Kategorie obrazkowe

Urządzenia Smart Home

Nowoczesny dom to już nie tylko stylowy design i wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Nowoczesny dom to również innowacyjne systemy i urządzenia które zwiększają komfort codziennego życia i w intuicyjny sposób dbają o to, aby zapewnić domownikom bezpieczeństwo. Nowatorskie rozwiązania Smart Home zostały opracowane z myślą o najwyższym poziomie wygody i bezpieczeństwa w nowoczesnym domu. Paleta rozwiązań Smart Home obejmuje niezawodne czujniki, funkcjonalne gniazda elektryczne oraz praktyczne włączniki światła na odległość. Dzięki tym wyjątkowym urządzeniom już teraz możesz stworzyć dom na miarę przyszłości!

[long_desc]

Czujniki Smart Home dla bezpieczeństwa w domu

Zalanie wodą, pożar, włamanie i kradzież mienia. Dom narażony jest na szereg nieprzewidzianych zdarzeń, których chciałby uniknąć każdy właściciel. Przed konsekwencjami wymienionych wypadków pomogą Ci się uchronić niezawodne czujniki Smart Home, które zostały stworzone w celu zwiększenia bezpieczeństwa w domu.

Jednym z najbardziej powszechnych wypadków mających miejsce w domu jest zalanie wodą. Niezakręcony kran lub usterka w instalacji mogą stać się przyczyną poważniejszych problemów, np. uszkodzenia posadzki bądź zniszczenia cennych przedmiotów. Aby zabezpieczyć swój dom przed konsekwencjami zalania wodą, warto skorzystać z pomocy specjalnych czujników wody, które wystarczy zamontować w miejscach najbardziej narażonych na zalanie, np. w łazience oraz w kuchni. Czujnik w przypadku wykrycia wody natychmiast reaguje, wysyłając użytkownikowi powiadomienie o zaistniałym zagrożeniu.

Kolejnym sprawdzonym rozwiązaniem z tej serii jest funkcjonalny czujnik dymu i temperatury, który stanowi zabezpieczenie przed skutkami pożaru. Urządzenie błyskawicznie wykrywa zagrożenie i uruchamia alarm dźwiękowy oraz świetlny, umożliwiając w ten sposób domownikom szybką reakcję.

Oferta czujników obejmuje również doskonałe czujniki otwarcia okien i drzwi oraz czujniki ruchu. Te sprytne narzędzia stanowią znakomitą ochronę przed atakiem włamywaczy i pozwalają skutecznie zabezpieczyć dom przed kradzieżą.

Innowacyjna automatyka domowa

W nowoczesnym domu nie może zabraknąć przemyślanych rozwiązań, które zapewniają domownikom doskonałą wygodę i ułatwiają funkcjonowanie. Nowatorskie systemy automatyki domowej Smart Home to rozwiązania na miarę przyszłości. Praktyczne włączniki światła umożliwiają sterowanie oświetleniem z poziomu aplikacji, z kolei nowoczesne gniazda elektryczne pozwalają na zdalne kontrolowanie zasilania.

Urządzenia Smart Home oferowane przez markę sprzętową NEO łączą w sobie innowacyjne koncepcje, nowoczesny design oraz bogatą funkcjonalność. Szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań Smart Home znajdziesz w ofercie sklepu eNexus. Już teraz możesz zadbać o bezpieczeństwo i komfort w swoim domu, inwestując w niezawodne systemy od NEO!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 730 307 553
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl