Automatyka domowa NEO

Wyjeżdżając w celach służbowych lub na rodzinne wakacje, często obawiamy się o bezpieczeństwo swojego domu. Podczas naszej nieobecności dom narażony jest na różne zagrożenia, w tym np. włamanie, kradzież prywatnego mienia lub pożar. Jak zadbać o bezpieczeństwo swojego domu podczas wyjazdów? Na pomoc przychodzi nowoczesna automatyka domowa NEO – niezawodne czujniki ruchu, dymu, temperatury oraz czujniki zalania wodą pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo własnej posesji, a także zapewnią spokojne sumienie podczas wyjazdów z domu lub dłuższej nieobecności w biurze. Postaw na sprawdzone rozwiązania innowacyjnej marki NEO!

Czujniki ruchu NEO

Pusty i słabo zabezpieczony dom to wyjątkowa gratka dla każdego włamywacza. W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa we własnym domu, warto zainwestować w funkcjonalne czujniki ruchu, które błyskawicznie wykrywają ruch nawet wtedy, kiedy dookoła panuje ciemność. Czujniki ruchu NEO na podczerwień to doskonałe rozwiązanie nie tylko do domu, ale również do biura, firmy lub magazynu. Urządzenie charakteryzuje się szerokim kątem wykrywania ruchu, co przekłada się na jego wysoką efektywność. W celu podniesienia poziomu ochrony, polecanym rozwiązaniem są również specjalne czujniki otwarcia okien i drzwi. Dyskretne i łatwe w obsłudze, stanowią niezastąpione narzędzie do monitoringu domu.

Niezawodne czujniki NEO do domu i nie tylko

W swojej ofercie marka NEO proponuje pełną gamę czujników, dzięki którym w kompleksowy sposób zadbasz o bezpieczeństwo dowolnej przestrzeni w domu oraz w firmie. Wysokiej klasy czujniki dymu, wzrostu temperatury, a także czujniki zalania wodą to niezawodne urządzenia o nowoczesnych funkcjach, które po wykryciu zagrożenia natychmiast powiadamiają o tym użytkownika.

Nowoczesne włączniki NEO

Oprócz sprawdzonych rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo w domu i w firmie, marka NEO jest również autorem nowoczesnych systemów smart home. Zostały one opracowane z myślą o najwyższym komforcie i jeszcze łatwiejszej obsłudze domowego oświetlenia, a także wygodnej zdalnej kontroli zasilania sprzętów elektrycznych. Przykładem są nowoczesne włączniki NEO, które służą do zdalnego sterowania światłem w domu lub w biurze. Nowocześnie zaprojektowane włączniki zgrabnie dopasowują się do wystroju wnętrza i umożliwiają dwie opcje sterowania oświetleniem – manualnie bądź poprzez WiFi.

Wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w domu oraz w firmie

Przed wyjazdem z domu warto zainwestować w sprawdzone rozwiązania, dzięki którym natychmiast zostaniemy powiadomieni o zaistniałym zagrożeniu. Niezawodne czujniki NEO to doskonała propozycja dla każdego, kto chce uchronić swój dom przed włamywaczami, jak również innego rodzaju zagrożeniami. W sklepie Nexus znajdziesz pełen wachlarz wysokiej klasy czujników, włączników oraz innych nowoczesnych systemów opracowanych przez markę NEO. Wybierz najlepsze rozwiązania dla siebie i swojego domu lub firmy!

Automatyka domowa Neo

Współczesny dom to przestrzeń, która powinna zachwycać nie tylko wyjątkowym stylem i charakterem, ale również nowoczesnymi rozwiązaniami dbającymi i wygodę mieszkańców. Takie rozwiązania dostarcza automatyka domowa Neo, która dostępna jest również w ofercie sklepu internetowego eNexus. Już teraz możesz zainwestować w przyszłościowe technologie i sprawić, aby Twój dom stał się jeszcze bardziej komfortowy i bezpieczny!

Wygodne rozwiązania dla nowoczesnego domu

Marka Neo jest autorem opartych o zaawansowane technologie rozwiązań dla nowoczesnych mieszkań oraz domów. W ofercie znajdziemy między innymi praktyczne gniazda elektryczne, włączniki światła, czujniki zalania wody oraz czujniki dymu Neo, które pomogą nam zadbać o bezpieczeństwo domowej przestrzeni. Każde z urządzeń charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, nowoczesnym designem oraz łatwością konfiguracji.

Gniazda elektryczne Neo

Wygodne sterowanie urządzeniami elektrycznymi za pomocą aplikacji w smartfonie? Z nowoczesnym gniazdem elektrycznym Neo jest to jak najbardziej możliwe! Te sprytne urządzenie pozwala zdalnie kontrolować zasilanie z dowolnego miejsca dzięki specjalnej aplikacji. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zostawiłeś włączone żelazko, lampkę lub inne urządzenie elektryczne w swoim domu. Gniazda elektryczne Neo to rozwiązanie na miarę nowoczesnych domów, ale z powodzeniem sprawdzą się również np. w firmowym biurze.

Włączniki światła Neo

Chcesz jeszcze bardziej podnieść poziom komfortu w swoim domu? Skorzystaj z nowoczesnych osiągnięć technologicznych i poznaj praktyczne włączniki światła Neo! Urządzenia te współpracują z aplikacją na telefonie i umożliwiają wygodne włączanie światła bez konieczności wstawania z kanapy czy fotela. Włączniki przyciągają spojrzenia elegancką, minimalistyczną formą, która doskonale wpisuje się w wystrój nowoczesnego wnętrza. W swojej ofercie marka sprzętowa Neo posiada włączniki 1, 2 oraz 3 kanałowe, które dopasują się do potrzeb każdego użytkownika. Od teraz możesz cieszyć się niczym niezakłóconymi chwilami relaksu na swojej kanapie w salonie!

Większe bezpieczeństwo z czujnikami dymu, czujnikami zalania wodą i innymi rozwiązaniami marki Neo

Nowoczesne rozwiązania pomagają zadbać nie tylko o wygodę, ale również o bezpieczeństwo domu. Z myślą o zapewnieniu jak najwyższego bezpieczeństwa, marka Neo opracowała specjalne czujniki, których zadaniem jest natychmiastowe poinformowanie domowników o zaistniałym zagrożeniu. Nowoczesne czujniki dymu i temperatury Neo stanowią sprawdzone rozwiązanie chroniące przed skutkami pożaru w domu, natomiast czujniki otwarcia okien i drzwi zabezpieczają przed włamaniem. Marka Neo oferuje również wysokiej klasy czujniki ruchu PIR oraz czujniki zalania wodą, które pozwolą w kompleksowy sposób zadbać o bezpieczeństwo w domu.

Neo

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl