Darmowa dostawa     Darmowa dostawa      Darmowa dostawa     

Kamera szpiegowska - brelok

Kamera szpiegowska - brelok wyposażona została w obiektyw o średnicy nie przekraczającej 1 mm oraz wbudowany bardzo czuły mikrofon. Podstawowa funkcja tego urządzenia to oczywista rejestracja video wraz z dźwiękiem. Dodatkowym atutem jest również możliwość wykonywania zdjęć. Wszystko, czego potrzebujesz do dyskretnej inwigilacji, od teraz może być w zasięgu twojej ręki. Nikomu nie przyjdzie do głowy, by podejrzewać standardowy breloczek o posiadanie ukrytej funkcji.

Z kamerą szpiegowską - brelok

Urządzenie tego rodzaju może pracować w kilku trybach. Jednym z nich jest standardowy tryb kamery, w którym rejestrowany jest obraz oraz dźwięk. Kolejny tryb to funkcja aparatu fotograficznego, mogącego wykonywać zdjęcia JPG wysokiej rozdzielczości. Trzeci tryb to zastosowanie urządzenia jako pendrive, ponieważ posiada ono pojemność zainstalowanej karty micro SD. Kamera szpiegowska brelok to idealny gadżet dla ludzi z wyobraźnią.

Ponadto, obsługa kamery szpiegowskiej brelok jest bardzo prosta. W urządzeniu zamontowana została dyskretna dioda, która sygnalizuje działanie kamery na określony trybie. Dioda gaśnie po rozpoczęcia nagrania video. Aby w pełni korzystać z możliwości, jakie daje nam szpiegowski gadżet musimy jedynie zaopatrzyć się w kartę pamięci micro SD i zainstalować ją w urządzeniu. Kamera szpiegowska w breloku obsługuje się za pomocą dwóch przycisków i może być wykorzystywana również jako tradycyjny pendrive. Aby sprawdzić rezultaty pracy, istnieje możliwość podłączenia urządzenia za pomocą kabla USB znajdującego się w zestawie do komputera. Kamera tego rodzaju nie wymaga instalowania żadnych specjalnych sterowników, ponieważ po podłączeniu komputer od razu wykryje urządzenie jako dysk wymienny. W momencie podłączenia do komputera zostaje także uruchomiony proces automatycznego ładowania urządzenia.

Kamera szpiegowska - brelok

Kamera szpiegowska w breloku posiada wbudowany akumulator, który po naładowaniu umożliwia ciągłą pracę maksymalnie do 60 minut. Po rozładowaniu akumulator musi zostać ponownie naładowany. W urządzeniu istnieje również możliwość dodania daty oraz godziny danego nagrania czy zdjęcia. Funkcja tego rodzaju jest niezastąpiona, gdy konieczne jest udowodnienie komuś określonego czynu w danym czasie. Kamera została wyposażona w czytnik kart pamięci o pojemności od 512 MB do 32 GB, dzięki czemu możesz z łatwością dopasować je do swoich potrzeb.

Kamera szpiegowska w breloku to jedna z tańszych możliwości rejestrowania dźwięku oraz obrazu. Ceny sprzętu tego rodzaju wahają się już od 40 zł do 100 zł. Bardziej zaawansowanie urządzenia, wyposażone dodatkowo w detekcję ruchu można dostać za ok. 300 zł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl