Darmowa dostawa     Darmowa dostawa      Darmowa dostawa     
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Mikrosłuchawki

Chcąc skomunikować się z kimś, najczęściej sięgamy po telefon. Bywają jednak w życiu chyba każdego człowieka sytuacje, w których proces ten powinien przebiegać zdecydowanie bardziej dyskretnie. Kiedy np. zamierzamy udać się w niebezpieczne miejsce, warto mieć na uwadze, iż możemy nie być w stanie wyciągnąć komórki z kieszeni, odblokować jej klawiatury i następnie wybrać odpowiedniego numeru (np. alarmowego), gdy znajdziemy się w obliczu zagrożenia. W takich okolicznościach liczy się przede wszystkim czas. Zdając sobie z tego sprawę, oferujemy klientom sklepu NEXUS mikrosłuchawki, umieszczenie których w uchu ułatwia pozostawanie w ciągłym kontakcie z drugą osobą, nie pozwalając przy tym zauważyć innym, że akurat z nich korzystamy.

Największe zalety korzystania z mikrosłuchawek od NEXUSA

Niewielki rozmiar i odpowiednio dobrane barwy produktu doskonale komponują się z kolorem ludzkiej skóry, co stanowi świetną formę kamuflażu. Byśmy mogli skutecznie połączyć się z drugą osobą, wystarczy wcześniej oczywiście ulokować słuchawkę w uchu, a pod ubraniem zawiesić cienki przewód, na którym znajduje się mikrofon. Za sprawą pętli indukcyjnej (obecnej wewnątrz mikrosłuchawki) jesteśmy w stanie połączyć się z rozmówcą. Wspomniany mikrofon jest niezwykle czuły, dlatego nie musimy krzyczeć, by druga osoba mogła nas usłyszeć, co działa oczywiście w obie strony.
Jeśli zaś chodzi o czas działania gadżetu, to jest on jak najbardziej zadowalający. Możliwość nieustannej pracy baterii do 5 godzin i 20 razy dłuższy czas czuwania pozwalają na wyjątkowo długie korzystanie z urządzenia, którego sterowanie odbywa się zdalnie, z wykorzystaniem odtwarzacza lub poprzez zastosowanie technologii Bluetooth, co także wpływa na jego atrakcyjność. Podobnie, jak łatwa dostępność mikrosłuchawek w sklepie NEXUS oraz proponowana przez nas niska – w porównaniu z możliwościami przez nie oferowanymi – cena, także wpływająca na wzrost popularności produktu zwłaszcza wśród ludzi młodych, poszukujących prostego sposobu na prowadzenie dyskretnego dialogu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl