Filtry
Dostępność
Wysyłka w
Cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

Urządzenia do podsłuchu przez ścianę

Podsłuchiwanie przez ścianę za pomocą przystawionej do niej szklanki to metoda skuteczna jedynie w filmach, które na ogół nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Nieustanny i szalenie szybki rozwój technologii udowadnia jednak, że o ile wspomniane naczynie rzeczywiście nie nadaje się do wspomożenia ludzkich uszu, to jesteśmy jednak w stanie uczynić to w inny sposób. Od dłuższego już czasu w bogatej ofercie sklepu NEXUS widnieją innowacyjne i proste w użyciu podsłuchy przez ścianę. Są to urządzenia niewielkich rozmiarów, lecz o zdecydowanie większych możliwościach.

Podsłuchy przez ścianę

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 plus adapter do nagrywania

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 plus adapter do nagrywania
Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 plus adapter do nagrywania
 • wzmocnienie dźwięku około 20 tysięcy razy
 • rejestracja za pomocą adaptera na karty pamięci
 • czułość regulowana potencjometrem
 • tryb normalnej i wysokiej czułości podsłuchu
 • mikrofon igłowy 120mm pozwalający na pracę w miejscach o ograniczonym dostępnie
 • praca na akumulatorze do 40 godzin

Dostępność: Mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 399,00 zł
szt.

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 igłowy

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 igłowy
Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 igłowy
 • wzmocnienie dźwięku około 20 tysięcy razy
 • rejestracja za pomocą dyktafonu (opcja) z wejściem jack
 • czułość regulowana potencjometrem
 • tryb normalnej i wysokiej czułości podsłuchu
 • mikrofon igłowy 120mm pozwalający na pracę w miejscach o ograniczonym dostępnie
 • praca na akumulatorze do 40 godzin

Dostępność: Mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 349,00 zł
szt.

Profesjonalny podsłuch przez ścianę – zalety

Urządzenia umożliwiające podsłuch przez ścianę to gadżety, które odpowiednio wzmacniają sygnał odbijający po przeciwnej stronie, nawet o 20 tys. razy. Dołączony do zestawu mikrofon kontaktowy pełni także ważną funkcję w pozyskiwaniu potrzebnych nam informacji, ponieważ jest w stanie zostać bezproblemowo umocowany w danym punkcie.

Słuchawki umożliwiają z kolei dyskretną pracę, pozwalając odsłuchiwać to, co dzieje się za ścianą, wyłącznie jednej osobie. Urządzenie do podsłuchu przez ścianę oferuje jednak także wiele innych przydatnych funkcji. Jedną z nich jest na pewno dokonywanie zapisu dźwięku z wykorzystaniem specjalnego adaptera. Dzięki niemu zyskujemy pewność, że najbardziej istotne wiadomości nie umkną nam, gdy będziemy działać pod wpływem stresu lub przejawiając oznaki zmęczenia.

Znajdź idealny mikrofon do podsłuchu przez ścianę w sklepie Nexus

Podsłuchiwanie przez ścianę z oferowanym Państwu urządzeniem może trwać bardzo długo, ponieważ w jego wnętrzu znajduje się pojemny akumulator. Jednorazowe zasilenie energią pozwala na ok. 40-godzinną pracę. Samo ładowanie podsłuchu nie zajmuje wiele czasu i przeprowadzane jest poprzez podłączenie go do innego sprzętu (np. komputera) wyposażonego w port USB – to bardzo wygodne rozwiązanie, które można wykorzystać z wieloma urządzeniami. Produkt jest ponadto skonstruowany tak, by nie emitować fal radiowych, które mogłyby zostać łatwo wykryte przez detektory (wykrywacze) podsłuchów. Warto również pamiętać o tym, że czułość urządzenia na emitowane za ścianą dźwięki można swobodnie regulować za pomocą potencjometru. Możliwy jest także podsłuch kierunkowy przez ścianę.

Podsłuchiwanie przez ścianę – kiedy można je zastosować?

Urządzenie do podsłuchu przez ścianę, jak już było wspomniane, jest bardzo proste w obsłudze. Już po kilku sekundach od jego uruchomienia jest gotowe do działania. Użytkownik musi jednak najpierw zaopatrzyć się w odpowiednią kartę SD – w sklepach możemy znaleźć wiele wariantów takiego rozwiązania, o pojemności od 4 do 32 GB. To sprawia, że klienci nie powinni mieć problemów ze znalezieniem właściwego produktu. Można skorzystać także z innej formy nagrywania dźwięku zbieranego przez mikrofon do podsłuchu przez ścianę: polega ona na zastosowaniu telefonu lub dyktafonu cyfrowego. Umożliwia to gniazdo jack, w które został wyposażony podsłuch. Podkreślamy, że sprzęt jest oferowany wyłącznie na tzw. użytek własny.

Jak działa podsłuch sejsmiczny?

Sposób działania podsłuchów stetoskopowych jest bardzo prosty, a zarazem efektywny. Tego rodzaju urządzenia szpiegowskie potrafią wielokrotnie wzmacniać sygnał odbijający się od ścian po przeciwnej stronie, co pozwala wyraźnie słyszeć rozmowy z innego pomieszczenia. To profesjonalny i precyzyjny sprzęt, który sprawdza się zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym. Chcesz się dowiedzieć, jak podsłuchiwać przez ścianę? Z pomocą specjalnego podsłuchu stetoskopowego z łatwością usłyszysz to, co dzieje się po drugiej stronie ściany lub piętro niżej. Dodatkowo niektóre podsłuchy zostały wyposażone w funkcję nagrywania dźwięku, dzięki czemu możesz odsłuchać zarejestrowane rozmowy w dogodnym momencie.

Podsłuch przez ścianę na jaką grubość?

W zależności od modelu podsłuchy sejsmiczne zapewniają skuteczne działanie na ścianach o określonej grubości. W przypadku najbardziej zaawansowanych modeli z naszej oferty sygnał jest wzmacniany aż 20 tysięcy razy, dzięki czemu nasłuch jest efektywny przy ścianach o grubości nawet do 45 cm. Mogą one ponadto być wykonane z różnych materiałów: drewna, betonu, metalu, szkła i nie tylko. To pozwala z wysoką skutecznością podsłuchiwać rozmowy w sąsiednich pomieszczeniach w swoim domu lub w biurze. W naszym sklepie dostępne są podsłuchy sejsmiczne zapewniające mocny sygnał i wyraźny dźwięk, które doskonale spełnią swoje zadanie w każdej przestrzeni.

Chcesz się przekonać, jak działa podsłuch sejsmiczny? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz urządzenie, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Podsłuch stetoskopowy przez ściany – opinie i zalety

Dlaczego warto skorzystać z produktów takich jak podsłuch stetoskopowy przez ściany? Opinie użytkowników takich urządzeń podkreślają szereg różnorodnych korzyści, wśród których najważniejszymi kwestiami są dyskrecja i świetne parametry działania. To również sprzęty, które są bardzo wygodne w użyciu. Wystarczy umieścić membranę lub igłę we właściwym miejscu, by od razu zacząć zbierać dźwięk rozchodzący się po drugiej stronie ściany. Rozmowy trafiają następnie do słuchawek, które w większości przypadków znajdują się w zestawie. Możliwe jest także skorzystanie z innych słuchawek, by zapewnić sobie wyższą jakość dźwięku. Urządzenie do podsłuchu przez ścianę może ponadto oferować opcję nagrywania rozmów – rozbudowana funkcjonalność sprawia, że zdecydowanie warto postawić na takie rozwiązanie.

Nie można przy tym pominąć możliwości bezproblemowego schowania produktu. Urządzenie do podsłuchu przez ścianę znajduje się po „naszej” stronie – nie musimy zatem przejmować się szukaniem odpowiedniego miejsca na ulokowanie dyktafonu czy pluskwy. Co więcej, nie potrzebujemy nawet dostępu do pomieszczenia, które chcemy podsłuchiwać. Wystarczy, że jesteśmy w stanie być tuż obok ściany, by na bieżąco odbierać dźwięk.

Kiedy warto wykorzystać urządzenie do podsłuchu przez ścianę?

Możemy spotkać się z wieloma sytuacjami, w których profesjonalny podsłuch przez ścianę okaże się niezwykle przydatny. Sprawdzenie, czy najbliższe osoby nie chowają przed nami żadnych tajemnic, skontrolowanie pracowników w firmie – to tylko część przypadków, w których warto zaopatrzyć się w mikrofon do podsłuchu przez ścianę. Warto także podkreślić, że do zastosowania takiego rozwiązania nie musimy korzystać z dodatkowych urządzeń, na przykład telefonu czy komputera. Cały dźwięk może być przekazany prosto do słuchawek użytkownika.

Co ciekawe, użyteczność mikrofonów sejsmicznych wykracza poza sytuacje związane ze szpiegowaniem innych osób. Tego typu produkty są wykorzystywane również m.in. przez ratowników medycznych i strażaków w celu oceny sytuacji. Mogą one także znaleźć zastosowanie przy kontroli szczelności rur oraz ścian.

Postaw na sprawdzone rozwiązania ze specjalistycznym wsparciem sklepu Nexus

Z naszym asortymentem możesz zaopatrzyć się w najlepsze produkty umożliwiające podsłuch przez ścianę i sprawne wykonanie wszelkich innych czynności tego typu. W ramach tej kategorii znajdziesz najbardziej doceniane rozwiązania, takie jak profesjonalny podsłuch przez ścianę GX-220. Wszystko to w najlepszych cenach i z zachowaniem pełnej poufności także przy wysyłce. Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie ekspertów dostępnych pod numerem telefonu podanym na naszej stronie.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl