Opcje przeglądania

Podsłuchy radiowe

Alternatywą dla nowoczesnych podsłuchów GSM są podsłuchy radiowe. Aby z nich korzystać, niepotrzebne są żadne dodatkowe aplikacje, nie trzeba nawet mieć przy sobie telefonu komórkowego. Wystarczy dowolny odbiornik radiowy, aby móc swobodnie podsłuchiwać poufne rozmowy z bezpiecznej odległości!

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jak działają podsłuchy radiowe?

Działanie podsłuchów radiowych polega na przekazywaniu dźwięków za pośrednictwem odbiornika radiowego, znajdującego się w odległości co najmniej 3 metrów. Zasięg nadajnika jest uzależniony od modelu urządzenia. Aby odbierać dźwięk, należy nastawić radio na odpowiednią częstotliwość. Najlepsze rezultaty można uzyskać korzystając z analogowego odbiornika, który można dostroić za pomocą pokrętła. 

Podsłuchy radiowe pozwalają zachować pełną dyskrecję – nie emitują żadnych sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych. Ich kolejnymi zaletami są: doskonała jakość dźwięku oraz  niezwykle długi czas ciągłej pracy, który sięga około 30 dni! Nadajnik jest tak niewielki, że bez trudu można go umieścić w dowolnym miejscu bez obaw, że zostanie odkryty. Podsłuch łatwo można ukryć w szufladzie biurka lub na regale za książkami. Dzięki czułemu mikrofonowi urządzenie pozwala uzyskać wysokiej jakości dźwięk, umożliwiając w ten sposób podsłuchiwanie rozmów na odległość. Mówiąc o zaletach podsłuchu radiowego, nie można pominąć jego niskiej ceny. To praktyczne urządzenie z pewnością doceni każdy, komu zależy na skutecznych i niedrogich rozwiązaniach!

W jakich sytuacjach przydają się podsłuchy radiowe?

Niezwykle prosta konstrukja, długi czas pracy oraz wysoka jakość dźwięku czynią podsłuchy radiowe niezwykle użytecznymi narzędziami, które mogą znaleźć zastosowanie np. w firmowych biurze. Z ich pomocą uzyskujemy wgląd do informacji, które zwyczajowo nie są dla nas dostępne. Wystarczy umieścić podsłuch w dowolnym miejscu, aby odbierać nieprzerwany sygnał nawet przez 30 dni! Podsłuchy radiowe znajdują szerokie zastosowanie w biznesie. Stanowią znakomite narzędzie do monitorowania pracowników firmowych Doskonale sprawdzają się również w wielu specjalistycznych branżach – doceniają je między innymi detektywi. Świetnie spełniają swoją rolę w prywatnych domach, służąc np. do monitorowania małych dzieci lub osób starszych. Podsłuch radiowy może być także pomocny np. w celu wykrycia zdrady małżeńskiej. Ze względu na prostą obsługę, urządzenie to można polecić praktycznie każdemu! 

Wybierz najlepszy sprzęt detektywistyczny dla siebie i swojej firmy

W naszym sklepie dbamy o to, aby zapewnić klientom bogaty wybór urządzeń o szerokim zastosowaniu. Niezależnie od tego czy poszukujesz zaawansowanego sprzętu do firmowego biura, czy funkcjonalnych urządzeń do prywatnego domu, nasz sklep zapewni Ci szereg rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl