Przestaw swój dom na nowe technologie z innowacyjnymi systemami Smart Home!
Przestaw swój dom na nowe technologie z innowacyjnymi systemami Smart Home!

Włączanie i wyłączanie światła za pomocą telefonu, zdalne sterowanie gniazdkiem elektrycznym, automatyczne powiadamianie o otwarciu drzwi lub okna w domu. Jeszcze kilkanaście lat temu takie rozwiązania kojarzyły się z odległą przyszłością i były dostępne tylko dla wybranych. Obecnie zdalne zarządzanie domowymi urządzeniami staje się coraz powszechniejsze, podnosząc komfort oraz bezpieczeństwo w prywatnych domach. Zaawansowane systemy Smart Home to nowoczesna technologia, z której może korzystać każdy z nas!

Dlaczego warto sięgnąć po urządzenia Smart Home?

Systemy Smart Home zyskują sobie coraz szersze grono zwolenników. Wbrew opinii niektórych sceptyków, nie są one tylko zbędnymi gadżetami. Technologia inteligentnego domu łączy w sobie wygodę oraz bezpieczeństwo, w pełni dostosowując się do wymagań współczesnego klienta. Rozwiązania dostarczane przez systemy Smart Home pozwalają przestawić swój dom na nowoczesną technologię i uczynić go jeszcze bardziej komfortowym i co ważne, bezpiecznym.

Zdalne sterowanie światłem

Jednym z hitów wśród systemów Smart Home są zdalne włączniki światła, umożliwiające sterowanie oświetleniem z poziomu aplikacji na swoim smartfonie. Włącznik doskonale sprawdza się wtedy, kiedy wygodnie odpoczywamy na sofie lub na łóżku i nie chcemy przerywać sobie chwil relaksu.

Nowoczesny system zdalnego sterowania światłem znalazł się w ofercie marki NEO, która zaprojektowała eleganckie włączniki o minimalistycznym designie, idealne do nowoczesnych wnętrz. System korzysta z sieci WiFi, pozwalając na wygodne zapalanie oraz wyłączanie światła za pomocą aplikacji w telefonie. Włącznik świetnie zdaje egzamin w domu, jak również w biurze.

Gniazda elektryczne Wi-Fi

Marka NEO przygotowała w swojej ofercie również inne nowoczesne rozwiązania, które zaskakują swymi rozbudowanymi możliwościami! Przykładem są zdalnie sterowane gniazda elektryczne Wi-Fi. To kompaktowe urządzenia, które pasują do standardowych kontaktów i umożliwiają kontrolowanie zasilania domowych bądź biurowych sprzętów za pomocą aplikacji w telefonie. W każdym momencie możesz wyłączyć lub ponownie uruchomić zasilanie z gniazdka, korzystając w tym celu ze swojego smartfona! System okazuje się przydatny np. w sytuacji, kiedy zapomnimy wyłączyć światło, żelazko lub inne urządzenie i chcemy błyskawicznie odłączyć zasilanie.

Nowoczesne czujniki do domu i biura

Wyjeżdżając z domu na dłuższy czas, często obawiamy się o jego bezpieczeństwo. A co, jeśli podczas naszej nieobecności ktoś włamie się do domu? Z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz prewencji przed włamaniem, marka NEO opracowała niezawodne czujniki ruchu oraz czujniki otwarcia okien i drzwi, dzięki którym możesz w łatwy i niedrogi sposób podnieść bezpieczeństwo w swoim domu!

Nowoczesny czujnik ruchu PIR marki NEO charakteryzuje się łatwą konfiguracją, prostą i wygodną obsługą oraz szerokim kątem widzenia. Dzięki temu umożliwia błyskawiczne wykrycie potencjalnego włamywacza i w natychmiastowym trybie wysyła powiadomienie o zagrożeniu, umożliwiając w ten sposób szybką reakcję.

Kolejnym przydatnym narzędziem podnoszącym bezpieczeństwo w domu jest czujnik otwarcia okien i drzwi. Urządzenie działa na zasadzie rozłączenia sygnałowego – w przypadku utracenia połączenia z czujnikiem, natychmiast zostaje wysłane powiadomienie na aplikację w telefonie. Czujnik doskonale sprawdza się w roli skutecznego zabezpieczenia przed włamaniem do domu lub biura. Stanowi świetnie rozwiązanie dla osób, które często wyjeżdżają na dłuższy czas i pragną zadbać o bezpieczeństwo prywatnego mienia.

Stwórz inteligentny dom z niezawodnymi systemami Smart Home od NEO!

Gustownie zaprojektowane zdalne włączniki światła, niezawodne czujniki otwarcia okien i drzwi, czujniki ruchu oraz inne produkty z serii Smart Home od NEO pozwolą Ci zadbać o wygodę oraz bezpieczeństwo w domu lub w firmie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązania dla siebie i swoich bliskich!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl