Akcesoria szpiegowskie – chcesz widzieć i słyszeć lepiej niż inni?

Oglądając kolejne serie filmów z popularnymi szpiegami zawsze chciałeś poczuć się w ich skórze? Śledząc poczynania Bonda, byłeś pod wrażeniem zaawansowanej technologii, która pomaga mu doprowadzać misje do końca? Nasz sklep detektywistyczny w Warszawie pomoże ci zrealizować twoje marzenia. Mamy w swoim asortymencie akcesoria szpiegowskie. Dyskretna kamera w oprawce okularów pozwoli ci zarejestrować aktualną sytuację. Podobnie niepozorny długopis, który będziesz trzymał w dłoni czy zegarek, który oprócz wskazywania godziny jest przede wszystkim kamerą szpiegowską. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego podsłuchu, który swoim kształtem nie będzie wzbudzać żadnych wątpliwości, wybierz mikrosłuchawkę bądź dyskretny podsłuch, który można przypiąć do kluczy i używać jako breloczka.

Sklep detektywistyczny Warszawa

Gadżety szpiegowskie mają szerokie zastosowanie. Ich celem jest przede wszystkim rejestrowanie informacji, które w jakiś sposób są dla nas cenne, a z pomocą innych sprzętów nie bylibyśmy w stanie ich zdobyć. Jedną z wielu zalet tego typu narzędzi jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Korzystając z lokalizatorów GPS/GSM możemy z łatwością namierzyć skradziony samochód lub zagubione dziecko. Sprzęt szpiegowski pozwala nam na zwiększenie poziomu kontroli rodzicielskiej. Dzięki temu możemy trzymać rękę na pulsie i mieć spokojną głowę o bezpieczeństwo naszej pociechy. Odpowiednia kamera może zagwarantować komfort jazdy samochodem. Jest przydatna zwłaszcza podczas kolizji, kiedy rejestruje przebieg wypadków.

Niedostrzegalne mikrokamery Warszawa

Kamery szpiegowskie zdecydowanie ułatwiają nam pracę. Przykładem może być kamera endoskopowa, która ze względu na swoje optymalne parametry dociera do trudno dostępnych miejsc. Koniec przewodu został wyposażony w diodę LED, dzięki której zaciemniona przestrzeń zostanie skutecznie doświetlona. Akcesoria szpiegowskie mają różnorakie zastosowanie. Kupując je w naszym sklepie zyskujesz pewność, że są one produktem najwyższej jakości. Nie zwlekaj, by widzieć i słyszeć więcej!

Porady Nexus - wiedza.

 

 

Jak wybrać okulary z kamerą ?
- 3 główne cechy pomocne w decyzji.

Kamery  w okularach zapewniają użytkownikom szereg zalet. Po pierwsze - wygodne umiejscowienie pozwala na swobodne nagrywanie wideo bez używania rąk. Kolejną zaletą jest możliwość precyzyjnego skierowania kamery, dokładnie tam, gdzie chcemy i to bez większego wysiłku. W naturalny sposób filmujemy ten obszar, na który patrzymy za pomocą naszych "naturalnych" oczu. Dodatkowo możemy liczyć na dyskretne nagranie dzięki umiejscowieniu obiektywu kamery w sposób niewidoczny dla osób trzecich.

Jak wybrać odpowiednią kamerę w okularach i jakie są różnice między poszczególnymi modelami?

okulary V11

Różnica 1 - MIEJSCE UKRYCIA KAMERY


Tu dostępne są 2 rozwiązania. Kamera umieszczona jest centralnie lub bocznie. Przykład okularów z kamerą umieszczoną centralnie to model V12 - (>>zobacz<<), natomiast kamerę boczną znajdziemy np. w okularach V11 oraz V13 (>>zobacz<<). Z reguły kamera centralna jest łatwiejsza do zdemaskowania, ma jednak tę zaletę, że nie występuje efekt przesunięcia przy filmowaniu obiektów z bliskiej odległości. W przypadku kamery bocznej, gdy filmujemy np. dokument z bliskiej odległości musimy pamiętać aby przesunąć głowę nieco w prawo - tak aby bocznie umieszczona kamera objęła kadrem dokument. W okularach z kamerą umieszczoną centralnie ten efekt nie występuje.

Różnica 2 - ROZDZIELCZOŚĆ NAGRYWANIA


Jeden z głównych parametrów odróżniających kamery w okularach. Ten sam model może być wyposażony w kamerę o rozdzielczości od 720x480px (>>zobacz<<) do rozdzielczości HD 1280x720px (>>zobacz<<). Występują również wyższe rozdzielczości - nawet rozdzielczość FULL HD 1920 x 1080 px (>>zobacz<<). Trzeba jednak pamiętać, że im wyższa rozdzielczość tym wyższe ryzyko klatkowania filmu przy gwałtownych ruchach głową.

Okulary V11
Różnica 3 - FUNKCJE


Zasadniczo wszystkie okulary będą posiadały funkcje nagrywania wideo z dźwiękiem. Obraz można rejestrować przez ok. 70 minut. Na tyle pozwoli akumulator umieszczony w okularach. Nie wszystkie modele zapewniają jednocześnie możliwość wykonywania zdjęć. Część z nich ograniczona jest tylko do wideo. Położenie przycisków sterujących to przeważnie wewnętrzna strona uchwytu - tuż przy szkłach. Zdarzają się jednak modele takie jak V12 - które posiadają przyciski sterujące po zewnętrznej stronie uchwytu. 

Okulary z kamerą boczną>>

Okulary z kamerą centralną>>
Okulary z jakością full HD>>
Długopisy z kamerą> 

 PEŁNĄ OFERTĘ OKULARÓW SZPIEGOWSKICH ZNAJDZIESZ TUTAJ: >>OKULARY Z KAMERĄ<<

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl