Kamery do monitoringu domowego i biurowego

W trosce o bezpieczeństwo własnej posesji oraz domu, coraz więcej osób decyduje się na montaż profesjonalnych kamer do monitoringu. Już sama świadomość obecności kamer w domu sprawia, że możemy poczuć się spokojniejsi! Urządzenia do monitoringu domu zazwyczaj umieszcza się nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynku. Widząc kamery zamontowane na elewacji, potencjalny włamywacz zastanowi się kilka razy zanim podejmie ryzyko wejścia na naszą posesję! 

Zalety domowego monitoringu możemy docenić zwłaszcza podczas częstych oraz długotrwałych wyjazdów.  Ukryte kamery przydają się również w sytuacji, kiedy chcemy sprawdzić uczciwość i rzetelność opiekunki do dziecka, sprzątaczki lub innych zatrudnionych przez nas pracowników.  Nawet podczas swojej nieobecności w domu, w każdej chwili mamy podgląd na to, co się w nim dzieje. Z wielu nowoczesnych urządzeń do monitoringu można korzystać np. za pośrednictwem aplikacji w telefonie. 

 

Kamera szpiegowska do ukrycia wifi HD M8 Kamera szpiegowska do ukrycia wifi HD M8
Producent: IneoTronic
Cena: 399,99 zł 549,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Praktyczne urządzenia do monitoringu biur

Czy warto zainwestować w kamery do własnego biura? Monitoring biura niesie ze sobą szereg korzyści – przede wszystkim, zapewnia większe bezpieczeństwo i pozwala wykryć sprawcę włamania na teren firmy. Pracownicy poinformowani o monitoringu są mniej skłonni do tego, aby podejmować się prób kradzieży mienia bądź cennych dokumentów. Kamery w firmie zwiększają również dyscyplinę i mogą sprawić, że pracownicy będą lepiej wykonywać swoje obowiązki! Dodatkowo, urządzenia do monitoringu biur zapewniają właścicielowi możliwość stałej kontroli tego, co dzieje się w firmie, np. podczas jego nieobecności. 

Nietypowe urządzenia do monitoringu biur i mieszkań

Oryginalne kamery szpiegowskie od zawsze wzbudzały spore zainteresowanie. Niegdyś znane nam były wyłącznie z filmów z agentem specjalnym w roli głównej. Obecnie, kamery szpiegowskie ukryte w przedmiotach codziennego użytku nikogo już nie dziwią! W naszej ofercie dostępny jest pełen wachlarz zaawansowanych urządzeń do monitoringu, które zostały dyskretnie ukryte w takich przedmiotach jak budzik, popielniczka, stacja pogodowa, a nawet czujnik przeciwpożarowy! W tak dyskretnej formie, kamera jest praktycznie nie do wykrycia! Ukryte kamery do monitoringu biur i mieszkań to coraz popularniejsze rozwiązanie, pomagające zadbać o bezpieczeństwo w swoim otoczeniu.  Pomimo swojej niepozornej formy, zapewniają pełną funkcjonalność oraz wyraźny, wysokiej jakości obraz. 

Profesjonalny monitoring w biurze i w domu

Aby monitoring jak najlepiej spełniał swoje zadania, warto zainwestować w urządzenia wysokiej jakości. Takie właśnie kamery dostępne są w naszym sklepie ! Oferujemy sprawdzony, profesjonalny sprzęt o rozbudowanych funkcjach, który doskonale spełni swoją rolę zarówno w firmowym biurze, jak i w domowych pieleszach. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń z którymi zadbasz o bezpieczeństwo swojej rodziny, domu oraz firmy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl