Odkryj nowość z naszej oferty - niezawodny pokrowiec blokujący sygnały GPS i GSM!
Odkryj nowość z naszej oferty - niezawodny pokrowiec blokujący sygnały GPS i GSM!

Na rynku urządzeń szpiegowskich wciąż pojawiają się nowe produkty, opracowane z myślą o potrzebach współczesnych klientów. Jednym z takich produktów jest nowość w naszej ofercie – unikalny pokrowiec blokujący sygnały GPS, GSM, WiFi, LTE, a także sygnały radiowe. Zalety tego ciekawego narzędzia doceni każdy, komu zależy na skutecznym zabezpieczeniu przed podsłuchiwaniem!

Pokrowiec blokujący sygnały – na czym polega jego działanie?

Smartfon, tablet, laptop – te popularne urządzenia stały się naszymi nieodstępnymi towarzyszami w codziennym życiu. Korzystając z nich często zapominamy o tym, że emitują one sygnały które mogą być przechwytywane przez niepożądane osoby. Dla zawodowca, podsłuchiwanie rozmów czy nawet podglądanie obrazu z kamery telefonu lub laptopa nie jest szczególnie trudnym wyczynem. Z tego względu warto zadbać o zabezpieczenia, które stworzą skuteczną barierę przed podsłuchiwaniem oraz podglądaniem.

Pokrowiec który blokuje sygnały emitowane przez urządzenia mobilne to skuteczne narzędzie dbające o prywatność naszych rozmów. Wystarczy umieścić swojego smartfona, laptopa bądź inne urządzenie, z którego korzystamy, w wygodnym pokrowcu – sygnały radiowe RFID, GPS oraz GSM zostaną natychmiastowo zablokowane! Etui działa na zasadzie klatki Faradaya – zostało pokryte specjalnymi materiałami, które blokują przesyłanie sygnałów. Dzięki temu nie ma możliwości połączenia się z urządzeniami umieszczonymi wewnątrz pokrowca.

W jakich sytuacjach przydaje się pokrowiec blokujący sygnały?

Ze względu na swoją skuteczność w blokowaniu szerokiego zakresu sygnałów, pokrowiec doskonale zdaje egzamin podczas wszelkich zebrań lub szkoleń firmowych a także podczas spotkań np. z ważnymi klientami lub partnerami biznesowymi. Zalety tego unikalnego etui docenią zarówno osoby, którym zależy na zachowaniu swojej prywatności, jak również użytkownicy pragnący odpocząć od elektroniki. Ukrywając swojego smartfona w pokrowcu, uniemożliwiamy nie tylko podsłuchiwanie, ale również wykonywanie połączeń telefonicznych. Pokrowiec jest zatem skutecznym narzędziem zapewniającym izolację od swojego telefonu, jak również innych urządzeń mobilnych. Pragniesz odpoczynku od niekończących się telefonów? To sprytne etui zostało stworzone z myślą o Tobie!

Zachowaj prywatność i bezpieczeństwo

Bezpieczny pokrowiec jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie zachować dyskrecję swoich rozmów. Z tego narzędzia z powodzeniem mogą korzystać przedsiębiorcy, jak również prywatni użytkownicy. Produkt charakteryzuje się wysoką skutecznością, nie pozwalając na to, aby Twoje prywatne rozmowy zostały podsłuchane. Pokrowiec wyróżnia się nie tylko efektywnym działaniem, ale również solidną konstrukcją. Został wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałej eco skóry, która dba o to, aby mógł służyć przez długi czas! Kolejną zaletą pokrowca jest duża pojemność – produkt został wyposażony w dwie kieszenie – jedną zapinaną na rzep, drugą na suwak. Może pomieścić w sobie nawet 10 telefonów, zmieści się w nim również tablet lub mały laptop.

Wszechstronny pokrowiec dla wymagających użytkowników

Pokrowiec blokujący sygnały radiowe, GPS oraz GSM to jeden z najnowszych produktów z oferty naszego sklepu. Został opracowany z myślą o klientach, którzy na każdym kroku dbają o swoją prywatność oraz poufność przekazywanych informacji. Pokrowiec został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić długotrwałą wytrzymałość, a przy tym prezentować się elegancko oraz prestiżowo. Jego uniwersalny design przypadnie do gustu użytkownikom, którzy cenią klasyczny styl. Elegancko zaprojektowany, świetnie się prezentuje i z powodzeniem można zabierać go w dowolne miejsce, np. do firmowego biura.

Dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów, stale rozbudowujemy nasz asortyment i dostarczamy innowacyjne produkty o sprawdzonej skuteczności w działaniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu eNexus, który dostarcza szeroki wybór profesjonalnych urządzeń oraz akcesoriów przeznaczonych dla użytkowników, którym zależy na szczególnym bezpieczeństwie oraz poufności!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl