Promocje
Dyktafon cyfrowy 8GB VB-90 detekcja dźwięku VOX baterie
Dyktafon cyfrowy 8GB VB-90 detekcja dźwięku VOX baterie
175,07 zł 175,07 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt został stworzony na tzw. użytek osobisty. Do jego podstawowych funkcji należy przede wszystkim pomoc w przypadku:

- kontroli nad dziećmi przez rodziców (głównie wobec niemowląt oraz kilkuletnich dzieci),
- odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony swojego mienia,
- zapewnienia bezpieczeństwa przedmiotów elektronicznych o znacznej wartości, jak np. smartfon czy tablet.

Należy wiedzieć, że produktu nie można wykorzystywać jako podsłuch, gdyż jest to niezgodne z obowiązującym prawem na terenie naszego kraju. Stosowanie wybranych akcesoriów w sposób niezgodny z ich podstawowym przeznaczeniem może naruszyć przepisy Kodeksu Karnego (artykuły 265, 266, 267 i 268). 
Nasza firma pragnie zaznaczyć, iż nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte eksploatowanie produktów dostępnych w asortymencie.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kamera szpiegowska w zapalniczce

Kamera szpiegowska w zapalniczce umożliwia dyskretne nagranie video z dźwiękiem lub zrobienie zdjęcia. Na jednym ładowaniu akumulatora urządzenie pracuje nawet do 70 minut. Video zapisywane jest na karcie micro SD ukrytej wewnątrz urządzenia. Kamera jest dokładnie zamaskowana i nie przyciąga uwagi osób trzecich.

Zapalniczka z kamerą FULL-HD 70 min IR

Zapalniczka z kamerą FULL-HD 70 min IR
Zapalniczka z kamerą FULL-HD 70 min IR
  • Jakość obrazu 1920x1080px FULL-HD
  • Akumulator starcza na prace kamery do 70 minut
  • Kąt widzenia 90 stopni
  • Obsługa kart pamięci do 32GB
  • Niewidoczny obiektyw

ZAREJESTRUJ SIĘ I KUP O 10 ZŁ TANIEJ.                             

WYDRUKUJ >>TEN<< KUPON I ODBIERZ ZNIŻKĘ W SKLEPIE STACJONARNYM

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 188,05 zł

O kamerze szpiegowskiej w zapalniczce

Obsługa kamery szpiegowskiej w zapalniczce jest łatwa i zarazem wygodna. Służy do tego zamontowany jeden przycisk funkcyjny. Dodatkowo, o poprawnym działaniu urządzenia informuje dyskretnie zamieszczona dioda LED. Podczas nagrywania urządzenie nie wydaje żadnych sygnałów dźwiękowych. Unikalną funkcją jest możliwość rejestracji po zmroku. Kamera zapewnia największy stopień dyskrecji, ponieważ jest praktycznie nie do zdemaskowania. Może służyć jako kamera oraz aparat fotograficzny.

Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu zapalniczka zapewnia możliwość rejestracji video przez 70 minut na jednym ładowaniu. Zasilanie odbywa się za pomocą standardowego portu USB. Można także równocześnie korzystać z dołączonego do zestawu kabla USB lub ładować bezpośrednio z gniazda USB komputera. Kamera szpiegowska w zapalniczce pozwala na transfer danych w identyczny sposób. Po podłączeniu do komputera urządzenie jest wykrywane jako standardowy dysk przenośny, dlatego też nie jest konieczna instalacja dodatkowych sterowników.

Kamera szpiegowska w zapalniczce

Zapalniczka tego typu wyposażona jest w nowoczesny akumulator litowo-jonowy, który zapewnia możliwość rejestracji video przez ok. 80 minut. Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą standardowego portu USB. Kamera szpiegowska w zapalniczce zapewnia doskonały kamuflaż kamery w sprzęcie codziennego użytku, jakim jest zapalniczka. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala na bezproblemowe wykonanie nagrania w każdej sytuacji, w której odpowiednio zależy nam na dyskrecji. Kamera jest gotowa do pracy w ciągu kilku sekund od włożenia karty pamięci micro SD. Zapalniczka obsługuje karty tego typu o pojemności od 4 do 32 GB. Dzięki odpowiedniemu zamaskowaniu, przemyślanej technologii i odpowiednim ukryciu kamera szpiegowska w zapalniczce nie przyciąga uwagi osób trzecich i tym samym nie wzbudza podejrzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl