Statystyki
Produkty:
177
Kategorie:
75
Nowości:
0
Promocje:
14

Lokalizator brelok TRACKIMO guardian GPS

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 950,00 zł 950.00
ilość szt.
Ocena: 4
Producent: Trackimo
Kod produktu: G-07556919

Opis

 

Trackimo Guardian 2G to miniaturowe i lekkie urządzenie lokalizujące

 • Globalny zasięg Trackimo oferuje usługę, która działa na całym świecie bez dodatkowych opłat roamingowych. Cena urządzenia zawiera 1 rok globalnej usługi. 

 • Przeglądarka i aplikacja dostęp poprzez przyjazną aplikację mobilną (Android, iOS) lub przeglądarkę internetową www.trackimo.eu powoduje, że jest wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu.

 • Trackimo to wysokiej jakości lokalizator wyposażony w baterię o długotrwałym działaniu, który wyróżnia wysoka precyzja lokalizacji.

 • Pełna anonimowość użytkownika – urządzenie wyposażone jest w kartę SIM, która nie wymaga rejestracji. Do stworzenia konta na platformie Trackimo wymagane jest jedynie podanie adresu e-mail użytkownika.

Główne funkcje Trackimo Guardian 2G

 • Śledzenie na bieżąco Sygnał GPS i GSM: dają gwarancję, że informacja o lokalizacji urządzenia zawsze będzie bardzo dokładna, a dostęp WWW i aplikacje mobilne umożliwiają ciągłe śledzenie Trackimo.

 • MODUŁ Wi-Fi + Bluetooth: Trackimo Guardian dodatkowo jest wyposażony w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth, które umożliwiają bardzo precyzyjną lokalizację nawet w takich miejscach jak lotniska, centra handlowe czy garaże podziemne.

 • Zapis historii: Trackimo zapisuje historię pokonanej trasy nawet wstecz do 12-tu miesięcy. W dowolnej chwili sprawdzisz kiedy i gdzie był lokalizator.

 • Inteligentne alarmy: Alarmy użytkownika to powiadomienia SMS (10 w pakiecie/miesiąc) oraz e-mail i w aplikacji (nielimitowane). Informują m.in. o przekroczeniu zdefiniowanej prędkości, przemieszczeniu się urządzenia, niskim poziomie baterii  wyjściu poza zdefiniowaną strefę.
 • Przyciski alarmowe (+SOS): W nagłych przypadkach łatwo wezwiesz pomoc. Za pomocą dwóch dowolnie zdefiniowanych przycisków w każdej chwili możesz wysłać powiadomienie o ustalonej treści do swoich bliskich lub w niebezpiecznej sytuacji wezwać pomoc przyciskiem SOS. Wiadomość zawiera dokładną informację o czasie alarmu i położeniu urządzenia.

 • GEO-STREFA: pozwala na stworzenie wirtualnych stref o dowolnych wymiarach, których naruszenie wygeneruje powiadomienia SMS, email oraz w aplikacji mobilnej. Aplikacja pozwala na sprawdzenie swojego bieżącego położenia oraz lokalizatora Trackimo, a także wyznaczenia najkrótszej drogi dotarcia do tego lokalizatora.

 • Wodoodporność:  Trackimo Watch to wyjątkowy wodoodporny zegarek pełniący funkcję lokalizatora GPS/GSM. Urządzenie jest doskonale zabezpieczone przed deszczem i wilgocią
 • Bezpieczeństwo: wszystkie informacje dotyczące Twojego położenia należą wyłącznie do Ciebie, chyba że zechcesz je komuś udostępnić

Trackimo Guardian – lokalizator dla dziecka lub ozdoba dla każdej kobiecej torebki

Nowoczesność pozwala na coraz bardziej efektywną zdalną ochronę naszych dzieci, w trakcie codziennych czynności, które wykonują nie będąc pod okiem rodzica.

Dzięki małym rozmiarom wykorzystasz go do różnych celów. Lokalizator możesz schować do plecaka, torby z laptopem dać dziecku lub osobie starszej.

Wytrzymała bateria pozwoli na pracę urządzenia nawet do 7 dni w zależności od wybranych ustawień.

 

Lokalizator Trackimo Guardian w formie breloka

Aż trudno uwierzyć, że tak niewielkie urządzenie może w sobie skrywać bogactwo praktycznych funkcji! Lokalizator Trackimo Guardian w formie breloka łatwo zmieści się nawet w małej torebce, w kieszonce plecaka, w schowku samochodowym oraz w wielu innych miejscach. To wielofunkcyjne akcesorium zwraca uwagę eleganckim designem. Dzięki temu chętnie noszą je nawet dzieci!

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich z praktycznym lokalizatorem Trackimo Guardian

Obawiasz się o bezpieczeństwo swojego dziecka, które właśnie zaczęło samodzielnie chodzić do szkoły? A może masz pod opieką osobę w podeszłym wieku? Lokalizator Trackimo Guardian to nieoceniona pomoc! Dzięki specjalnym przyciskom SOS, licznym funkcjom oraz baterii o długiej żywotności, zdaje egzamin w każdej sytuacji.

Dane Techniczne:

Bateria: 7 dni czuwania : 48 godzin przy ciągłej lokalizacji

Wymiary: 41 mm x 47 mm 17 mm

Zestaw: Lokalizator Guardian 2G, Smycz, Futerał, Kabel USB

556

Opinie o produkcie (1)

2 listopada 2018

Poręczny lokalizator mieszczący się do torebki - polecam! Bardzo przejrzysta strona internetowa i aplikacja na telefon

 

Instrukcje w jezyku polskim Zapytaj naszego eksperta
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl