Wykrywacze urządzeń szpiegowskich

Według statystyk, w ostatnich latach znacząco wzrost popyt na wszelkiego rodzaju urządzenia do szpiegowania. Profesjonalne podsłuchy, dyktafony oraz kompaktowe kamery są obecnie dostępne praktycznie dla każdego. Korzystają z nich prezesi dużych firm, biznesmeni, ale również osoby prywatne, np. partnerzy podejrzewający o zdradę lub troskliwi rodzice. W wielu sytuacjach korzystanie z urządzeń szpiegowskich nie jest zgodne z prawem, a mimo tego są one coraz częściej stosowane. Jak uchronić się przed ukrytymi podsłuchami oraz kamerami? Pomogą w tym specjalistyczne wykrywacze urządzeń szpiegowskich.

 

Wykrywacz Protect 1207i - GPS, WIFI, GSM, Bluetooth Wykrywacz Protect 1207i - GPS, WIFI, GSM, Bluetooth
Producent: eNexus
Cena: 4 000,00 zł 4 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Urządzenia do ochrony danych osobowych

Nowoczesne dyktafony oraz kamery szpiegowskie mogą występować w różnych formach. Coraz powszechniejsze staje się umieszczanie kamer w przedmiotach codziennego użytku, na przykład w zegarze lub w długopisie. W takiej formie urządzenie jest całkowicie niewidoczne, umożliwiając dyskretne nagrywanie otoczenia. Podobnie jest w przypadku dyktafonów, które mogą wyglądać np. jak zwykły pendrive.  Co gorsza, nowoczesne urządzenia szpiegowskie często są zminiaturyzowane, przez co samodzielne wykrycie ich staje się jeszcze trudniejsze.

W celu ochrony własnej prywatności oraz zabezpieczenia ważnych danych firmowych, warto sięgnąć po specjalistyczny sprzęt do wykrywania ukrytych kamer oraz podsłuchów. Ich skuteczność opiera się na odbieraniu różnego rodzaju sygnałów, które są emitowane przez urządzenia szpiegowskie. Zaawansowane wykrywacze są w stanie odbierać między innymi sygnały AM, FM, GSM, WFM, 3G, HSDPA i inne. Umożliwiają zlokalizowanie wszelkich podsłuchów GSM, dyktafonów cyfrowych oraz analogowych, kamer bezprzewodowych WiFi oraz Bluetooth, lokalizatorów GPS i wielu innych tego typu urządzeń. Wykrywacze znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie szczególnie ważna jest ochrona danych osobowych bądź firmowych. Warto skorzystać z nich np. przed ważnym spotkaniem firmowych, na którym przekazywane są poufne informacje. 

Wykrywacze ukrytych kamer i podsłuchów są skutecznym sposobem na zabezpieczenie swojej prywatności, a także wszelkich poufnych informacji. W naszej ofercie znalazły się urządzenia do wykrywania różnego rodzaju sygnałów  - im bardziej zaawansowany model wykrywacza, tym szerszy zakres urządzeń potrafi wykryć. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i wybierz taki wykrywacz, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania! 

Usługa wykrywania podsłuchów – skorzystaj z pomocy specjalisty

Nie musisz dysponować profesjonalnym sprzętem aby przekonać się, czy w Twoim otoczeniu znajdują się urządzenia szpiegowskie. Jeśli chcesz w pełni zadbać o swoją prywatność oraz poufne dane, skorzystaj z profesjonalnej usługi wykrywania podsłuchów! Oferujemy kompleksowe sprawdzenie dowolnej przestrzeni – domu, pojazdu, magazynu, biura itp. Do pracy wykorzystujemy profesjonalne wykrywacze podsłuchów oraz innych urządzeń szpiegowskich. Jeśli chcesz sprawdzić, czy nie jesteś potajemnie podsłuchiwany lub nagrywany, ta usługa jest skierowana właśnie do Ciebie! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl