Kategorie obrazkowe

Urządzenia do podsłuchu przez ścianę

Podsłuchiwanie kogoś przez ścianę za pomocą przystawionej do niej szklanki to metoda skuteczna jedynie w filmach, które na ogół nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Nieustanny i szalenie szybki rozwój technologii udowadnia jednak, że o ile wspomniane naczynie rzeczywiście nie nadaje się do wspomożenia ludzkich uszu, to jesteśmy jednak w stanie uczynić to w inny sposób. Od dłuższego już czasu w bogatej ofercie sklepu NEXUS widnieją innowacyjne i proste w użyciu podsłuchy przez ścianę. Są to urządzenia niewielkich rozmiarów, lecz o zdecydowanie większych możliwościach.

[long_desc]

Zalety podsłuchów przez ścianę

Urządzenia do podsłuchu przez ścianę to gadżety, które odpowiednio wzmacniają sygnał odbijający po przeciwnej stronie, nawet o 20 tys. razy. Dołączony do zestawu mikrofon kontaktowy także pełni ważną funkcję w pozyskiwaniu potrzebnych nam informacji, ponieważ jest w stanie zostać bezproblemowo umocowany w danym punkcie. Z kolei słuchawki umożliwiają dyskretną pracę, pozwalając odsłuchiwać to, co dzieje się za ścianą wyłącznie jednej osobie. Opisywane urządzenie posiada jednak wiele innych przydatnych funkcji. Jedną z nich jest na pewno dokonywanie zapisu dźwięku z wykorzystaniem specjalnego adaptera. Dzięki niemu zyskujemy pewność, że najbardziej istotne wiadomości nie umkną nam, gdy będziemy działać pod wpływem stresu lub przejawiając oznaki zmęczenia.

Szeroki wybór urządzeń do podsłuchu przez ścianę w sklepie NEXUS

Podsłuchiwanie przez ścianę z oferowanym Państwu urządzeniem może trwać bardzo długo, ponieważ w jego wnętrzu znajduje się pojemny akumulator. Jego jednorazowe zasilenie energią pozwala na ok. 40-godzinną pracę. Samo ładowanie podsłuchu nie zajmuje zaś wiele czasu i przeprowadzane jest poprzez podłączenie go do innego sprzętu (np. komputera), posiadającego port USB, co należy uznać za bardzo wygodne i jednocześnie popularne rozwiązanie. Podobnie zresztą, jak skonstruowanie produktu w taki sposób, by nie emitował on fal radiowych, które mogłyby dość łatwo zostać wykryte przez detektory, bardziej kolokwialnie zwane wykrywaczami, podsłuchów. Warto również pamiętać o tym, że czułość urządzenia na emitowane za ścianą dźwięki można swobodnie regulować za pomocą potencjometru.

Podsłuchiwanie przez ścianę – kiedy można jest zastosować?

Podsłuch, jak już było wspomniane, jest bardzo prosty w obsłudze. Już po kilku sekundach od jego uruchomienia jest zdolny do działania. Aby jednak mogło ono dojść do skutku, posiadacza artykułu musi zaopatrzyć się w odpowiednią kartę SD. Na rynku elektronicznym jest ona dostępna w różnych odmianach (od 4 do 32 GB), dlatego klient nie powinien mieć problemów ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej wersji. Istnieje jednak także inna forma nagrywania dźwięku – poprzez zastosowanie telefonu lub dyktafonu cyfrowego. Umożliwia to gniazdo Jack, w które został wyposażony podsłuch. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że został on stworzony na tzw. użytek własny.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 730 307 553
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl