Wypożyczenia

4 WYPOŻYCZENIA

 

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

sklep@enexus.pl

 

730-307-553

 

Formularz kontaktowy

 


 

JAK TO DZIAŁA

 1. Zadzwoń do nas lub napisz. Ustalimy ba jak długo potrzebujesz sprzęt oraz gdzie mamy go wysłać. Pomożemy ci wybrać odpowiedni sprzęt i wytłumaczymy jak go wypożyczyć

 2. Wpłacasz na nasze konto kaucję w wysokości ceny produktu podanej w ofercie lub w ustalonej uprzednio wysokości. Z wpłaconej kaucji pobierzemy w późniejszym etapie opłatę za wypożyczenie - zależną od liczby dni wypożyczenia. 

 3. Wysyłamy do Ciebie produkt. Cena przesyłki kurierskiej (dostawa na następny dzień) to ok. 15-17 zł. Liczymy okres wypożyczenia od dnia i godziny, w których otrzymasz sprzęt. Od tego dnia/godziny możesz korzystać ze sprzętu tak długo jak chcesz. Jeżeli nie zgłosisz nam chęci odesłania sprzętu — po 7 dniach zapytamy czy chcesz zostać jego właścicielem. 

 4. Korzystasz ze sprzętu i kiedy jesteś gotowy — zgłaszasz nam chęć odesłania. Okres wypożyczenia liczymy do dnia, w którym wyślesz produkt do nas i prześlesz na nasz adres e-mail sklep@enexus.pl potwierdzenie nadania przesyłki. 

 5. Po otrzymaniu przesyłki pobieramy z wpłaconej wcześniej kaucji kwotę odpowiadającą stawce dziennej pomnożonej przez liczbę dni wypożyczenia i zwracamy na konto różnicę pomiędzy wcześniej wpłaconą kaucją a kwotą należną za wypożyczenie. Wysyłamy do ciebie mailem paragon lub fakturę za wypożyczenie. 

 6. Jeżeli opłata z tytułu wypożyczenia przekroczy kwotę wpłaconej kaucji — pytamy czy chcesz zapłacić za kolejne dni wypożyczenia czy chcesz się stać właścicielem rzeczy. Jeżeli podejmiesz decyzję, że chcesz pozostać właścicielem — wyślemy do ciebie fakturę/paragon za produkt. 

  REGULAMIN WYPOŻYCZENIA WYSYŁKOWEGO
  ORAZ SKLEPOWEGO


  1. Wypożyczyć można każdy sprzęt oferowany w naszej firmie, wyjątkiem są produkty z aktywacją cyfrową jak: NotiOne, Trackimo Mini, Trackimo Guardian, produkty na zamówienie tj, Fotopułapki czy Monitoringi.

  2. Wypożyczenie wymaga każdorazowo pobrania kosztu kaucji ceny produktu. Kaucja jest to pełna kwota wypożyczanego sprzętu. 
   Wypożyczenie można zrealizować stacjonarnie w sklepie oraz wysyłkowo. Koszt kaucji można opłacić gotówkowo, kartą czy przelewem, w wypadku realizacji wysyłki również można opłacić kwotę przy odbiorze paczki w opcji wysyłki kurierskiej pobraniowej ( koszt wysyłki jest bez wrotny ).

  3. Wypożyczenie liczy się od daty i godziny wypożyczenia sprzętu do daty i godziny jego zwrotu np. gdy wypożyczenie odbywa się w poniedziałek o godzinie 14 to zwrócone powinno zostać o godzinie 14 we wtorek. W celu naliczenia jednej doby za wypożyczenie. W przypadku opóźnienia zwrotu towaru powyżej doby czyli oddania wypożyczonego produktu np. o godzinie 15 naliczana jest opłata za kolejną dobę. W przypadku weekendu każdy dzień liczony jest jako doba w dniu powszednim.

   a) W przypadku wypożyczenia w formie wysyłkowej, doba rozpoczyna się od odebrania paczki od kuriera, czas (godzina i data ) będzie weryfikowany na podstawie informacji zawartej w numerze śledzenia przesyłki od spedytora realizującego dostawę. Czas zakończenia wypożyczenia zostanie weryfikowany na tej samej podstawie z informacji wynikającej z systemu nadawczego poprzez numer listu przewozowego. Data oraz godzina nadania paczki wiąże się z kwestią zakończenia doby wypożyczenia.

   b) Koszt wysyłki przy wypożyczeniu wysyłkowym jest bezzwrotny, ponoszony w obie strony przez klienta. Towar wysyłamy zawsze opcją kurierską w celu śledzenia przesyłki i szybkiej realizacji. Zwrot wypożyczenia można nadać paczką na poczcie polskiej czy kurierem, paczka musi posiadać numer nadawczy do śledzenia przesyłki. Paczka nie może zostać nadana za pobraniem, takie paczki nie będą odbierane.

  4. Zwroty realizowane są na dwa sposoby:
   a) W Formie gotówkowej gdy kaucja zostanie wpłacona w gotówce ( np. w sklepie stacjonarnym ) 
   *Wyjątkiem stanowi sytuacja gdy nie sklep stacjonarny nie posiada danej kwoty w formie gotówkowej. W takim wypadku zwrot dokonywany jest na konto wypożyczającego.

   b) Na numer konta klienta gdy kaucja zostanie zapłacona kartą lub przelewem (Zwrot kaucji realizowany jest w ciągu 24-48 h od otrzymania urządzenia). 

  5. Jeżeli termin wypożyczenia przekroczy kwotę sprzętu, wtedy ten przechodzi na własność wypożyczającego. Należy pamiętać by zgłosić nam daną sytuację w celu zakończenia wypożyczenia i realizację sprzedażową.

  6. Rezerwacja sprzętu oraz wprowadzenie wypożyczenia do systemu w celu realizacji lub jego realizacja jest równoznaczna z zaakceptowaniem umowy wypożyczenia w formie osobistej, mailowej czy telefonicznej. Wypożyczający jest świadomy pokrycia kosztów przy odbiorze towaru lub o poniesieniu kosztów związanych z nieodebraniem przesyłki opłaconej z góry lub wysłanej w formie opłaty przy odbiorze. Koszt zostaje naliczony w formie przesyłki w obie strony. Wypożyczający jest zobowiązany pokryć szkody w wyniku rezygnacji lub nieodebrania przesyłki.
  7. W Przypadku uszkodzenia wypożyczonego sprzętu, pobierana jest opłata za naprawę lub potrącone pozostają środki z kaucji. Jeżeli naprawa nie jest możliwa lub jest nieopłacalna to wypożyczony sprzęt przechodzi na własność wypożyczającego. Kwoty kaucji nie są wtedy zwracany oraz naliczony jest koszt wysyłki dla wypożyczającego w celu odesłania produktu do obecnego właściciela. 


Akceptując warunki wypożyczenia są Państwo świadomi elementów regulaminowych oraz swoich praw z tym związanych.

Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl