Czujnik otwarcia okien i drzwi – zadbaj o bezpieczeństwo domu i firmy przed wyjazdem

Czujnik otwarcia okien i drzwi – zadbaj o bezpieczeństwo domu i firmy przed wyjazdem

Wakacje, ferie zimowe, dłuższy wyjazd służbowy. Każda z tych okazji stanowi doskonałą szansę dla doświadczonych włamywaczy. Jak zadbać o bezpieczeństwo domu nawet wtedy, gdy znajdujemy się daleko od niego? Zaawansowane, inteligentne technologie dają nam możliwość kontrolowania domowego bezpieczeństwa w każdym momencie, bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. Jednym z produktów opierających się na nowoczesnych rozwiązaniach jest czujnik otwarcia okien i drzwi. Sprawdźmy, jak działa to urządzenie i dlaczego warto zamontować je w swoim domu.

Bezpieczny dom i firma

Włamania do prywatnych domów czy na teren firmy nie należą do rzadkości, a przestępcy stosują coraz bardziej wyrafinowane metody, aby osiągnąć swój cel. Z tego względu przed każdym, zwłaszcza dłuższym wyjazdem z domu, warto uzbroić się w niezawodne zabezpieczenia, które umożliwiają szybką interwencję w przypadku włamania. Doskonałym rozwiązaniem są specjalne czujniki, które można zamontować np. pomiędzy drzwiami a ścianą bądź też na ramie okiennej. Stanowią one sprawdzone zabezpieczenie przed włamywaczami w prywatnym domu, jak również w biurze, magazynie bądź też innej przestrzeni firmowej.

Czujnik otwarcia okien i drzwi Neo opiera swoją skuteczność na technologii Wi-Fi. W momencie, gdy połączenie z czujnikiem zostanie zerwane poprzez otwarcie okna lub drzwi, przy których został zamontowany, użytkownik otrzymuje informację o tym w trybie natychmiastowym. Czujnik współpracuje z darmową aplikacją Tuya, która działa na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Obsługa aplikacji jest intuicyjna, umożliwiając łatwą konfigurację i dopasowanie systemu do własnych potrzeb. Dostępu do kontroli można udzielić również innemu domownikowi. System czujników połączony jest bezprzewodowo z routerem, który zapewnia zasięg do 45 metrów.

Nowoczesny czujnik dla bezpieczeństwa w domu i w biurze

Korzystając z nowoczesnych technologii, możesz zadbać o bezpieczeństwo swojego domu i firmy podczas każdego wyjazdu. W ofercie naszego sklepu posiadamy niezawodny czujnik otwarcia okien i drzwi Neo, który jest łatwy w obsłudze i może być zdalnie sterowany za pośrednictwem aplikacji Tuya. Jest to rozwiązanie polecane do mieszkań, domów oraz firm w celu podwyższenia bezpieczeństwa.

Montaż czujników jest szybki i nie sprawia trudności, podobnie jak konfiguracja z aplikacją. Urządzenie działa na zasadzie rozłączenia sygnałowego. Zerwanie połączenia skutkuje natychmiastowym wysłaniem powiadomienia. Po otrzymaniu informacji o możliwym włamaniu, użytkownik może podjąć dalsze działania i upewnić się, czy mieszkanie jest bezpieczne.

Czujnik otwarcia okien i drzwi Neo jest nowoczesnym rozwiązaniem idealnym dla osób, które często wyjeżdżają i pozostawiają swoją własność bez opieki. Pusty dom, mieszkanie czy biuro firmy stanowią nie lada gratkę dla każdego włamywacza. Stosując dodatkowe środki zabezpieczające np. w postaci czujników na oknach i drzwiach, właściciel nieruchomości zyskuje spokój i pewność bezpieczeństwa. Aby rozwiązanie to było skuteczne, czujniki powinny być zamontowane w każdych oknach i drzwiach, przez które potencjalny włamywacz mógłby dostać się do środka.

Postaw na sprawdzone produkty marki Neo

Firma Neo jest twórcą całej serii nowoczesnych urządzeń Smart Home, które działają w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne. Marka ma na swoim koncie między innymi czujniki otwarcia okien i drzwi, gniazda elektryczne Wi-Fi, a także inteligentne włączniki światła. Te funkcjonalne urządzenia przydadzą się w każdym nowoczesnym domu, jak i w firmie. Marka sprzętowa Neo gwarantuje wysoką wydajność i jakość wykonania swoich produktów. Urządzenia tej firmy stanowią znakomitą propozycję nawet dla wymagających użytkowników. Jeśli poszukujesz praktycznych i niezawodnych rozwiązań, które pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo w domu lub w firmie, sprzęt marki Neo to świetny wybór.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

Sklep w Warszawie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl