Filtry
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Skrzynki akustyczne blokujące nagrywanie GSM

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że zwykły telefon komórkowy nawet w stanie bezczynności może byś wykorzystywany do podsłuchiwania naszych rozmów. Zdarza się, że z funkcji tej korzystają operatorzy lub inne osoby szpiegujące wyposażone w specjalny, służący do tego sprzęt.  Celem takiego postępowania jest zazwyczaj zdobycie cennych, istotnych dla organu szpiegującego informacji. Co gorsza, użytkownik telefonu nie zostaje w żaden sposób powiadomiony o zdalnej aktywacji swojego urządzenia i nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego rozmowy mogą być podsłuchiwane. Czy istnieje sposób na skuteczne zabezpieczenie swojego telefonu przed tego typu działaniem? Właśnie w tym celu powstały specjalne skrzynki akustyczne, które dostępne są również w ofercie sklepu eNexus!

Skrzynki akustyczne

Skrzynka akustyczna blokująca nagrywanie gsm KS200

Skrzynka akustyczna blokująca nagrywanie gsm KS200
Skrzynka akustyczna blokująca nagrywanie gsm KS200
  • Zabrania całkowicie słuchanie i nagrywanie dźwięku
  • Regulacja głośności "białego szumy"
  • Praca od akumulatora do 8 miesięcy
  • Można włożyć do 5 telefonów

kod produkty: 649

 

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 4 450,00 zł

Skrzynka akustyczna blokująca nagrywanie gsm KS300 XL

Skrzynka akustyczna blokująca nagrywanie gsm KS300 XL
Skrzynka akustyczna blokująca nagrywanie gsm KS300 XL
  • Zabrania całkowicie słuchanie i nagrywanie dźwięku
  • Regulacja głośności "białego szumy"
  • Praca od akumulatora do 8 miesięcy

kod produkty: 649

 

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 4 450,00 zł

 

Profesjonalne skrzynki akustyczne – na czym polega ich działanie?

Na pierwszy rzut oka skrzynki akustyczne wyglądają całkiem zwyczajnie i nie wyróżniają się niczym szczególnym. W rzeczywistości produkty te zostały skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić pełną ochronę przed podsłuchiwaniem. Dzieje się to za sprawą specjalnych szumów akustycznych, które zagłuszają dźwięk mikrofonu w telefonach komórkowych. Skrzynka akustyczna to efektywny sposób na ochronę przed nowoczesnymi technikami stosowanymi przez rozmaite organy szpiegujące. W zależności od model, dostępne w naszym sklepie skrzynki umożliwiają przechowywanie 5 lub 10 telefonów, zapewniając rozmówcom skuteczne zabezpieczenie przed wyciekiem cennych informacji. Skrzynki akustyczne blokujące nagrywanie GSM  umożliwiają zagłuszenie dźwięku mikrofonu w telefonie nawet do 100dB. Posiadają wbudowany akumulator, który gwarantuje ciągłą pracę przez 8 miesięcy.

W jakich sytuacjach warto korzystać ze skrzynek akustycznych?

Prowadzenie poufnych rozmów, np. związanych z kwestiami biznesowymi, wymaga zachowania najwyższego poziomu tajności. Niestety trudno jest zweryfikować, czy nasz telefon nie jest podsłuchiwany przez niepożądane osoby szpiegujące. Użytkownik nie zostaje w żaden sposób poinformowany o zdalnej aktywacji telefonu. W sytuacjach kiedy zamierzamy przeprowadzić poufną rozmowę, korzystanie ze skrzynki akustycznej może okazać się wręcz konieczne. W ten sposób możemy uzyskać całkowitą pewność, że cennych informacji nie usłyszą niepożądane osoby. 

Czytaj więcej...

Wybierz profesjonalne skrzynki akustyczne w internetowym sklepie Nexus!

Oprócz specjalistycznego sprzętu szpiegowskiego, w naszym sklepie dostępny jest również szeroki wachlarz produktów za pomocą których może zadbać o swoją prywatność. Zaliczają się do nich także specjalne skrzynki akustyczne, dzięki którym będziemy mogli bez obaw prowadzić ważne rozmowy biznesowe i nie tylko. Estetycznie wykonana szkatułka to pewny i niezawodny sposób na ochronę prywatności wszelkich przeprowadzanych rozmów.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu – nasz zespół postara się udzielić wszelkich informacji i pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań. 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl