojazd na terenie Warszawy (+/- 30 km) to 150 zł brutto.
*Koszt dojazdu nie jest doliczany w przypadku zamówienia usługi na sprawdzenie minimum dwóch pomieszczeń.

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW W MIESZKANIU/DOMU:

Usługa polega na:
 podobnie jak przy sprawdzeniu biura czyli na weryfikacji źródła sygnałów nadajników pracujących w pasmach typowych dla podsłuchów (od 0 do 6GHz) , weryfikacja źródeł sygnałów cyfrowych (GSM, WIFI, BLUETOOTH, DECT), fizyczny przegląd urządzeń zasilanych z sieci energetycznej 240V, fizyczny przegląd elementów instalacji elektrycznej w pomieszczeniu (przedłużacze, gniazdka, lampy itp.), fizyczne przeszukanie pomieszczeń pod kątem urządzeń do inwigilacji. Natomiast należy pamiętać, że mieszkanie jest narażone na większą ilość zawartych elementów codziennego użytku.

Koszt usługi: od 600 zł netto / pomieszczenie 
Dojazd na terenie Warszawy (+/- 30 km) - 150 zł brutto. 
*Koszt dojazdu nie jest doliczany w przypadku zamówienia usługi na sprawdzenie minimum dwóch pomieszczeń.

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW W KOMPUTERZE

Usługa polega na: analizie procesów pod kątem oprogramowania do przechwytywania danych z klawiatury (tzw. keyloggery) analizie procesów pod kątem programów do rejestrowania czynności prowadzonych na komputerze (transmisja obrazu, zrzuty ekranu, live stream pulpitu, zdalny pulpit, przechwytywanie komunikatorów) analiza przesyłanych pakietów. 

Koszt usługi: od 250 zł netto / komputer 
(dotyczy jednego użytkownika, w przypadku kolejnych użytkowników +50% ceny wyjściowej)


WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW W TELEFONIE KOMÓRKOWYM

Usługa polega na: analizie procesów pod kątem szkodliwego oprogramowania szpiegowskiego (podsłuch rozmów, sms, nagrywanie otoczenia, przechwytywanie zdjęć, szpiegowanie komunikatorów itp.). analizie przesyłanych pakietów i ustalenie adresów IP, z którymi łączy się telefon sprawdzenie zabezpieczeń telefonu (kontrola dostępu ROOT / Jailbreak) kontrola telefonu pod kątem podsłuchu w formie sprzętowej (wbudowany nadajnik) UWAGA! Sprawdzamy tylko telefony na których MOŻNA zainstalować oprogramowanie szpiegowskie (np. z systemem Android, iOS, Symbian, itd.). W przypadku telefonów z oprogramowaniem, na które nie ma możliwości instalacji programu, możliwa jest tylko kontrola sprzętowa. 

Koszt usługi: od 150 zł netto / telefonJAK WYGLĄDA KWESTIA SPRAWDZENIA/WYKRYWANIA ?

Wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach:

- Skanowanie pasm radiowych
- Fizyczny przegląd pomieszczenia (w tym sufity podwieszane, meble, typowe miejsca montażu) 
- Przegląd instalacji elektrycznych 
- Przegląd urządzeń elektrycznych


Wykrywanie urządzeń szpiegowskich w samochodzie:

- Skanowanie pasma radiowego 
- Wyszukiwanie nadajników GPS oraz dyktafonów itp. 

Przegląd urządzenia oraz przedmiotu w celu wykrycia urządzenia szpiegowskiego 
(np. odtwarzacz DVD, drukarka itd.)

Wykrywanie podsłuchu w telefonie

Wykrywanie podsłuchów, oprogramowania szpiegowskiego w komputerze

Proces skorzystania z usługi polega na informacji z jakiej usługi chcieliby Państwo skorzystać, następnie kontaktują się Państwo z naszą firmą w celu ustalenia ceny oraz usługi. Następnie dokonują Państwo opłaty na podstawie, której wykonywana jest usługa.

Usługa wykrywania podsłuchów, kamer, lokalizatorów GPS i telefonów

 

W dzisiejszych czasach zadbanie o własną prywatność staje się coraz trudniejszym wyzwaniem! Duża dostępność zaawansowanych urządzeń detektywistycznych sprawia, że coraz chętniej sięgają po nie przedsiębiorcy, pracownicy, małżonkowie, a nawet rodzice którzy chcą sprawdzić, czy ich dziecko jest w pełni bezpieczne. Jeśli chcesz sprawdzić, czy w Twoim otoczeniu nie zostały ukryte urządzenia do szpiegowania, skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi. Oferujemy wykrywanie podsłuchów, kamer, lokalizatorów GPS, telefonów oraz wielu innych urządzeń

Bezpieczeństwo prywatnych rozmów

 

Nasz zespół składa się doświadczonych i wyspecjalizowanych pracowników, którzy korzystają ze sprzętu najwyższej klasy. Sprawdzamy domowe urządzenia, zabawki, biura, mieszkania oraz samochody. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług i zadbaj o swoją prywatność!

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl