Wszechstronny lokalizator NotiOne Go. Poznaj jego możliwości!

Wszechstronny lokalizator NotiOne Go. Poznaj jego możliwości!

Na pierwszy rzut oka, miniaturowy lokalizator NotiOne Go! sprawia wrażenie nieprzydatnego breloka. W rzeczywistości jest to praktyczne urządzenie lokalizujące, które może znaleźć zastosowanie w wielu obszarach. Jakie funkcje posiada lokalizator NotiOne Go! i w jakich sytuacjach okazuje się przydatny? Sprawdź w naszym artykule!

Kompaktowy lokalizator Bluetooth o wielu zastosowaniach

Zaginiony rower, zgubiony portfel, poszukiwany pies lub kot. Z tego rodzaju ogłoszeniami często można się spotkać praktycznie w każdym mieście. W jaki sposób można zapobiec takim sytuacjom i zadbać o bezpieczeństwo swojego mienia lub ukochanego pupila? Z tym zadaniem doskonale poradzi sobie miniaturowy lokalizator, który w łatwy sposób można przypiąć np. do obroży psa, do roweru bądź portfela. Ten niewielki brelok pozwala błyskawicznie zlokalizować dowolny przedmiot, do którego jest przypięty. Lokalizator może mieć bardzo wiele zastosowań – świetnie sprawdzi się w formie zabezpieczenia kluczyka samochodowego, kluczy do domu, laptopa czy też ulubionej zabawki dziecka. A to tylko kilka przykładów możliwych zastosowań tego sprytnego urządzenia.

Łatwe lokalizowanie przedmiotów, zwierząt i osób

Lokalizator bluetooth NotiOne Go! z powodzeniem można wykorzystać w celu lokalizowania zwierząt, jak również osób. Mały brelok przypięty do obroży pupila lub do plecaka dziecka zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia precyzyjne określenie lokalizacji. Zalety tego rozwiązania niewątpliwie docenią właściciele domowych czworonogów, jak również rodzice. Lokalizator doskonale spisuje się również w roli zabezpieczenia osób starszych, które mogłyby zgubić się po wyjściu z domu. Brelok można łatwo przymocować np. do kurtki seniora, który jest pod naszą opieką.

Na czym polega działanie lokalizatora

W celu lokalizacji, NotiOne Go! korzysta z technologii bluetooth. Sposób działania lokalizatora opiera się na przekaźnikach systemowych bluetooth które są obsługiwane przez inne urządzenia NotiOne oraz systemy lokalizacyjne w telefonach. Lokalizator przez cały czas wysyła sygnał nadawczy, który jest odbierany przez znajdujące się w pobliżu smartfony z aplikacją NotiOne lub innymi aplikacjami współpracującymi. Wówczas informacja o lokalizacji zostaje przesłana do aplikacji w Twoim telefonie i możesz sprawdzić dokładne położenie breloku. Wciąż rosnąca liczba użytkowników breloka (obecnie już ponad 2 mln) automatyczne podnosi jego możliwości lokalizacyjne i zapewnia jeszcze wyższą skuteczność w poszukiwaniu zagubionych przedmiotów, zwierząt lub osób.

Łatwa obsługa dzięki aplikacji w języku polskim

Lokalizator NotiOne Go! jest produktem polskim i posiada dedykowaną aplikację PL, która działa na urządzeniach z systemem Android oraz IOS. Dzięki temu korzystanie z produktu jest niezwykle proste i wręcz intuicyjne. Podstawowym krokiem jest założenie konta w systemie NotiOne. Urządzenie jest w pełni skonfigurowane, co pozwala od razu z niego korzystać. Również aplikacja charakteryzuje się prostą obsługą, która nie powinna sprawić problemu nawet początkującym użytkownikom. Wszystko to sprawia, że ten praktyczny brelok można polecić praktycznie każdemu, kto pragnie zadbać o bezpieczeństwo cennych przedmiotów lub bliskich osób. Dostępny w aplikacji poradnik opisujący, w jaki sposób należy przypisać lokalizator do naszego profilu w aplikacji, co pozwala sprawdzić możliwości urządzenia. Oprócz ustalania lokalizacji, NotiOne Go! posiada dodatkowo historię przemieszczania oraz punkty logowań na mapie. Brelok ma również praktyczną funkcję „szukaj w pobliżu”, która przydaje się np. w przypadku zagubienia drobnego przedmiotu w domu. Z jej pomocą można błyskawicznie odnaleźć np. klucze do samochodu, portfel czy telefon. Po uruchomieniu tej funkcji, urządzenie wydaje głośny sygnał dźwiękowy, który umożliwia błyskawiczne odnalezienie poszukiwanego przedmiotu w mieszkaniu. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają skłonności do gubienia. Zalety lokalizatora NotiOne Go! zdążyło już docenić szerokie grono użytkowników. I Ty możesz do nich dołączyć!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl