Kategorie obrazkowe

Urządzenia do podsłuchu przez ścianę

Podsłuchiwanie kogoś przez ścianę za pomocą przystawionej do niej szklanki to metoda skuteczna jedynie w filmach, które na ogół nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Nieustanny i szalenie szybki rozwój technologii udowadnia jednak, że o ile wspomniane naczynie rzeczywiście nie nadaje się do wspomożenia ludzkich uszu, to jesteśmy jednak w stanie uczynić to w inny sposób. Od dłuższego już czasu w bogatej ofercie sklepu NEXUS widnieją innowacyjne i proste w użyciu podsłuchy przez ścianę. Są to urządzenia niewielkich rozmiarów, lecz o zdecydowanie większych możliwościach.

Podsłuchy przez ścianę

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 plus adapter do nagrywania

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 plus adapter do nagrywania
Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 plus adapter do nagrywania
 • wzmocnienie dźwięku około 20 tysięcy razy
 • rejestracja za pomocą adaptera na karty pamięci
 • czułość regulowana potencjometrem
 • tryb normalnej i wysokiej czułości podsłuchu
 • mikrofon igłowy 120mm pozwalający na pracę w miejscach o ograniczonym dostępnie
 • praca na akumulatorze do 40 godzin

Dostępność: Średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 499,99 zł
szt.

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 igłowy

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 igłowy
Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 igłowy
 • wzmocnienie dźwięku około 20 tysięcy razy
 • rejestracja za pomocą dyktafonu (opcja) z wejściem jack
 • czułość regulowana potencjometrem
 • tryb normalnej i wysokiej czułości podsłuchu
 • mikrofon igłowy 120mm pozwalający na pracę w miejscach o ograniczonym dostępnie
 • praca na akumulatorze do 40 godzin

Dostępność: Mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 349,00 zł
szt.

 

Zalety podsłuchów przez ścianę

Urządzenia do podsłuchu przez ścianę to gadżety, które odpowiednio wzmacniają sygnał odbijający po przeciwnej stronie, nawet o 20 tys. razy. Dołączony do zestawu mikrofon kontaktowy także pełni ważną funkcję w pozyskiwaniu potrzebnych nam informacji, ponieważ jest w stanie zostać bezproblemowo umocowany w danym punkcie. Z kolei słuchawki umożliwiają dyskretną pracę, pozwalając odsłuchiwać to, co dzieje się za ścianą wyłącznie jednej osobie. Opisywane urządzenie posiada jednak wiele innych przydatnych funkcji. Jedną z nich jest na pewno dokonywanie zapisu dźwięku z wykorzystaniem specjalnego adaptera. Dzięki niemu zyskujemy pewność, że najbardziej istotne wiadomości nie umkną nam, gdy będziemy działać pod wpływem stresu lub przejawiając oznaki zmęczenia.

Szeroki wybór urządzeń do podsłuchu przez ścianę w sklepie NEXUS

Podsłuchiwanie przez ścianę z oferowanym Państwu urządzeniem może trwać bardzo długo, ponieważ w jego wnętrzu znajduje się pojemny akumulator. Jego jednorazowe zasilenie energią pozwala na ok. 40-godzinną pracę. Samo ładowanie podsłuchu nie zajmuje zaś wiele czasu i przeprowadzane jest poprzez podłączenie go do innego sprzętu (np. komputera), posiadającego port USB, co należy uznać za bardzo wygodne i jednocześnie popularne rozwiązanie. Podobnie zresztą, jak skonstruowanie produktu w taki sposób, by nie emitował on fal radiowych, które mogłyby dość łatwo zostać wykryte przez detektory, bardziej kolokwialnie zwane wykrywaczami, podsłuchów. Warto również pamiętać o tym, że czułość urządzenia na emitowane za ścianą dźwięki można swobodnie regulować za pomocą potencjometru.

Podsłuchiwanie przez ścianę – kiedy można jest zastosować?

Podsłuch, jak już było wspomniane, jest bardzo prosty w obsłudze. Już po kilku sekundach od jego uruchomienia jest zdolny do działania. Aby jednak mogło ono dojść do skutku, posiadacza artykułu musi zaopatrzyć się w odpowiednią kartę SD. Na rynku elektronicznym jest ona dostępna w różnych odmianach (od 4 do 32 GB), dlatego klient nie powinien mieć problemów ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej wersji. Istnieje jednak także inna forma nagrywania dźwięku – poprzez zastosowanie telefonu lub dyktafonu cyfrowego. Umożliwia to gniazdo Jack, w które został wyposażony podsłuch. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że został on stworzony na tzw. użytek własny.

Jak działa podsłuch sejsmiczny?

 

Sposób działania podsłuchów stetoskopowych jest bardzo prosty, a zarazem efektywny. Tego rodzaju urządzenia szpiegowskie potrafią wielokrotnie wzmacniać sygnał odbijający ściany po przeciwnej stronie, co pozwala wyraźnie słyszeć rozmowy zza ściany. To profesjonalny i precyzyjny sprzęt, który sprawdza się zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym. Chcesz się dowiedzieć, jak podsłuchiwać przez ścianę? Z pomocą specjalnego podsłuchu stetoskopowego z łatwością usłyszysz to, co dzieje się po drugiej stronie ściany lub piętro niżej. Dodatkowo niektóre podsłuchy zostały wyposażone w funkcję nagrywania dźwięku, dzięki czemu możesz odsłuchać zarejestrowane rozmowy w dogodnym momencie.

Podsłuch przez ścianę na jaką grubość? 

 

W zależności od modelu, podsłuchy sejsmiczne zapewniają skuteczne działanie na ścianach o określonej grubości. W przypadku najbardziej zaawansowanych modeli z naszej oferty, sygnał jest wzmacniany aż 20-krotnie, dzięki czemu nasłuch jest efektywny przy ścianach o grubości nawet do 45 cm, wykonanych z różnych materiałów – drewna, betonu, metalu, szkła itp. To pozwala z wysoką skutecznością podsłuchiwać rozmowy w sąsiednich pomieszczeniach w swoim domu lub w biurze. W naszym sklepie dostępne są podsłuchy sejsmiczne zapewniające mocny sygnał i wyraźny dźwięk, które doskonale spełnią swoje zadanie w każdej przestrzeni.

Chcesz się przekonać, jak działa podsłuch sejsmiczny? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz urządzenie, które najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl