Statystyki
Produkty:
181
Kategorie:
75
Nowości:
0
Promocje:
13

Mały Lokalizator GPS Zeus pod zasilanie do Łodzi, Motoru lub Pojazdu

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
Ocena: 4
Producent: eNexus
Kod produktu: G-11774999

Opis

Lokalizator GPS Zeus hermetycznie zamknięty , zasilanie stałe

MAŁY LOKALIZATOR GPS ZEUS - DOKŁADNA LOKALIZACJA
ZASILANIE STAŁE ORAZ APLIKACJA PO POLSKU
( KOD 774 )

Lokalizator GPS Zeus to urządzenie, które sprawdzi się w każdych warunkach. Dzięki hermetycznej obudowie nasz lokalizator będzie zabezpieczony przed panującymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi takie jak deszcz, śnieg, błoto czy mróz. Lokalizator obsługuje wszystkie karty NanoSIM ( karta musi być zarejestrowana i aktywna). Wystarczy włożyć kartę SIM i GPS jest gotowy do użytkowania. Podłącz GPS do akumulatora pojazdowego, dzięki temu zyskasz nielimitowany czas pracy gdy pojazd będzie w ruchu. Zabezpiecz swoją własność w łatwy i szybki sposób. 

Lokalizator GPS 8000+ zdalny dostęp z strony www

 

ŁATWA OBSŁUGA APLIKACJI

 • Aplikacja PL: Android/iOS
 • Strona WWW 
 • Działa na całym świecie
 • W pełni skonfigurowany

 

Wytrzymała bateria w lokalizatorze 8000+

 ZASILANIE STAŁE

 • Czas pracy: Non stop podczas zasilania z pojazdu
 • Wbudowany mały akumulator podtrzymujący
 • Odetnij zasilanie zdalnie poprzez komendę SMS
Obserwuj z dowolnego miejsca, na serwerze www lokalizator 800++

OBSŁUGA LOKALIZATORA

 • Wystarczy włożyć Kartę nanoSIM 2G od dowolnego operatora (zalecamy minimalny pakiet internetu 1 GB)
 • Prosta obsługa, aplikacja w j. Polskim
 • Karta bez PIN
Lokalizator GPS 8000+ prosty w obsłudze WIELE FUNKCJI
 • Śledzenie i monitorowanie za pomocą GPS, AGPS oraz LBS
 • Odcięcie zasilania zdalnego
 • Powiadomienia z aplikacji 
 • Geostrefa
 • Historia do 6 msc wstecz 

Zeus lokalizator z aplikacją w języku Polskim


LOKALIZUJ NA STRONIE INTERNETOWEJ LUB W APLIKACJI NA TWOIM TELEFONIE - WSZYSTKO W JĘZYKU POLSKIM

Lokalizator Zeus jest gotowy do śledzenia położenia z poziomu darmowej aplikacji na telefon oraz tablet w języku Polskim. Również korzystać możesz ze strony www w przeglądarce. Połączony jest z darmowym serwerem www, do którego wysyłane są informacje o lokalizacji. Urządzenie wysyła dane o lokalizacji na serwer w określonych odstępach czasowych (domyślnie co 40 sekund). Możliwość ustalenia ręcznie ilości lokalizacji w kwestii czasowej. Dzięki temu możliwy jest przegląd historii przemieszczania się lokalizatora.  Użytkownik decyduje o tym kiedy lokalizator wysyła dane na serwer. Dokładność lokalizatora do około 3-10 metrów. System lokalizacji wspierany jest przez popularne sygnały GPS tj. Glonass, Compass, Galilleo .

Zasilanie stałe z pojazdu łódz, motor


ZASILANIE STAŁE Z AKUMULATORA POJAZDU

Lokalizator posiada 3 przewody łączące do zasilania akumulatorowego, umożliwia to pracę stałą gdy pojazd typu Łódź, ciężarówka, motor czy samochód jest w ruchu. Stałe zasilanie jest niezwykle wygodne i nie wymaga konieczności pamiętania by naładować sprzęt. Ustal według swojego uznania czas wysyłania lokalizacji na serwer. Ustawienia można wykonać od 40 s do jednorazowego wysłania co 15 dni. Konfiguruj według własnych potrzeb.

Stale zasilanie podepnij pod pojazd


WYMIARY POZWALAJĄCE MONTAŻ W PORZĄDANYM MIEJSCU

Lokalizator możesz bez problemu umieścić w wielu miejscach nieopodal źródła podpięcia do zasilania. Miniaturowe wymiary urządzenia pozwalają na ukrycie sprzętu w wielu miejscach w pojeździe co ułatwia znacząco szybki montaż. Skorzystaj z funkcji odcięcia zasilania pojazdu zdalnie poprzez komendę SMS. Idealny gdy liczy się dyskrecja i prostota użytkowania. Sprzęt sprawdzi się do użycia w pojazdach wodnych tj. Łódź, Motorówka, Jacht, czy też pojazdy lądowe tj. motor, samochód, ciężarówka czy samochód kempingowy.

Hermetyczna obudowa w lokalizatorze Zeus


HERMETYCZNA OBUDOWA - ODPORNOŚĆ NA WARUNKI POGODOWE

Hermetyczna obudowa lokalizatora bez problemu sprawdzi się różnych warunkach pogodowych. Nie straszny jej kontakt z wodą czy piaskiem. Urządzenie posiada standard klasowy IP67, dzięki któremu możesz zamontować tracker bez obaw że coś zakłóci jego działanie czy go uszkodzi. Zalecamy udanie się do elektryka w celu poprawności łączności przewodów zasilających, natomiast sam montaż podstawowy jest bardzo prosty wystarczy podłączyć przewód do zasilania a drugi do masy. Całość zajmuje ok. 3 minut.

 

 

POLSKA APLIKACJA NA SYSTEM iOS ORAZ ANDROID

Monitorowanie pojazdu jest niezwykle proste i wygodne, wystarczy jedynie zalogować się do darmowej aplikacji by sprawdzić obecną lokalizacje, ustalić historie czy włączyć tryby alarmowe. Aplikacja oraz Komendy SMS umożliwiają uruchomienie takich alarmów jak: Geo-ogrodzenie, Alarm przekroczenia prędkości, Alarm Wstrząsu, Alarm odpięcia zasilania oraz alarm odjechania od miejsca postoju. Obawiasz się, że nie dasz rady? Nic bardziej mylnego, jest to jeden z najprostszych sprzętów tego typu.

 

 

 

Lokalizator GPS do śledzenia samochodu

Z pomocą lokalizatora GPS Zeus możemy sprawdzić dokładną lokalizację oraz śledzić przemieszczanie się pojazdu poprzez specjalną stronę internetową lub aplikację w telefonie. Informacje o lokalizacji są wysyłane na serwer w odstępach czasowych, które można ustawić według własnych preferencji. Dzięki temu profesjonalnemu urządzeniu, możesz wygodnie zarządzać całą flotą pojazdów!

 

774

 530
 
 

Dane techniczne

Model Zeus
Wymiary 9 cm x 5,2 cm x 2 cm
Ładowanie Zasilanie stałe z Pojazdu
Pojemność akumulatora 180mAh
Cechy wodoodporny, odcięcie zasilania zdalne
Hermetyczna obudowa Tak
Sterowanie telefon, tablet, komputer
Gwarancja 24 miesiące (Paragon), 12 miesięcy (Faktura VAT)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

 

Instrukcje w jezyku polskim Zapytaj naszego eksperta
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl