Opcje przeglądania

Lokalizatory GPS do samochodu

Zarządzanie całą flotą pojazdów to prawdziwe wyzwanie. Niełatwo jest kontrolować kilku, a co dopiero kilkunastu lub kilkudziesięciu kierowców jednocześnie! W tym przypadku koniecznością jest korzystanie z dodatkowych narzędzi, które usprawnią zarządzanie nawet większą ilością pojazdów. Do takich narzędzi należą profesjonalne lokalizatory GPS do samochodu.

 

 Lokalizatory do śledzenia auta

Lokalizatory GPS mogą mieć znacznie szersze zastosowanie, niż tylko monitorowanie pojazdów służbowych. Doskonale sprawdzają się np. w celu kontrolowania swojego dziecka, które właśnie odebrało prawo jazdy i odkrywa uroki jazdy samochodem. Urządzenie nie tylko wskaże precyzyjną lokalizację (z dokładnością nawet do 2- 3 metrów), ale poinformuje nas o tym, że młody kierowca przekroczył określoną prędkość lub opuścił wyznaczoną przez nas strefę. Lokalizatory GPS nadają się również do monitorowania łodzi, jachtów, motocykli, a także wszelkich innych pojazdów. 

Profesjonalne urządzenia korzystają z niezwykle wydajnych akumulatorów, które pozwalają na ciągłą pracę przez wiele dni. Zaawansowane lokalizatory są dodatkowo wyposażone w magnes neodymowy, dzięki któremu urządzenie można w dyskretny sposób przymocować np. do podwozia samochodu bez obawy, że odpadnie w czasie jazdy. W przypadku lokalizatorów które mają zostać umieszczone na zewnątrz pojazdu, warto wybrać taki model, który posiada hermetyczną obudowę. Wówczas zyskujemy pewność, że nie zaszkodzi mu kontakt z wilgocią oraz wodą. 

Oprócz zwykłych lokalizatorów o niepozornym wyglądzie, w naszej ofercie dostępne są również lokalizatory w nietypowej formie, np. ładowarki samochodowej lub interfejsu diagnostycznego. Obecność takiego urządzenia w pojeździe nie wzbudzi niczyich podejrzeń!

 Lokalizatory do śledzenia osób

Oprócz oczywistej funkcji monitorowania samochodów, lokalizatory GPS mogą również służyć do ustalenia lokalizacji osób. Kompaktowy lokalizator można umieścić np. w plecaku lub w torbie swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób większe bezpieczeństwo. Świetnym rozwiązaniem jest lokalizator GPS umieszczony w zegarku. Jest lekki i wygodny, a jego stylowa forma przypadnie do gustu każdemu dziecku.

Skuteczność profesjonalnych lokalizatorów opiera się na korzystaniu z niezawodnego sygnału GPS. Dzięki temu, urządzenia te potrafią niezwykle precyzyjnie wskazać położenie śledzonego obiektu. Globalny zasięg umożliwia monitorowanie pojazdów oraz osób niezależnie od miejsca, w którym przebywają.

 Funkcjonalne lokalizatory GPS dla każdego

Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do firm, jak również do osób prywatnych. Szeroki wybór specjalistycznych lokalizatorów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! W naszej ofercie znalazły się wyłącznie wysokiej jakości urządzenia od sprawdzonych producentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl