Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 plus adapter do nagrywania

Dostępność: brak towaru
Cena: 499,99 zł 499.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.68178
Producent: IneoTronic
Kod produktu: G-13449111

Opis


PODSŁUCH SEJSMICZNY I IGŁOWY DO ŚCIAN GX-220 Z ADAPTEREM DO NAGRYWANIA (KOD: 449)

 

Posłuch sejsmiczny GX-220 z adapterem do rejestracji to niezwykle precyzyjne urządzenie, które wzmacnia sygnał odbijający ściany po przeciwnej stronie poprzez sygnały sejsmiczne, nawet o 20 tyś krotnie. Zaawansowany podsłuch umożliwia wykorzystanie mikrofonu sejsmicznego lub igłowego w zależności od aktualnie prowadzonych działań operacyjnych. Urządzenie zasilane jest za pomocą akumulatora wielokrotnego ładowania, który wystarcza na kilkadziesiąt godzin pracy bez ładowania. Skuteczne działanie niezależnie od materiału z jakiego wykonana jest ściana drewno, metal, szkło, cegła lub beton. Zarejestruj słyszany dźwięk na w wersji cyfrowej za pomocą adaptera nagrywającego.

WYSOKA JAKOŚĆ SPRZĘTU

 • Wzmocnienie: 20.000 krotne
 • Grubość nasłuchu: do max 45 cm
 • Dwa mikrofony na przewodzie jack

WYDAJNE ZASILANIE BATERII

 • Czas pracy ~40 h
 • Czas ładowania ~3 h 
 • Możliwość pracy na zasilaniu stałym
 • Akumulator: 350mAh

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU 

 • Moduł GX-220
 • Podsłuch Sejsmiczny i Igłowy
 • Słuchawki
 • Adapter Rejestrujący
 • Przewód i ładowarka USB

 

WIELE FUNKCJI SPRZĘTU
 • Nagrywanie Dźwięku
 • Funkcja nasłuchu przez ściany, sufit, podłogę
 • Funkcja nasłuchu w trudno dostępnych miejscach
 • Kontrola przecieków


WYKORZYSTAJ PODSŁUCH DO RÓŻNYCH POWIERZCHNI

 

Podsłuch posiada wzmocnienie 20.000 tyś krotne, które pozwala wzmocnić sygnał nasłuchiwanego dźwięku poprzez moduł. Wzmocnienie kontrolowane jest w łatwy sposób za pomocą potencjometra Zastosuj podsłuch do ścian, sufitu czy podłogi i uzyskaj nasłuch na żywo. Grubość materiału przez jaki sprzęt możne uzyskać nasłuch to maksymalnie 45 cm. Najlepszą jakość dźwięku uzyskamy w materiałach do grubości do 30 cm. 

REJESTRUJ WYGODNIE SŁYSZANY DŹWIĘK 

 

Podsłuch wyposażony jest w port do adaptera pozwalającego na rejestracje słyszanego dźwięku na karcie pamięci microSD ( kartę można zakupić do zestawu ) w wersji cyfrowej WAV. Pozwala to na odtworzenie za pomocą komputera nagranego dźwięku w formie pliku dowodowego. Adapter posiada baterie pozwalającą na ok. 3 h pracy po naładowaniu i obsługę kart od 8 do 32 GB. 

 

MIKROFON PODSŁUCH SEJSMICZNY

Jest to idealne rozwiązanie do nasłuchu przez ściany, do sprawdzenia nieszczelności czy przecieków w rurach. Również stosowana do ustawienia sprzętów na tzw. słuch. Zastosowana membrana po zetknięciu z powierzchnią przesyła dźwięk odbijany wewnątrz i na zewnątrz ściany co umożliwia nam nasłuch na żywo poprzez słuchawki.

 


PODSŁUCH IGŁOWY DO TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC
 
 

 

Zastosowanie podsłuchu w formie igłowej pozwala na uzyskanie nasłuchu z wielu trudno dostępnych miejsc tj. szczeliny, wentylacja oraz innych. Igła została wykonana z metalu oraz dzięki swojej długości można również włożyć ją w piankę montażową by uzyskać dźwięk po drugiej stronie podłogi czy drzwi. WYGODNY NASŁUCH PRZEZ SŁUCHAWKI

 

Nasłuch na żywo uzyskujemy poprzez podłączenie słuchawek do modułu. Pozwala nam to na dokładne usłyszenie dźwięków o niskiej częstotliwości. W zestawie znajdują się podstawowe słuchawki douszne, do uzyskania lepszej jakości dźwięku można zastosować słuchawki markowe. 

Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220

Podsłuch przez ścianę wydaje się być raczej mało efektywnym sposobem na szpiegowanie. Istnieje jednak prosty sposób, aby znacznie podnieść jego efektywność! Podsłuch sejsmiczny przez ściany stetoskopowy GX-220 to zaawansowane urządzenie szpiegowskie, które wzmacnia sygnał aż 20 000 krotnie i umożliwia podsłuchiwanie przez ściany lub podłogi wykonane z różnych materiałów- drewna, cegły, szkła, betonu, a nawet metalu. Ten profesjonalny sprzęt wyróżnia się skutecznością w każdych warunkach!

Kompletny zestaw do podsłuchiwania

Dzięki dołączonemu kompletowi akcesoriów, podsłuch sejsmiczny stanowi w pełni funkcjonalny zestaw do nasłuchu! Specjalny adapter umożliwia nagrywanie dźwięku, słuchawki pozwalają w wygodny sposób odczytać zarejestrowane głosy, natomiast kompaktowy podsłuch igłowy doskonale zdaje egzamin w trudno dostępnych miejscach, np. we wnękach lub szczelinach. 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl