Akcesoria szpiegowskie – chcesz widzieć i słyszeć lepiej niż inni?

Oglądając kolejne serie filmów z popularnymi szpiegami zawsze chciałeś poczuć się w ich skórze? Śledząc poczynania Bonda, byłeś pod wrażeniem zaawansowanej technologii, która pomaga mu doprowadzać misje do końca? Nasz sklep detektywistyczny w Warszawie pomoże ci zrealizować twoje marzenia. Mamy w swoim asortymencie akcesoria szpiegowskie. Dyskretna kamera w oprawce okularów pozwoli ci zarejestrować aktualną sytuację. Podobnie niepozorny długopis, który będziesz trzymał w dłoni czy zegarek, który oprócz wskazywania godziny jest przede wszystkim kamerą szpiegowską. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego podsłuchu, który swoim kształtem nie będzie wzbudzać żadnych wątpliwości, wybierz mikrosłuchawkę bądź dyskretny podsłuch, który można przypiąć do kluczy i używać jako breloczka.

Sklep detektywistyczny Warszawa

Gadżety szpiegowskie mają szerokie zastosowanie. Ich celem jest przede wszystkim rejestrowanie informacji, które w jakiś sposób są dla nas cenne, a z pomocą innych sprzętów nie bylibyśmy w stanie ich zdobyć. Jedną z wielu zalet tego typu narzędzi jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Korzystając z lokalizatorów GPS/GSM możemy z łatwością namierzyć skradziony samochód lub zagubione dziecko. Sprzęt szpiegowski pozwala nam na zwiększenie poziomu kontroli rodzicielskiej. Dzięki temu możemy trzymać rękę na pulsie i mieć spokojną głowę o bezpieczeństwo naszej pociechy. Odpowiednia kamera może zagwarantować komfort jazdy samochodem. Jest przydatna zwłaszcza podczas kolizji, kiedy rejestruje przebieg wypadków.

Niedostrzegalne mikrokamery Warszawa

Kamery szpiegowskie zdecydowanie ułatwiają nam pracę. Przykładem może być kamera endoskopowa, która ze względu na swoje optymalne parametry dociera do trudno dostępnych miejsc. Koniec przewodu został wyposażony w diodę LED, dzięki której zaciemniona przestrzeń zostanie skutecznie doświetlona. Akcesoria szpiegowskie mają różnorakie zastosowanie. Kupując je w naszym sklepie zyskujesz pewność, że są one produktem najwyższej jakości. Nie zwlekaj, by widzieć i słyszeć więcej!

Promocje
SKANER DIAGNOSTYCZNY U480 OBD 2
SKANER DIAGNOSTYCZNY U480 OBD 2
150,00 zł 79,99 zł
szt.
BROSZKA Z KAMERĄ BUŹKA SMILING FACE 720x480PX
BROSZKA Z KAMERĄ BUŹKA SMILING FACE 720x480PX
92,35 zł 85,99 zł
szt.
ŻARÓWKA SZPIEGOWSKA WIFI KAMERA HD LED
ŻARÓWKA SZPIEGOWSKA WIFI KAMERA HD LED
377,78 zł 309,99 zł
szt.
RAMKA SZPIEGOWSKA DO ZDJĘĆ MT-11 KAMERA DET. RUCHU
RAMKA SZPIEGOWSKA DO ZDJĘĆ MT-11 KAMERA DET. RUCHU
110,00 zł 89,99 zł
szt.
BRELOK CIT OUTLET (59)
BRELOK CIT OUTLET (59)
159,95 zł 109,00 zł
szt.
ZEGAREK SZPIEGOWSKI v08 OUTLET (60)
ZEGAREK SZPIEGOWSKI v08 OUTLET (60)
128,88 zł 89,00 zł
szt.
ZEGAREK HD-S5 OUTLET (56)
ZEGAREK HD-S5 OUTLET (56)
268,64 zł 149,00 zł
szt.
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z KAMERĄ PRO-720R
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z KAMERĄ PRO-720R
365,56 zł 289,99 zł
szt.
MINI KAMERA PLUSKWA INSTALACYJNA FULL-HD 160 STOPNI
MINI KAMERA PLUSKWA INSTALACYJNA FULL-HD 160 STOPNI
317,36 zł 279,99 zł
szt.
OKULARY SZPIEGOWSKIE V12 OUTLET (51)
OKULARY SZPIEGOWSKIE V12 OUTLET (51)
206,89 zł 164,00 zł
szt.
BUDZIK R6 OUTLET (74)
BUDZIK R6 OUTLET (74)
276,83 zł 199,00 zł
szt.
OKULARY SZPIEGOWSKIE V12 OUTLET (43)
OKULARY SZPIEGOWSKIE V12 OUTLET (43)
206,89 zł 159,00 zł
szt.
Produkt dnia
CZUJKA DYMU Z KAMERĄ DTR-500
CZUJKA DYMU Z KAMERĄ DTR-500
1 459,28 zł
szt.
ZEGAREK SZPIEGOWSKI WIFI OBROTOWY 330 STOPNI IPO10
ZEGAREK SZPIEGOWSKI WIFI OBROTOWY 330 STOPNI IPO10
529,00 zł 494,99 zł
szt.
ZEGAREK BUDZIK SZPIEGOWSKI HD WIFI NX-70
ZEGAREK BUDZIK SZPIEGOWSKI HD WIFI NX-70
377,78 zł
szt.
KAMERA INSPEKCYJNA USB 1M ENDOSKOP ANDROID LED
KAMERA INSPEKCYJNA USB 1M ENDOSKOP ANDROID LED
95,65 zł 45,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Porady Nexus - wiedza.

3 SZYBKIE PODPOWIEDZI -

JAK WYBRAĆ DŁUGOPIS Z KAMERĄ? – EKSPERT NEXUS


   Długopis z kamerą to kolejny obok okularów szpiegowskich sprzęt pozwalający na niezwykle skuteczne wykonanie dyskretnego nagrania. Nie wzbudza podejrzeń osób trzecich. Jako sprzęt codziennego użytku, który każdy może mieć przy sobie pozwala na uzyskanie pożądanego materiału wideo, a następnie odtworzenie go na domowym komputerze czy telefonie komórkowym. Czym zatem kierować się przy wyborze długopisu szpiegowskiego? Poniżej znajdziesz listę 3 parametrów, na jakie warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie długopisu z kamerą.

Parametr 1: Rozdzielczość wideo

    Podstawowa, najniższa rozdzielczość, w jakiej możesz znaleźć długopisy szpiegowskie to 640x480px lub 720x480px (>>zobacz<<). Długopisy te charakteryzują się niską ceną i stosunkowo korzystnym stosunkiem ceny, do jakości. Jeżeli zatem nie zależy Ci na filmowaniu dokumentów oraz wysokiej jakości nagrania – możesz śmiało zainwestować w taki długopis.  Warto również zapytać sprzedawcę czy długopis rejestruje wideo z dźwiękiem oraz czy posiada funkcję rejestracji samego dźwięku bez wideo. Wyższe rozdzielczości to 1280x960px (>>zobacz<<), rozdzielczość HD 1280x720px (>>zobacz<<) lub najwyższa dostępna rozdzielczość fullHD 1920x1080px (>>zobacz<<).
Parametr 2: Pojemność akumulatora

   Im większa pojemność akumulatora – tym dłuższe nagranie możesz wykonać długopisem szpiegowskim bez ładowania. Jednocześnie im większy akumulator tym grubszy będzie musiał być długopis. Klasyczny akumulator ma pojemność ok. 350 mAh. Taki akumulator wystarcza na ok. 70 minut nagrania wideo z dźwiękiem. Mini kamera wbudowana w długopis pochłania dosyć dużo energii, dlatego 70 minut to maksymalny czas nagrania, jaki można uzyskać przy takiej pojemności akumulatora. Jeżeli zależy Ci na dłuższym nagraniu warto zastanowić się nad kamerą, która zapewnia możliwość pracy pod stałym zasilaniem lub też z akumulatorem o większej pojemności.

Parametr 3: Transfer danych

   Możliwość szybkiego i łatwego obejrzenia nagranego wideo jest niezmiernie ważna dla wszystkich użytkowników długopisów szpiegowskich. Aby maksymalnie ułatwić powyższe, producenci wyposażyli długopisy w możliwość bezpośredniego podłączenia do gniazda USB. Drugą możliwością jest wykorzystanie dołączonego do zestawu kabla USB. Ważne jest to, że do odczytania zawartości karty pamięci nie potrzebna jest instalacja żadnych dodatkowych sterowników oraz programów. Wystarczy podłączyć długopis szpiegowski do gniazda USB, poczekać kilka sekund. Zostanie on wykryty jak dysk przenośny. Niektóre modele długopisów są wyposażone we wbudowaną pamięć, ale większość z nich wymaga zastosowania karty micro SD o pojemności od 4 do 32GB.


Długopis z kamerą jest dobrym wyborem do zastosowania w środowisku biurowym. Umożliwia dyskretną rejestrację spotkań, narad, konferencji. Pozwala również na wykonanie nagrania bez używania rąk, co zapewnia dodatkowy komfort użytkowania.

Długopisy z kamerą>>
Dyktafon ukryty w długopisie>>
Długopis z jakością full HD>>
Okulary szpiegowskie z kamerą>

 

 

Jak wybrać okulary z kamerą ?
- 3 główne cechy pomocne w decyzji.

Kamery  w okularach zapewniają użytkownikom szereg zalet. Po pierwsze - wygodne umiejscowienie pozwala na swobodne nagrywanie wideo bez używania rąk. Kolejną zaletą jest możliwość precyzyjnego skierowania kamery, dokładnie tam, gdzie chcemy i to bez większego wysiłku. W naturalny sposób filmujemy ten obszar, na który patrzymy za pomocą naszych "naturalnych" oczu. Dodatkowo możemy liczyć na dyskretne nagranie dzięki umiejscowieniu obiektywu kamery w sposób niewidoczny dla osób trzecich.

Jak wybrać odpowiednią kamerę w okularach i jakie są różnice między poszczególnymi modelami?

okulary V11

Różnica 1 - MIEJSCE UKRYCIA KAMERY


Tu dostępne są 2 rozwiązania. Kamera umieszczona jest centralnie lub bocznie. Przykład okularów z kamerą umieszczoną centralnie to model V12 - (>>zobacz<<), natomiast kamerę boczną znajdziemy np. w okularach V11 oraz V13 (>>zobacz<<). Z reguły kamera centralna jest łatwiejsza do zdemaskowania, ma jednak tę zaletę, że nie występuje efekt przesunięcia przy filmowaniu obiektów z bliskiej odległości. W przypadku kamery bocznej, gdy filmujemy np. dokument z bliskiej odległości musimy pamiętać aby przesunąć głowę nieco w prawo - tak aby bocznie umieszczona kamera objęła kadrem dokument. W okularach z kamerą umieszczoną centralnie ten efekt nie występuje.

Różnica 2 - ROZDZIELCZOŚĆ NAGRYWANIA


Jeden z głównych parametrów odróżniających kamery w okularach. Ten sam model może być wyposażony w kamerę o rozdzielczości od 720x480px (>>zobacz<<) do rozdzielczości HD 1280x720px (>>zobacz<<). Występują również wyższe rozdzielczości - nawet rozdzielczość FULL HD 1920 x 1080 px (>>zobacz<<). Trzeba jednak pamiętać, że im wyższa rozdzielczość tym wyższe ryzyko klatkowania filmu przy gwałtownych ruchach głową.

Okulary V11
Różnica 3 - FUNKCJE


Zasadniczo wszystkie okulary będą posiadały funkcje nagrywania wideo z dźwiękiem. Obraz można rejestrować przez ok. 70 minut. Na tyle pozwoli akumulator umieszczony w okularach. Nie wszystkie modele zapewniają jednocześnie możliwość wykonywania zdjęć. Część z nich ograniczona jest tylko do wideo. Położenie przycisków sterujących to przeważnie wewnętrzna strona uchwytu - tuż przy szkłach. Zdarzają się jednak modele takie jak V12 - które posiadają przyciski sterujące po zewnętrznej stronie uchwytu. 

Okulary z kamerą boczną>>

Okulary z kamerą centralną>>
Okulary z jakością full HD>>
Długopisy z kamerą> 

 PEŁNĄ OFERTĘ OKULARÓW SZPIEGOWSKICH ZNAJDZIESZ TUTAJ: >>OKULARY Z KAMERĄ<<

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl