Kategorie obrazkowe

Urządzenia do wykrywania zdrady

Zdrada powoli staje się powszechnym zjawiskiem społecznym. Nie znaczy to, że jest ona akceptowanym zachowaniem! Przyczyny zdrady w związku mogą być bardzo rozmaite. Czasami powodem niewierności mogą być kompleksy, problemy zawodowe lub osobiste czy też zwykłe zauroczenie. Osoby zdradzające potrafią stosować niezwykle wyrafinowane zabiegi, aby tylko ukryć swoje niecne uczynki. W takiej sytuacji warto sięgnąć po specjalistyczne urządzenia szpiegowskie, które pomogą w wykryciu zdrady oraz niewierności małżeńskiej.

[long_desc]

Profesjonalne mini kamery

Mini kamery mogą przyjmować dyskretną formę, która nie wzbudzi niczyich podejrzeń. Odświeżacz powietrza lub ledowa lampka z ukrytą kamerą wyglądają jak zwyczajne elementy wystroju wnętrza, dzięki czemu użytkownik może swobodnie z nich korzystać. Profesjonalne urządzenia do wykrywania zdrady zapewniają szereg funkcji, dzięki którym zapewniają większą skuteczność oraz komfortowe użytkowanie. Niektóre kamery wyposażone są w moduł WiFi umożliwiający podgląd obrazu na żywo za pośrednictwem komputera lub telefonu. Wiele zaawansowanych urządzeń posiada też czujnik ruchu, który automatycznie uruchamia nagrywanie, oszczędzając w tej sposób energię i zapewniając dłuższy czas pracy. Inną ciekawą opcją jest nagrywanie w pętli – nowe materiały zastępują najstarsze nagrania, dzięki czemu urządzenie nadal pracuje nawet kiedy karta pamięci jest już pełna. 

Dyktafony i lokalizatory szpiegowskie

Podejrzewasz, że Twój partner może Cię oszukiwać? Przekonaj się o tym, umieszczając dyskretny mini dyktafon w niewidocznym miejscu! Zaletą tego rodzaju urządzeń jest długi czas pracy na jednym akumulatorze. Niektóre zaawansowane modele dyktafonów mogą pracować w trybie czuwania nawet przez wiele dni!! Kolejnym udogodnieniem w nowoczesnych urządzeniach do podsłuchu jest funkcja detekcji dźwięku, która pozwala zapobiec nagrywaniu wielogodzinnej ciszy. Profesjonalne dyktafony są wyposażone w doskonałej jakości mikrofony, dzięki czemu uzyskane materiały wyróżniają się czystym i wyraźnym dźwiękiem. 

Monitorowanie telefonu

Najpewniejszym sposobem na przekonanie się o wierności swojego partnera jest sprawdzenie jego telefonu! Osoba zdradzająca z reguły skrupulatnie dba o prywatność swoich rozmów oraz wiadomości. Istnieje jednak skuteczny sposób na to aby uzyskać dostęp do wszystkich danych znajdujących się w telefonie, włączając w to aktualnie wysyłane wiadomości oraz wykonywane połączenia! Specjalistyczne oprogramowanie do monitorowania telefonu jest dzisiaj dostępne dla każdego. Atutami tego rozwiązania są nieograniczone możliwości, do jakich zapewnia dostęp. Specjalna aplikacja umożliwia cały szereg funkcji, w tym np. ustalenie lokalizacji, podgląd z kamery telefonu na żywo czy też wykonanie zrzutu ekranu. 

Skuteczne wykrywanie zdrady

Dzięki sprytnym urządzeniom o zaawansowanych funkcjach, wykrycie zdrady małżeńskiej jest całkowicie realne i zdecydowanie łatwiejsze. Korzystając ze sprzętu szpiegowskiego z naszej oferty, możesz przekonać się, czy Twój partner jest wobec Ciebie szczery i uczciwy! 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 730 307 553
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl