Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt został stworzony na tzw. użytek osobisty. Do jego podstawowych funkcji należy przede wszystkim pomoc w przypadku:

- kontroli nad dziećmi przez rodziców (głównie wobec niemowląt oraz kilkuletnich dzieci),
- odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony swojego mienia,
- zapewnienia bezpieczeństwa przedmiotów elektronicznych o znacznej wartości, jak np. smartfon czy tablet.

Należy wiedzieć, że produktu nie można wykorzystywać jako podsłuch, gdyż jest to niezgodne z obowiązującym prawem na terenie naszego kraju. Stosowanie wybranych akcesoriów w sposób niezgodny z ich podstawowym przeznaczeniem może naruszyć przepisy Kodeksu Karnego (artykuły 265, 266, 267 i 268). 
Nasza firma pragnie zaznaczyć, iż nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte eksploatowanie produktów dostępnych w asortymencie.

PODSŁUCH GSM W LISTWIE ZASILAJĄCEJ J1

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 341,06 zł

341.06
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Listwa zasilająca z podsłuchem SIM 375

  • Nowoczesny podsłuch GSM w listwie zasilającej - 100% dyskrecji

  • Możliwość podsłuchania z dowolnego miejsca na świecie

  • W pełni funkcjonalna listwa zasilająca

  • Mikrofon o zasięgu do 6 metrów

  • Praca pod stałym zasilaniem

  • 3 dni czuwania na akumulatorze

Praca NON-STOP 

Listwy zasilające są obecne niemal w każdym pomieszczeniu, co sprawia że idealnie nadają się do wykorzystania w domu, biurze czy miejscu pracy. Praca również na akumulatorze 3 dni.

Podsłuchiwanie otoczenia - do 6 metrów

Po włożeniu do listwy karty SIM dowolnego operatora wystarczy zadzwonić na numer zainstalowanej karty i po kilku sekundach nawiązywane jest połączenie. Od tego momentu możesz słuchać wszystko co dzieje się w promieniu do 6 metrów od urządzenia.

Dane Techniczne:

Połączenia:, GSM (karta SIM)

Wbudowany akumulator: TAK / 3 dni czuwania

Częstotliwość GSM:, 850/900/1800/1900 MHz,

Zasilanie:, gniazdo elektryczne typ. E

Operator: Każdy

Rejestracja dźwięku:, NIE / Tylko podsłuch,

Detekcja dźwięku:, NIE,

Waga i wymiary:, 40g, 360mm x 60mm x 45mm

Kolor:, Jasny Popiel

Zestaw:  Listwa J1, Instrukcja w języku Polskim

Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż prezentowany podsłuch GSM w listwie zasilającej to jeden z nielicznych tego typu produktów będących w stanie pracować pod stałym zasilaniem. Listwy zasilające są stosowane praktycznie w każdym budynku, nie tylko mieszkaniu czy biurze, dlatego nikt nie zwraca na nich uwagi, co powoduje, że doskonale spełniają swoją rolę, nie wzbudzając przy tym żadnych podejrzeń. Proponowany Państwu gadżet dodatkowo jest w stanie działać poprawnie nawet po jego odłączeniu od źródła energii, co umożliwia mu znajdujący się w jego wnętrzu akumulator, będący zdolnym do pozostania w trybie czuwania nawet do trzech dni. Aby cieszyć się działaniem listwy i doskonale słyszeć wszystko to, co dzieje się w jej pobliżu, wystarczy, o czym już wspominaliśmy, wykonać połączenie, a następnie zadbać o to, by bateria w naszym telefonie nie uległa rozładowaniu. To bowiem za jego sprawą dźwięki powstające w pobliżu listwy, które są wyjątkowo wyraźne i pozbawione niepożądanych efektów (np. szumu), mogących niekiedy znacznie utrudnić zrozumienie przekazywanej przez poszczególne osoby treści. W razie potrzeby nie ma najmniejszego problemu z dostaniem się do środka gadżetu, w którym ukryty został podsłuch GSM. By tego dokonać, wystarczy jedynie rozkręcić listwę, przeznaczoną do działania pod stałym zasilaniem 220-230V.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl