Kamera A13 z obrotowym obiektywem - wszechstronne narzędzie do monitoringu
Kamera A13 z obrotowym obiektywem - wszechstronne narzędzie do monitoringu

Jeśli poszukujesz małej kamery szpiegowskiej, która zapewni Ci szeroki podgląd na określone pomieszczenie – salon w Twoim domu, pokój dziecka, czy może biuro firmowe – kamera A13 to znakomity wybór! Pomimo swych niewielkich gabarytów i niepozornej formy, urządzenie mieści w sobie komplet funkcji, które zdecydowanie podnoszą skuteczność monitoringu dowolnej przestrzeni. Poznaj możliwości tej miniaturowej kamery!

Najważniejsze cechy mini kamery A13 z obrotowym obiektywem

Model A13 może pochwalić się bogatą funkcjonalnością i świetnymi parametrami. Urządzenie wyróżnia się bardzo szerokim katem widzenia, który wynosi aż 120°. Mało tego, A13 posiada obrotowy obiektyw, który pozwala obrócić kamerę nawet o 180°. W ten sposób użytkownik uzyskuje pełny podgląd obserwowanej przestrzeni, np. określonego pomieszczenia w swoim domu lub w biurze.

Kamera zapewnia wysokiej jakości zapis obrazu o rozdzielczości FullHD, dzięki czemu łatwo można zidentyfikować osoby oraz przedmioty na zarejestrowanym nagraniu. Jakość trybu nagrywania można zmienić na 720p lub 480p. To rozwiązanie co prawda obniży jakość obrazu, ale jednocześnie umożliwi zarejestrowanie znacznie większej ilości materiału. Taka funkcja może się przydać np. w przypadku wielogodzinnego nagrywania lub posiadania karty pamięci o niewielkiej pojemności. Mini kamera A13 została dodatkowo wyposażona w wysokiej jakości tryb nocny. 4 diody IR doświetlają obraz do 5 metrów, zapewniając wyraźne widzenie nawet w całkowitych ciemnościach.

W trybie pracy ciągłej, kamera A13 może nagrywać nawet do 7 godzin. Czas pracy urządzenia można jeszcze bardziej wydłużyć, podłączając je do stałego zasilania lub powerbanku. Sprzęt został wyposażony w akumulator wielokrotnego ładowania, który zapewnia wiele cykli pracy. Ciekawą opcją jest możliwość wyłącznej rejestracji głosu – w tym trybie, urządzenie może pracować nawet przez 36 godzin.

Gdzie można zastosować mini kamerę z obrotowym obiektywem?

Szeroki kąt widzenia 120°, obrotowy obiektyw, detekcja ruchu, mocny tryb nocny, a to wszystko ukryte w kompaktowych wymiarach. Nowoczesna kamera szpiegowska A13 to bezkonkurencyjny sprzęt w swojej klasie! W jakich obszarach sprawdzi się najlepiej?

Przestrzeń domowa

Urządzenie bezbłędnie spełnia swoje zadanie np. w monitoringu domowym. Łatwo można je ukryć w dyskretnym miejscu, gdzie pozostanie niezauważone i pozwoli swobodnie rejestrować obraz zarówno podczas dnia, jak i w nocy. Kamerę najlepiej ustawić w taki sposób, aby mogła swoim zasięgiem obejmować jak największą część pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się do monitorowania np. salonu lub przedpokoju w celu sprawdzenia, czy w domu nie pojawiły się niepowołane osoby. Kamera znajdzie zastosowanie również w pokoju dziecięcym, umożliwiając kontrolowanie bezpieczeństwa swojej pociechy. Przyda się zwłaszcza w sytuacji, kiedy do opieki nad dzieckiem została zatrudniona nowa opiekunka. Korzystając z ukrytej kamery monitorującej, rodzice mogą w każdym momencie sprawdzić, czy opiekunka wykonuje rzetelnie swoje obowiązki.

Samochód

Kamerę A13 z powodzeniem można użyć również do monitorowania wnętrza samochodu. Dzięki wyjątkowo szerokiemu obiektywowi, urządzenie pozwala objąć całe wnętrze pojazdu. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać przedsiębiorcy którzy zapewniają swoim pracownikom pojazdy służbowe, jak również osoby prywatne które chcą np. sprawdzić uczciwość swoich partnerów.

Biuro lub magazyn

Bardzo szeroki kąt widzenia w połączeniu z obrotowym obiektywem sprawiają, że kamera A13 znakomicie spisuje się do monitorowania przestrzeni biurowej lub magazynu. Umieszczona w niewidocznym miejscu, pozwala na dyskretną obserwację pracowników firmowych i może dostarczyć cenne materiały ułatwiające identyfikację sprawcy np. w przypadku kradzieży lub dewastacji.

 

 

Mini rejestrator A13 to niezwykle wszechstronne urządzenie mogące się pochwalić świetnymi parametrami. Niewątpliwie znajdzie zastosowanie w wielu obszarach, zapewniając wysoce skuteczny monitoring.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 730 307 553
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl