Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Chmura tagów

Wyjeżdżasz w podróż? Nie musisz tracić kontroli nad tym, co dzieje się w firmie

Wyjeżdżasz w podróż? Nie musisz tracić kontroli nad tym, co dzieje się w firmie

Dla wielu przedsiębiorców, dłuższa nieobecność w firmie oznacza również utratę kontroli nad pracownikami. Obawiając się konsekwencji związanych z dłuższym wyjazdem, właściciele dużych firm niekiedy rezygnują z wakacji i możliwości odpoczynku. Czy nieobecność w firmie zawsze wiąże się z utratą kontroli nad zespołem? Przekonujemy, że nie musi tak być! Przedstawiamy nowoczesne, sprawdzone rozwiązania, dzięki którym możesz kontrolować swoją firmę nawet wtedy, gdy przebywasz daleko od jej siedziby.

Dyskretne podsłuchy do firmy

Zastanawiasz się, czym zajmują się pracownicy podczas Twojej nieobecności w firmie? Umieszczając w biurze doskonale zakamuflowane urządzenie szpiegowskie, możesz uzyskać nasłuch z każdego miejsca bez względu na to, gdzie przebywasz. Nowoczesne dyktafony i podsłuchy to zaawansowane narzędzia o wielu funkcjach, które doskonale zdają egzamin np. w biurach. W niektórych podsłuchach można umieścić kartę SIM, co pozwala uzyskać nasłuch w dowolnym momencie – wystarczy tylko zadzwonić pod numer karty aby sprawdzić, co dzieje się aktualnie w firmowym biurze. Znakomitym rozwiązaniem dla przedsiębiorców są również dyktafony z detekcją dźwięku, które pozwalają w dyskretny sposób zarejestrować przebieg wszystkich rozmów z otoczenia. Niektóre urządzenia z tej kategorii potrafią nagrywać doskonale rozpoznawalny dźwięk nawet z odległości 10 metrów!

Nowoczesne kamery szpiegowskie

Kamera rejestrująca wysokiej jakości obraz oraz dźwięk to sprawdzone i niezastąpione narzędzie w dziedzinie zdalnego kontrolowania przestrzeni biurowej lub magazynowej. Nowoczesne kamery kryją w swoich małych rozmiarach całe spektrum możliwości. Funkcja zdalnego podglądu z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfona jest niezwykle przydatna w sytuacjach, kiedy jesteśmy w podróży lub na wakacjach i chcemy sprawdzić, czy w firmie nie dzieje się nic niepokojącego. Bez względu na to, czy przebywamy w kraju czy też za granicą, możemy w łatwy sposób sprawdzić podgląd z kamery na żywo, używając w tym celu swojego smartfona, laptopa lub komputera z dostępem do internetu. Wysoka jakość obrazu i dźwięku, jaka charakteryzuje profesjonalne kamery szpiegowskie, pozwala bez trudu zidentyfikować osoby znajdujące się na zarejestrowanym materiale. Kolejną przydatną funkcją jest detekcja ruchu – dzięki temu urządzenie nagrywa wyłącznie istotne momenty i nie rejestruje pustych klatek, które niepotrzebnie zapełniałyby pamięć kamery. Szeroki zakres funkcji zapewnia kamerom wszechstronne zastosowanie.

 

Urządzenia detektywistyczne o nietypowej formie

Chcesz uzyskać stały, nieprzerwany monitoring firmy w taki sposób, aby pracownicy nie mogli się niczego domyślić? W takim razie skorzystaj z bogatej oferty nowoczesnych urządzeń szpiegowskich ukrytych w niepozornych przedmiotach codziennego użytku! Wysokiej jakości dyktafon lub kamera skutecznie zakamuflowane w postaci zwykłego zegarka na biurko, breloka lub… listwy zasilającej nie wywołają żadnych podejrzeń u osób niepowołanych i pozwolą swobodnie monitorować określoną przestrzeń. Tego typu urządzenia detektywistyczne mogą być podłączone do stałego zasilania, co zapewni im nieprzerwaną pracę i możliwość ciągłego nagrywania. Urządzenia ukryte w niepozornych przedmiotach to sprawdzony sposób na dyskretny monitoring biura. Warto przy tym zauważyć, że to rozwiązanie znakomicie sprawdza się również w przestrzeni domowej, np. w celu kontrolowania pracy sprzątaczki lub opiekunki do dziecka.

Zachowaj pełną kontrolę nad firmą w każdej sytuacji

Nawet jeśli przebywasz daleko od firmy, wciąż możesz mieć podgląd na to, co robią Twoi pracownicy i co dzieje się na terenie firmy. Wystarczy że skorzystasz z odpowiednich narzędzi i przed wyjazdem umieścisz w dyskretnych miejscach profesjonalny podsłuch lub kamerę. W ofercie naszego sklepu posiadamy duży wybór urządzeń szpiegowskich o rozbudowanych funkcjach, dzięki którym zachowasz kontrolę nad swoją firmą oraz pracownikami również podczas wyjazdów!

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl