Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Chmura tagów

Wyjeżdżasz na ferie zimowe? Miej mieszkanie pod kontrolą podczas swojej nieobecności

Wyjeżdżasz na ferie zimowe? Miej mieszkanie pod kontrolą podczas swojej nieobecności

Zbliżające się ferie zimowe zachęcają do rodzinnych wyjazdów. Niestety, ferie stanowią także atrakcyjny czas dla przestępców, którzy tylko czekają na okazję, aby włamać się do prywatnego mieszkania lub domu. Korzystając z nowoczesnych technologii, możesz mieć kontrolę nad swoim domem nawet wtedy, gdy przebywasz z daleka od niego. Sprawdź, jak zadbać o bezpieczeństwo domu podczas każdego wyjazdu.

Zabezpiecz mieszkanie lub dom w ferie

Jeśli planujesz wyjazd na ferie i chcesz mieć pewność, że podczas Twojej nieobecności nikt niepożądany nie włamie się do domu, nie musisz inwestować w kosztowne rozwiązania. Doskonałym rozwiązaniem jest dyskretna i funkcjonalna kamera, którą możesz postawić w dowolnym miejscu – na szafce RTV, na regale czy na półce ściennej. Nowoczesne kamery do monitoringu stanowią praktyczne i niezawodne rozwiązanie, które zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo domu podczas każdego wyjazdu. Urządzenie może wyglądać zupełnie niepozornie, np. mieć formę zegarka biurkowego lub atrapy routera. Dzięki takiemu wyglądowi, przyrząd jest świetnie zamaskowany i nie zwróci na siebie uwagi włamywacza.

Praktyczne funkcje kamer do monitoringu domu

Kamery przeznaczone do monitorowania przestrzeni domowej powinny posiadać określone parametry, aby mogły dobrze spełniać swoje zadanie. Najlepiej wybrać w tym celu taką kamerę, którą można podłączyć do zasilania sieciowego i uzyskać w ten sposób nieprzerwany monitoring. Warto także zwrócić uwagę na jakość obrazu, jaką oferuje urządzenie. Im lepsza jakość, tym łatwiej będzie można zidentyfikować osoby oraz rozpoznać detale na zarejestrowanym materiale. Kamery do monitoringu domu powinny również posiadać globalny zasięg, funkcję zdalnego podglądu obrazu oraz detekcji ruchu – to właśnie te cechy umożliwiają efektywne monitorowanie domu z dowolnej odległości. Urządzenie automatycznie wykrywa ruch i natychmiast powiadamia o tym użytkownika za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki temu rozwiązaniu, szybko dowiesz się o potencjalnym zagrożeniu i możesz szybko podjąć odpowiednie kroki dla ochrony swojego domu. Możesz również sprawdzić, co dzieje się w Twoim domu w dowolnej chwili, dzięki czemu zyskasz spokój i pewność bezpieczeństwa. Wiele nowoczesnych kamer, w tym również atrapa routera LS0 oraz zegar szpiegowski NX-70, posiadają diody podczerwieni, które umożliwiają skuteczne nagrywanie nawet w warunkach nocnych. To istotny aspekt, ponieważ znaczna część włamań ma miejsce właśnie podczas nocy.

Bardzo ważną cechą w przypadku kamer do monitoringu domu jest również kąt widzenia. W przypadku zegara-budzika szpiegowskiego NX-70, wynosi on aż 160°, co przekłada się na efektywne nagrywanie nawet w dużych i przestronnych pomieszczeniach. Żaden istotny szczegół nie umknie Twojej uwadze!

Monitoring zewnętrzny dla maksymalnego bezpieczeństwa

Jeśli mieszkasz w domu, możesz zamontować np. nad drzwiami lub na elewacji budynku specjalną kamerę przeznaczoną do monitoringu zewnętrznego, np. kamerę Force 3 WiFi. Dzięki temu urządzeniu, dowiesz się o pojawieniu się złodzieja jeszcze zanim zdąży on włamać się do domu i dokonać szkód. Kamera posiada tryb nocny, obiektyw FullHD oraz klasę wodoszczelności IP66. To sprawia, że doskonale radzi sobie w warunkach zewnętrznych i zapewnia niezawodny monitoring nawet przy niesprzyjającej pogodzie.

Skuteczny monitoring domu podczas wyjazdów

Nieobecność mieszkańców w swoim domu brzmi jak zaproszenie dla włamywaczy. Jak zabezpieczyć swój dom podczas wyjazdu na ferie? Kamery do monitoringu są niezawodnym rozwiązaniem, które pozwoli zachować kontrolę nad domem nawet podczas długiego urlopu. Funkcjonalna kamera nie jest dużym kosztem, natomiast zalety jej stosowania można by długo wymieniać. Nowoczesne urządzenia cechują się rozbudowaną funkcjonalnością i świetnymi parametrami technicznymi, dzięki czemu niezawodnie spełniają swoje zadanie jako zabezpieczenie przed włamywaczami. Jeśli niepożądana osoba wejdzie do Twojego domu, natychmiast się o tym dowiesz!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl