Akcesoria do dyskretnego nagrywania spotkań

Niełatwo jest w całości zapamiętać czy też zanotować treść ważnej rozmowy czy spotkania. Próbując wychwycić najważniejsze informacje często pomijamy szczegóły, które mogą okazać się kluczowe. Co zrobić, aby uniknąć takich sytuacji i zarejestrować kompletny przebieg całej rozmowy? Wbrew pozorom, nie jest to wcale nic trudnego. Wystarczy wykorzystać profesjonalne akcesoria do dyskretnego nagrywania spotkań. Dzięki tym specjalistycznym urządzeniom, nie umknie Ci już żadna istotna informacja!

 

Kamera szpiegowska do ukrycia wifi HD M8 Kamera szpiegowska do ukrycia wifi HD M8
Producent: IneoTronic
Cena: 399,99 zł 549,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Ukryte rejestratory spotkań

Nikt nie musi wiedzieć o tym, że spotkanie w którym uczestniczysz, jest przez Ciebie nagrywane. Akcesoria do dyskretnego nagrywania spotkań zostały skonstruowane w taki sposób, aby nie wzbudzały nawet najmniejszych podejrzeń. Przykładem takiego urządzenia może być chociażby długopis szpiegowski lub kompaktowy dyktafon w formie pendrive’a. Inną ciekawą propozycję stanowią okulary szpiegowskie, w których ukryta jest miniaturowa kamera. W naszej ofercie znajdziesz pełen wachlarz możliwości, dzięki którym w łatwy i niezauważalny sposób zarejestrujesz każdą ważną rozmowę! Ukryte rejestratory spotkań sprawdzą się w różnych sytuacjach – podczas spotkania firmowego, na wykładzie studenckim, na szkoleniu lub konferencji. Poszczególne urządzenia różnią się od siebie parametrami, umożliwiając rejestrację dźwięku z mniejszych lub większych odległości. 

W przypadku dyktafonów, bardzo ważną cechą jest maksymalnie uproszczona obsługa. Możliwość uruchomienia nagrywania za pomocą jednego przycisku przydaje się w sytuacjach, kiedy zależy nam na zachowaniu pełnej dyskrecji i nie wzbudzaniu podejrzeń osób trzecich. Funkcję tą posiada większość dyktafonów z naszej oferty, dzięki czemu korzystanie z nich jest niezwykle wygodne i proste.

Profesjonalne podsłuchy do rejestracji rozmów

Zarejestrowanie rozmowy w której uczestniczymy nie jest niczym trudnym. Inaczej jest w przypadku rozmów, które odbywają się podczas naszej nieobecności. W takiej sytuacji możemy skorzystać z pomocy nowoczesnych podsłuchów. Pomimo swych niepozornych gabarytów, urządzenia te zaskakują swoją funkcjonalnością oraz możliwością wielogodzinnej pracy. Niektóre z nich posiadają funkcję detekcji dźwięków, dzięki której uruchamiają nagrywanie dopiero wtedy, kiedy wykryją w swoim otoczeniu jakiekolwiek dźwięki. Kompaktowe wymiary i niepozorny wygląd sprawiają, że profesjonalny podsłuch łatwo można ukryć w dowolnym miejscu – w samochodzie, w szufladzie, w plecaku, torebce lub w szafie.

Odkryj funkcjonalne akcesoria do rejestracji spotkań!

Profesjonalny, a jednocześnie dyskretny dyktafon to najlepszy sprzymierzeniec każdego ucznia, studenta, pracownika i nie tylko. To sprytne urządzenie z pewnością przyda się w wielu sytuacjach i okaże się niezastąpione np. podczas przygotowań do ważnego egzaminu. W naszym sklepie posiadamy ogromny wybór dyktafonów oraz innych urządzeń do rejestracji rozmów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie wśród nich najlepszy wariant dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl