Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Chmura tagów

Poznaj przydatne narzędzia do monitorowania pracowników

Poznaj przydatne narzędzia do monitorowania pracowników

Umiejętne zarządzanie organizacją wymaga dbałości o każdy aspekt swojej działalności. Każdy przedsiębiorca wie, że podstawą dobrze prosperującej firmy są pracownicy. To oni mają kluczowy wpływ na to, czy wszystkie zadania zostaną zrealizowane na czas, a klienci będą zadowoleni z obsługi. Niestety, znaleźć uczciwego i pilnie wykonującego swoje obowiązki pracownika jest coraz trudniej. W jaki sposób można sprawdzić, czy zatrudnione przez nas osoby rzetelnie wykonują powierzone im zadania? Tego dowiesz się w naszym artykule!

Jak sprawdzać swoich pracowników?

Który przedsiębiorca nie marzy o tym, aby w jego firmie pracował zgrany zespół uczciwych i lojalnych pracowników? Niestety, rzeczywistość nie zawsze wygląda tak kolorowo – niełatwo jest skompletować wykwalifikowanych, sumiennych i obowiązkowych ludzi, na których można liczyć w każdej sytuacji. Kolejną kwestią jest znalezienie skutecznej metody na monitorowanie pracy nowo zatrudnionych w organizacji osób. Dla przykładu, kontrolując czas wykonywania poszczególnych zadań łatwo można sprawdzić, który z pracowników pracuje najbardziej wydajnie, a który spędza zbyt wiele czasu nad jednym zadaniem.

Istnieje również wiele innych skutecznych sposobów na sprawdzenie, w jaki sposób pracują zatrudnione przez nas osoby i czy poświęcają czas na wykonywanie swoich obowiązków, czy też wolą zajmować się np. swoimi prywatnymi sprawami w czasie pracy. Jednym z takich sposobów jest dyskretny monitoring. Ukryta w niewidocznym miejscu kamera, podsłuch lub dyktafon pozwalają sprawdzić, czy pracownik rzeczywiście wykonuje swoją pracę i czy robi to prawidłowo.

Niezawodny sprzęt do monitoringu pracowników

Zastanawiasz się, jakie urządzenia wybrać do monitorowania pracowników w swojej firmie? Pamiętaj o tym, że sprzęt monitorujący powinien mieć możliwie jak najmniejsze wymiary, a przy tym świetne parametry. Warto również, aby posiadał zestaw praktycznych funkcji dodatkowych. W przypadku kamery, może to być np. detekcja ruchu lub nagrywanie w trybie nocnym. Większość profesjonalnych kamer szpiegowskich jest wyposażona w obiektyw umożliwiający rejestrację obrazu o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu rozwiązaniu, łatwo można rozpoznać nie tylko osoby, ale również drobniejsze detale, np. przedmioty znajdujące się na nagraniu.

Wybierając urządzenia monitorujące, warto zwrócić uwagę na to, jaki jest ich czas pracy na baterii. Niektóre kamery dzięki wydajnemu, wbudowanemu akumulatorowi, mogą pracować przez kilka godzin w trybie ciągłym bez konieczności podłączenia do prądu. To zdecydowanie zwiększa możliwości ich zastosowania i pozwala umieścić je w dowolnym miejscu.

Aby kamera szpiegowska mogła dobrze spełniać swoje zadanie, powinna umożliwiać podgląd na żywo. Nowoczesne kamery do monitoringu korzystają z WiFi, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie obrazu w dowolnym momencie np. w swoim smartfonie lub za pomocą przeglądarki internetowej.

Urządzenia szpiegowskie o niepozornym wyglądzie

Kontrolowanie pracowników firmowych może stać się dużo prostsze dzięki pomocy sprytnego sprzętu szpiegowskiego, który na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie zwyczajnie. Przykładami takich urządzeń są np: zapalniczka z kamerą, dyktafon pendrive lub atrapa routera z kamerą. Tego rodzaju sprzęt znakomicie spełnia swoje zadanie w przestrzeni biurowej, imitując zwykłe przedmioty codziennego użytku. Nietypowe urządzenie szpiegowskie z powodzeniem można postawić np. na regale lub na półce. Żadnemu z pracowników nawet nie przejdzie przez głowę myśl, że niepozorny pendrive, zapalniczka, router czy nowoczesny odświeżacz powietrza mogą skrywać w sobie sprzęt detektywistyczny o zaawansowanych możliwościach.

 

 

Nowoczesny sprzęt szpiegowski stanowi nieocenione wsparcie dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć swoich pracowników pod stałą kontrolą. Wybierając profesjonalne urządzenia z bogatej oferty naszego sklepu możesz być pewien, że znakomicie spełnią swoje zadanie i pozwolą Ci w każdej chwili sprawdzić, jak pracuje zatrudniona przez Ciebie kadra.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl