Promocje
Zegar elektroniczny NX-310 FULL-HD WIFI
Zegar elektroniczny NX-310 FULL-HD WIFI
499,00 zł 399,99 zł
szt.
Lokalizator NotiOne GO! dziecko klucze pies lub rower
Lokalizator NotiOne GO! dziecko klucze pies lub rower
256,97 zł 119,99 zł
szt.
Niania Elektroniczna Z Kamerą Xblitz Baby Monitor 2,4 Ghz
Niania Elektroniczna Z Kamerą Xblitz Baby Monitor 2,4 Ghz
289,99 zł 249,99 zł
szt.
Bezpieczny telefon ELARI NANO-PHONE
Bezpieczny telefon ELARI NANO-PHONE
339,99 zł 289,99 zł
szt.
Niania elektroniczna Xblitz Kinder Lite
Niania elektroniczna Xblitz Kinder Lite
319,99 zł 299,99 zł
szt.
Wizjer z kamerą wifi podgląd na żywo ekran lcd
Wizjer z kamerą wifi podgląd na żywo ekran lcd
2 399,99 zł 1 849,99 zł
szt.
Kamera szpiegowska do ukrycia wifi HD M8
Kamera szpiegowska do ukrycia wifi HD M8
549,99 zł 399,99 zł
szt.
TRACKIMO LOKALIZATOR GPS GSM PL SERWER
TRACKIMO LOKALIZATOR GPS GSM PL SERWER
649,00 zł 599,99 zł
szt.
Zegarek obrotowy 330 stopni WIFI ukryta kamera szpiegowska
Zegarek obrotowy 330 stopni WIFI ukryta kamera szpiegowska
714,80 zł 599,00 zł
szt.
Fotopułapka MMS detekcja ruchu tryb nocny IR kamera leśna FHD
Fotopułapka MMS detekcja ruchu tryb nocny IR kamera leśna FHD
1 249,99 zł 1 249,99 zł
szt.

Profesjonalne kamery szpiegowskie

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm, które proponują profesjonalne kamery szpiegowskie, które służą nie tylko jako narzędzie pracy profesjonalnych detektywów, ale również mogą być używane przez niedoświadczonych użytkowników amatorów, którzy z kamerami szpiegowskimi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia. Jak sama nazwa wskazuje, kamery szpiegowskie stworzone są do tego, by dyskretnie nagrywać to, co się dzieje w domu, biurze lub w innym miejscu. Profesjonalna kamera szpiegowska większości z nas kojarzy się z filmami o Jamesie Bondzie lub radzieckich szpiegach, jednak dziś są one wykorzystywane na potęgę w życiu codziennym. Takie kamery są przydatne zarówno w pracy policji lub służb specjalnych, jak i prywatnych detektywów i stają się coraz bardziej popularne jako sposób na sprawdzenie pracy np. opiekunki nad dzieckiem czy pracowników.

Profesjonalne kamery szpiegowskie – wygląd i parametry

Współczesne profesjonalne kamery szpiegowskie mają miniaturowe rozmiary, niektóre modele nie są większe od zwykłego pudełka zapałek. Coraz więcej osób ustala takie kamery w swoich domach, w pracy, w samochodach lub w ogródku. Na polskim rynku są dostępne kamery, które mogą być ukryte w pendrivach, długopisach, brelokach lub specjalnych okularach. Kamery są ładowane przez wejście USB i mogą pracować na baterii od kilku godzin do kilku tygodni. Informacja z kamery może być na bieżąco udostępniana na telefonie komórkowym, komputerze lub innym urządzeniu, z którym kamera jest połączona. Dzięki profesjonalnym kamerom szpiegowskim możesz widzieć i słyszeć więcej niż inni, mieć kontrolę nad bardzo cennymi informacjami i zwiększyć poczucie własnego bezpieczeństwa, co w obecnych czasach jest bezcenne.

Profesjonalna kamera szpiegowska - zastosowanie

Profesjonalna kamera szpiegowska służy do dyskretnego nagrywania tego, co dzieje się w jej zasięgu. Tego typu urządzenia powinny być całkowicie niewidoczne dla osób postronnych. Przy pomocy takich sprzętów jesteśmy w stanie rejestrować, co robią nasi pracownicy, gdy nie ma nas w pobliżu lub sprawdzić czy partner, którego podejrzewamy o zdradę jest nam wierny. Takich kamer możemy używać jednak nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych. Doskonale sprawdzą się one również do rejestrowania tego, co w danym momencie dzieje się na terenie naszej posesji czy garażu.

Sklep z profesjonalnymi kamerami szpiegowskimi

Pierwsza rzecz, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze profesjonalnej kamery szpiegowskiej jest to, czy korzystać będziemy w niej wewnątrz, czy na zewnątrz. W drugim przypadku, urządzenie powinno posiadać ochronę IP 45. Oznacza to, że jego obudowa jest szczelna i nie musimy obawiać się, że do jego wnętrza dostaną się krople deszczu czy niesiona wraz z wiatrem wilgoć. Jeśli kamera będzie się znajdować na terenie narażonym na działanie piasku lub pyłu, najlepiej zaopatrzyć się wówczas w model IP 65, który będzie w pełni pyłoszczelny. Kluczowe jest także to, w jakich porach dnia i nocy będzie używana kamera. Jeżeli chcemy ją stosować w ciemności lub przy ograniczonym oświetleniu, kupmy wersję z możliwością nagrywania w podczerwieni. Profesjonalne kamery szpiegowskie posiadają różne akumulatory, a co się tym wiąże – pracować mogą w różnym zakresie czasowym. Parametr ten nie ma jednak większego znaczenia, jeśli sprzęt będzie podpięty do zasilania sieciowego.

Chcesz monitorować swoje miejsce pracy? A może zależy Ci na bezpieczeństwie swojej rodziny, czy też cennego towaru, który znajduje się w obrębie hali magazynowej lub zakładu produkcyjnego? Z naszymi kamerami możesz skutecznie i wygodnie, przez całą dobę monitorować wybrane otoczenie. Pamiętaj jednak, że w niektórych sytuacjach montowanie kamery szpiegowskiej może być niezgodne z prawem. Zanim zaczniesz jej używać zwróć uwagę, aby zadbać o zgodność tego działania z obowiązującymi przepisami. Istnieje bowiem wiele sytuacji, w których nagrywanie jest legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl