Kategorie obrazkowe

Wykrywacze kamer szpiegowskich

Technika szpiegowania osiągnęła dziś bardzo zaawansowany poziom. W wyniku tego urządzenia służące do celów inwigilacyjnych stały się bardziej dostępne dla szerokiego grona odbiorców, nie tylko profesjonalnych detektywów czy służb specjalnych. Każdy z nas może kupić bezprzewodową kamerę, którą ukryje w dowolnie wybranym miejscu. Kamery w okularach, guzikach czy w długopisach są zminiaturyzowane i trudno jest je znaleźć. Natomiast nie jest to wymagające zadanie dzięki wykorzystaniu profesjonalnych wykrywaczy kamer. Jak one działają?

Wykrywacze kamer szpiegowskich

Wykrywacz kamer – technika skanowania otoczenia

Detektor kamer może pomóc w zlokalizowaniu większości dostępnych na rynku urządzeń szpiegujących, które mogą nagrywać głos i obraz. Kamery bezprzewodowe, nawet mocno zminiaturyzowane, są znajdowane dzięki niewielkim urządzeniom stosującym różne techniki detekcji.

Najbardziej popularne są laserowe wykrywacze kamer. Mają one niewielkie gabaryty, ale z łatwością pozwalają na wskazanie ukrytych obiektów kamer szpiegowskich, które mogą być zakamuflowane w przedmiotach codziennego użytku, w miejscach, w których w ogóle nie podejrzewałbyś, że kryją się urządzenia tego typu.

Laserowe wykrywacze mają bardzo dobre opinie, ponieważ dają one naszym klientom możliwość szybkiego odszukiwania obiektywów kamer różnego typu oraz rodzaju. Pozwalają na dokładne skanowanie z częstotliwością 6–7 diod IR, w kilkustopniowej skali świecenia. Mają one uniwersalne zastosowanie i pojemne baterie akumulatorowe, dlatego długo pracują jako wykrywacze kamer bezprzewodowych.

Detektor kamer z laserowym wykrywaczem daje szanse na skuteczne sprawdzenie dowolnych pomieszczeń – wystarczy, że uruchomisz laser i będziesz patrzeć przez wizjer lub w ekran LCD. W momencie, gdy światło sygnałowe lasera odbije się od obiektywu, wykrywacz kamer oznaczy je w kształcie kropki na wizjerze, wskazując przy okazji, gdzie potencjalnie znajduje się zamaskowany sprzęt. Atutem rozwiązania jest dokładność skanowania, ale i prostota obsługi, która nie wymaga specjalnych umiejętności w tym zakresie.

Inne detektory kamer dostępne w naszym sklepie

Przede wszystkim wykrywacz kamer bezprzewodowych może efektywnie lokalizować kamery bezprzewodowe IR dzięki wykorzystaniu profesjonalnej techniki wychwytywania sygnałów AM, FM, WFM, GSM, VHF oraz UKF, które emitowane są przez różny sprzęt szpiegowski. Nasze urządzenia detekcyjne mają wysoką skuteczność działania. Wykażą one, czy w otoczeniu znajduje się kamera, nawet wtedy, gdy będziesz od niej w odległości do 50 cm. Sprawnie dzięki temu wykryjesz, czy w domu, mieszkaniu, biurze czy w środkach transportu umieszczone są ukryte kamery naruszające Twoją prywatność.

Nie musisz już obawiać się zamaskowanego monitoringu. Za pomocą detektora sprawdź, czy w miejscach, w których przebywasz, nie ma zainstalowanej ukrytej kamery.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl