Urządzenia Smart Home

Nowoczesny dom to już nie tylko stylowy design i wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Nowoczesny dom to również innowacyjne systemy i urządzenia które zwiększają komfort codziennego życia i w intuicyjny sposób dbają o to, aby zapewnić domownikom bezpieczeństwo.

Czytaj więcej...

Nowatorskie rozwiązania Smart Home zostały opracowane z myślą o najwyższym poziomie wygody i bezpieczeństwa w nowoczesnym domu. Paleta rozwiązań Smart Home obejmuje niezawodne czujniki, funkcjonalne gniazda elektryczne oraz praktyczne włączniki światła na odległość. Dzięki tym wyjątkowym urządzeniom już teraz możesz stworzyć dom na miarę przyszłości!

Smart Home

 

Czujniki Smart Home dla bezpieczeństwa w domu

Zalanie wodą, pożar, włamanie i kradzież mienia. Dom narażony jest na szereg nieprzewidzianych zdarzeń, których chciałby uniknąć każdy właściciel. Przed konsekwencjami wymienionych wypadków pomogą Ci się uchronić niezawodne czujniki Smart Home, które zostały stworzone w celu zwiększenia bezpieczeństwa w domu.

Jednym z najbardziej powszechnych wypadków mających miejsce w domu jest zalanie wodą. Niezakręcony kran lub usterka w instalacji mogą stać się przyczyną poważniejszych problemów, np. uszkodzenia posadzki bądź zniszczenia cennych przedmiotów.

Czytaj więcej...

Aby zabezpieczyć swój dom przed konsekwencjami zalania wodą, warto skorzystać z pomocy specjalnych czujników wody, które wystarczy zamontować w miejscach najbardziej narażonych na zalanie, np. w łazience oraz w kuchni. Czujnik w przypadku wykrycia wody natychmiast reaguje, wysyłając użytkownikowi powiadomienie o zaistniałym zagrożeniu.

Kolejnym sprawdzonym rozwiązaniem z tej serii jest funkcjonalny czujnik dymu i temperatury, który stanowi zabezpieczenie przed skutkami pożaru. Urządzenie błyskawicznie wykrywa zagrożenie i uruchamia alarm dźwiękowy oraz świetlny, umożliwiając w ten sposób domownikom szybką reakcję.

Oferta czujników obejmuje również doskonałe czujniki otwarcia okien i drzwi oraz czujniki ruchu. Te sprytne narzędzia stanowią znakomitą ochronę przed atakiem włamywaczy i pozwalają skutecznie zabezpieczyć dom przed kradzieżą.

Innowacyjna automatyka domowa

W nowoczesnym domu nie może zabraknąć przemyślanych rozwiązań, które zapewniają domownikom doskonałą wygodę i ułatwiają funkcjonowanie. Nowatorskie systemy automatyki domowej Smart Home to rozwiązania na miarę przyszłości. Praktyczne włączniki światła umożliwiają sterowanie oświetleniem z poziomu aplikacji, z kolei nowoczesne gniazda elektryczne pozwalają na zdalne kontrolowanie zasilania.

Urządzenia Smart Home oferowane przez markę sprzętową NEO łączą w sobie innowacyjne koncepcje, nowoczesny design oraz bogatą funkcjonalność. Szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań Smart Home znajdziesz w ofercie sklepu eNexus. Już teraz możesz zadbać o bezpieczeństwo i komfort w swoim domu, inwestując w niezawodne systemy od NEO!

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl