Promocje
KAMERA INSPEKCYJNA USB 5M ENDOSKOP ANDROID LED 7MM
KAMERA INSPEKCYJNA USB 5M ENDOSKOP ANDROID LED 7MM
60,00 zł 40,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt został stworzony na tzw. użytek osobisty. Do jego podstawowych funkcji należy przede wszystkim pomoc w przypadku:

- kontroli nad dziećmi przez rodziców (głównie wobec niemowląt oraz kilkuletnich dzieci),
- odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony swojego mienia,
- zapewnienia bezpieczeństwa przedmiotów elektronicznych o znacznej wartości, jak np. smartfon czy tablet.

Należy wiedzieć, że produktu nie można wykorzystywać jako podsłuch, gdyż jest to niezgodne z obowiązującym prawem na terenie naszego kraju. Stosowanie wybranych akcesoriów w sposób niezgodny z ich podstawowym przeznaczeniem może naruszyć przepisy Kodeksu Karnego (artykuły 265, 266, 267 i 268). 
Nasza firma pragnie zaznaczyć, iż nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte eksploatowanie produktów dostępnych w asortymencie.

3 SZYBKIE PODPOWIEDZI - JAK WYBRAĆ DŁUGOPIS Z KAMERĄ? – EKSPERT NEXUS
3 SZYBKIE PODPOWIEDZI - JAK WYBRAĆ DŁUGOPIS Z KAMERĄ? – EKSPERT NEXUS

3 SZYBKIE PODPOWIEDZI -

JAK WYBRAĆ DŁUGOPIS Z KAMERĄ? – EKSPERT NEXUS

 

   Długopis z kamerą to kolejny obok okularów szpiegowskich sprzęt pozwalający na niezwykle skuteczne wykonanie dyskretnego nagrania. Nie wzbudza podejrzeń osób trzecich. Jako sprzęt codziennego użytku, który każdy może mieć przy sobie pozwala na uzyskanie pożądanego materiału wideo, a następnie odtworzenie go na domowym komputerze czy telefonie komórkowym. Czym zatem kierować się przy wyborze długopisu szpiegowskiego? Poniżej znajdziesz listę 3 parametrów, na jakie warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie długopisu z kamerą.

Parametr 1: Rozdzielczość wideo

    Podstawowa, najniższa rozdzielczość, w jakiej możesz znaleźć długopisy szpiegowskie to 640x480px lub 720x480px (>>zobacz<<). Długopisy te charakteryzują się niską ceną i stosunkowo korzystnym stosunkiem ceny, do jakości. Jeżeli zatem nie zależy Ci na filmowaniu dokumentów oraz wysokiej jakości nagrania – możesz śmiało zainwestować w taki długopis.  Warto również zapytać sprzedawcę czy długopis rejestruje wideo z dźwiękiem oraz czy posiada funkcję rejestracji samego dźwięku bez wideo. Wyższe rozdzielczości to 1280x960px (>>zobacz<<), rozdzielczość HD 1280x720px (>>zobacz<<) lub najwyższa dostępna rozdzielczość fullHD 1920x1080px (>>zobacz<<).
Parametr 2: Pojemność akumulatora

   Im większa pojemność akumulatora – tym dłuższe nagranie możesz wykonać długopisem szpiegowskim bez ładowania. Jednocześnie im większy akumulator tym grubszy będzie musiał być długopis. Klasyczny akumulator ma pojemność ok. 350 mAh. Taki akumulator wystarcza na ok. 70 minut nagrania wideo z dźwiękiem. Mini kamera wbudowana w długopis pochłania dosyć dużo energii, dlatego 70 minut to maksymalny czas nagrania, jaki można uzyskać przy takiej pojemności akumulatora. Jeżeli zależy Ci na dłuższym nagraniu warto zastanowić się nad kamerą, która zapewnia możliwość pracy pod stałym zasilaniem lub też z akumulatorem o większej pojemności.

Parametr 3: Transfer danych

   Możliwość szybkiego i łatwego obejrzenia nagranego wideo jest niezmiernie ważna dla wszystkich użytkowników długopisów szpiegowskich. Aby maksymalnie ułatwić powyższe, producenci wyposażyli długopisy w możliwość bezpośredniego podłączenia do gniazda USB. Drugą możliwością jest wykorzystanie dołączonego do zestawu kabla USB. Ważne jest to, że do odczytania zawartości karty pamięci nie potrzebna jest instalacja żadnych dodatkowych sterowników oraz programów. Wystarczy podłączyć długopis szpiegowski do gniazda USB, poczekać kilka sekund. Zostanie on wykryty jak dysk przenośny. Niektóre modele długopisów są wyposażone we wbudowaną pamięć, ale większość z nich wymaga zastosowania karty micro SD o pojemności od 4 do 32GB.


Długopis z kamerą jest dobrym wyborem do zastosowania w środowisku biurowym. Umożliwia dyskretną rejestrację spotkań, narad, konferencji. Pozwala również na wykonanie nagrania bez używania rąk, co zapewnia dodatkowy komfort użytkowania.

Długopisy z kamerą>>
Dyktafon ukryty w długopisie>>
Długopis z jakością full HD>>
Okulary szpiegowskie z kamerą>

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl