Filtry
Kolekcja
Zasilanie stałe z USB:
Detekcja ruchu:
Tryb nocny (diody IR):
Wysyłka w
Cena
 • od
  do

Ukryta kamera szpiegowska do samochodu

Przebywasz dużo czasu za kierownicą? A może jesteś zawodowym kierowcą, pokonującym codziennie wiele kilometrów na trasie? Koniecznie zastanów się zatem nad zamontowaniem w aucie kamery samochodowej! Ukryta kamera do samochodu jest doskonałym źródłem bardzo cennych oraz często niezwykle przydatnych informacji. Można je bowiem wykorzystać, chociażby jako materiał dowodowy w przypadku, gdy ktoś uszkodzi Twoje auto w trakcie jazdy. Większość osób twierdzi, że kamera szpiegowska do samochodu służy im głównie w celach zabezpieczenia swoich interesów, w szczególności przy sporze z ewentualnym sprawcą wypadku drogowego. Posiadając swoją kamerę samochodową, można pokazać policji nagranie i dochodzić swoich racji.

 

Kamery samochodowe

Kamera Z7 FHD IR detekcja ruchu 7h (Obrotowy obiektyw)

Kamera Z7 FHD IR detekcja ruchu 7h (Obrotowy obiektyw)
Kamera Z7 FHD IR detekcja ruchu 7h (Obrotowy obiektyw)
 • Jakość FullHD z opcją zmiany na 1280x720px lub 640x480px
 • Akumulator starcza na prace kamery do 7 godzin
 • Może pracować pod stałym zasilaniem 24h
 • Kąt widzenia 120 stopni
 • Obsługa kart pamięci do 128GB
 • Tryb nocny do 5 metrów
 • Obrotowy obiektyw 180 st

Dostępność: Średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 229,00 zł 249,00 zł
szt.
 • promocja
 • nowość

Montaż urządzeń w twoim przedmiocie / urządzenia na zamówienie

Montaż urządzeń w twoim przedmiocie / urządzenia na zamówienie
Montaż urządzeń w twoim przedmiocie / urządzenia na zamówienie
 • Profesjonalny montaż w biurze, mieszkaniu czy samochodzie, 
 • Produkty na zamówienie
 • Sprawdź już dziś!

Dostępność: Usługa

Cena: 500,00 zł

 

Kamery samochodowe

Dzięki kamerom samochodowym, które robią dziś prawdziwą furorę na różnych portalach internetowych czy w telewizji, można zobaczyć również niecodzienne sytuacje, a także dość niefrasobliwe zachowania kierowców. Zatem, jest to bardzo pożyteczne urządzenie, w które powinni wyposażyć się wszyscy czynni kierowcy. Kamery szpiegowskie do samochodu mogą przybierać różne formy. Bardzo niepozorne są zamaskowane urządzenia z niewidocznym obiektywem ulokowanie w kluczyku do auta. Pozwalają one na niezauważalne nagrywanie zarówno obrazu, jak i dźwięku. Do tego celu najlepiej sprawdzą się modele z możliwie jak najłatwiejszą obsługą, która ogranicza się do operowania jednym przyciskiem.

Kamera szpiegowska do samochodu

Zaopatrzyć możemy się także w kamerę szpiegowską do samochodu ukrytą w butelce na wodę. Jest ona niezwykle funkcjonalna – możemy bez obaw nalać do niej płyn, nie uszkadzając jednocześnie mechanizmu. Pozostawiona na siedzeniu auta czy w schowku nie przykuje w żaden sposób uwagi znajdujących się w pojeździe osób. To także świetne rozwiązanie na spotkanie biznesowe.

Ukrytą kamerę do samochodu umieścić możemy również w specjalnej torbie, która do złudzenia przypomina jej tradycyjną wersję przeznaczoną do przechowywania dokumentów. Takie urządzenia rejestrują zarówno dźwięk, jak i obraz i są wyposażone w miniaturowy, niewidoczny obiektyw. Godne rozważenia są także miniaturowe ukryte kamery do samochodu o wadze zaledwie kilku gramów i średnicy monety. Mimo małych rozmiarów, robione przez nie zdjęcia są porównywalne do tych wykonywanych telefonem komórkowym. Tego typu urządzenie z powodzeniem wykorzystywać możemy także w domu czy w pracy.

Ukryta kamera szpiegowska do samochodu

W ostatnich latach w Polsce coraz bardziej popularne stają się kamery samochodowe, dzięki którym można nagrywać wszystko, co się dzieje na drodze. Ukryta kamera do samochodu dziś to gwarancja bezpieczeństwa nie tylko dla kierowców danego auta, ale również dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jeżeli na autostradzie, na drodze krajowej czy nawet w mieście jest wypadek, kamera samochodowa zarejestruje cały przebieg zdarzeń i może później posłużyć jako dowód czyjeś winy. Kamera szpiegowska do samochodu, jak mówią o niej czasami policjanci, może pomóc zarówno w przypadku sporów dotyczących okoliczności kolizji drogowej, jak i w przypadku łamania przepisów drogowych. Każdy kierowca, który staje się świadkiem nieprzepisowej jazdy, ma niepodważalny dowód w postaci nagrania z kamery samochodowej i może przedstawić go policji. Czasami taka kamera może również uchwycić piękne widoki z wakacji lub kawałek bardzo ważnej rozmowy.

Ukryta kamera do samochodu

Z ukrytych kamer do samochodu korzysta coraz więcej osób. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń do auta, nie służą one do monitorowania trasy (taki materiał może się okazać niezwykle pomocny zarówno podczas stłuczki, jak i groźnego wypadku czy nieuzasadnionego otrzymania mandatu), lecz nagrywania tego, co dzieje się wewnątrz pojazdu oraz dookoła niego. Takie urządzenie może się okazać niezwykle pomocne podczas ważnego spotkania czy sytuacji konfliktowej, kiedy to możemy mieć do czynienia z mobbingiem, groźbami czy próbą wręczenia łapówki. Taki sprzęt rejestruje materiał na karcie micro SD. W celu odtworzenia plików, wystarczy, że podłączymy ją do wybranego urządzenia – czy to komputera czy smartfona.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl