Akcesoria szpiegowskie – chcesz widzieć i słyszeć lepiej niż inni?

Oglądając kolejne serie filmów z popularnymi szpiegami zawsze chciałeś poczuć się w ich skórze? Śledząc poczynania Bonda, byłeś pod wrażeniem zaawansowanej technologii, która pomaga mu doprowadzać misje do końca? Nasz sklep detektywistyczny w Warszawie pomoże ci zrealizować twoje marzenia. Mamy w swoim asortymencie akcesoria szpiegowskie. Dyskretna kamera w oprawce okularów pozwoli ci zarejestrować aktualną sytuację. Podobnie niepozorny długopis, który będziesz trzymał w dłoni czy zegarek, który oprócz wskazywania godziny jest przede wszystkim kamerą szpiegowską. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego podsłuchu, który swoim kształtem nie będzie wzbudzać żadnych wątpliwości, wybierz mikrosłuchawkę bądź dyskretny podsłuch, który można przypiąć do kluczy i używać jako breloczka.

Sklep detektywistyczny Warszawa

Gadżety szpiegowskie mają szerokie zastosowanie. Ich celem jest przede wszystkim rejestrowanie informacji, które w jakiś sposób są dla nas cenne, a z pomocą innych sprzętów nie bylibyśmy w stanie ich zdobyć. Jedną z wielu zalet tego typu narzędzi jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Korzystając z lokalizatorów GPS/GSM możemy z łatwością namierzyć skradziony samochód lub zagubione dziecko. Sprzęt szpiegowski pozwala nam na zwiększenie poziomu kontroli rodzicielskiej. Dzięki temu możemy trzymać rękę na pulsie i mieć spokojną głowę o bezpieczeństwo naszej pociechy. Odpowiednia kamera może zagwarantować komfort jazdy samochodem. Jest przydatna zwłaszcza podczas kolizji, kiedy rejestruje przebieg wypadków.

Niedostrzegalne mikrokamery Warszawa

Kamery szpiegowskie zdecydowanie ułatwiają nam pracę. Przykładem może być kamera endoskopowa, która ze względu na swoje optymalne parametry dociera do trudno dostępnych miejsc. Koniec przewodu został wyposażony w diodę LED, dzięki której zaciemniona przestrzeń zostanie skutecznie doświetlona. Akcesoria szpiegowskie mają różnorakie zastosowanie. Kupując je w naszym sklepie zyskujesz pewność, że są one produktem najwyższej jakości. Nie zwlekaj, by widzieć i słyszeć więcej!

Promocje
Lokalizator mikro GPS TRACKIMO 12 Miesięcy w cenie
Lokalizator mikro GPS TRACKIMO 12 Miesięcy w cenie
520,00 zł 503,98 zł
szt.
Lokalizator NotiOne GO! dziecko klucze pies lub rower
Lokalizator NotiOne GO! dziecko klucze pies lub rower
129,00 zł 109,00 zł
szt.
Produkt dnia
Kamera ZETTA Z12 detekcja ruchu 8 Godzin
Kamera ZETTA Z12 detekcja ruchu 8 Godzin
235,00 zł 199,99 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancja i zwroty

Reklamacje

1. Reklamacje można zgłaszać pisemnie na adres Nexus Jarosław Gaładyk, ul. Wazów 8a, 01-986 Warszawa lub mailowo (kontakt@enexus.pl

Adres wysyłki towaru do naprawy: Nexus Jarosław Gaładyk, ul. Wazów 8a, 01-986 Warszawa.

2.  Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem enexus@o2.pl, 

     lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. 

W celu usprawnienia procesu reklamacyjnego rekomendujemy podanie w formularzu reklamacji danych:
        *imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
        *datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
        *przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
        *wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Klient może skorzystać z formularza reklamacyjnego którego wzór znajduje się pod poniższym linkiem:

>> Wzór formularza reklamacyjnego <<

    
3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji 

Sprzedający zwraca się do składającego reklamację z prośbąo jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
    
4. Sprzedający rozpoznaje reklamację niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni od daty złożenia przez Klienta.

5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres 

    poczty tradycyjnej.

Zwrot towaru - odstąpienie od umowy.

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży towarów zakupionych w Sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14, licząc od dnia wydania towaru (tj. od dnia odebrania towaru przez Konsumenta). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Oświadczenie od odstąpieniu od można składać za pomocą poczty e-mail wysyłając wypełniony formularz pod adres: enexus@o2.pl  lub pocztą pod adres podany w par. 5 pkt. 1, z zachowaniem powyższego terminu.

Wzór formularza odstąpienia od umowy znajduje się pod poniższym linkiem:

>> Formularz odstąpienia od umowy <<

3.7. Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wszystkich dokonanych przez Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, przy czym w przypadku kosztów  dostarczenia rzeczy kwota zwrotu jest równa kwocie zwykłej, najtańszej formy  dostarczenia rzeczy oferowanej przez Sprzedawcę.

3.8. W przypadku odstąpienia od umowy, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, koszt odesłania rzeczy do sprzedawcy ponosi Kupujący.

Gwarancja

  1. Gwarancja dla konsumenta (paragon) wynosi 24 miesiące i nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, lub innych powstałych wskutek niewłaściwego użytkowania. Towar proponujemy odesłać listem poleconym ekonomicznym.
  2. Gwarancja dla dla firm (faktura) wynosi 12 miesięcy i nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, lub innych powstałych wskutek niewłaściwego użytkowania. Towar proponujemy odesłać listem poleconym ekonomicznym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl