Popularne
Kategorie obrazkowe

Kamery samochodowe

Popularność rejestratorów jazdy z roku na rok jest coraz większa. Profesjonalne kamery samochodowe, montowane zazwyczaj na przedniej szybie pojazdu, pozwalają na odtworzenie przebiegu wydarzeń w przypadku stłuczki lub uszkodzenia samochodu np. na parkingu. Jak się okazuje, skuteczność tego rodzaju urządzeń jest niezwykle wysoka – zarejestrowane nagranie stanowi niepodważalny dowód i umożliwia nieomylne zidentyfikowanie sprawcy wypadku. 

Kamery samochodowe

 

Wideorejestratory samochodowe

Większość kierowców zapewne nieraz miała do czynienia z sytuacją w której trudno jednoznacznie udowodnić, która strona powinna ponieść konsekwencje za spowodowanie stłuczki bądź wypadku na drodze. W takim przypadku nagranie z kamery samochodowej zapewniłoby pewne materiały dowodowe, ułatwiające wskazanie osoby odpowiedzialnej za całe zdarzenie. Z uwagi na rosnącą z roku na rok liczbę wypadków drogowych, coraz więcej kierowców rozważa zamontowanie wideorejestratora we własnym samochodzie. 

Profesjonalne rejestratory jazdy – praktyczne funkcje

Oprócz oczywistej funkcji nagrywania aktualnej sytuacji na drodze, dostępne w naszej ofercie rejestratory jazdy zapewniają również szereg dodatkowych funkcji. Wśród nich warto wymienić chociażby praktyczny tryb parkingowy, niezastąpiony w sytuacji kiedy pozostawiony przez nas na parkingu samochód zostanie uszkodzony np. przez drugi pojazd. Wówczas kamera automatycznie uruchamia się, rejestrując wydarzenie i pomagając w zidentyfikowaniu winowajcy. Istotną rolę pełni również wysoka jakość nagrań, dzięki której zarejestrowany obraz gwarantuje doskonałą czytelność nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Niektóre modele rejestratorów są również wyposażone w funkcję detekcji ruchu, która automatycznie włącza nagrywanie kiedy tylko wyczuje ruch.

Dlaczego warto zamontować wideorejestrator samochodowy w swoim samochodzie?

Polskie drogi nie należą do bezpiecznych. Wręcz przeciwnie, pod względem ilości wypadków należymy do europejskiej czołówki! Brawurowa i niezgodna z przepisami jazda jest na porządku dziennym, co przekłada się na wysoką ilość kolizji oraz wypadków drogowych. Montując profesjonalny rejestrator jazdy we własnym pojeździe możesz zyskać pewność, że w razie wypadku  który odbył się nie z Twojej winy, wskazanie i zidentyfikowanie sprawcy odbędzie się bezproblemowo. Profesjonalne kamery wciąż zyskują rosnącą popularność, a ich funkcjonalność i skuteczność jest trudna do podważenia!

Wybierz niezawodne rejestratory jazdy Xblitz w sklepie Nexus!

Jeśli poszukujesz sprawdzonego i niezawodnego wideorejestratora do swojego samochodu, zapoznaj się z profesjonalnymi produktami polskiej marki Xblitz, które dostępne są w naszym sklepie! Rejestratory jazdy Xblitz zapewniają szereg praktycznych funkcji i gwarantują doskonałą skuteczność w każdej sytuacji. Montując profesjonalny wideorejestrator zyskujesz spokój oraz pewność że w razie jakiekolwiek zdarzenia drogowego, nie zostaniesz bezpodstawnie oskarżony o winę! Masz pytania dotyczące naszej oferty? W takim razie zapraszamy do kontaktu, nasz ekspert chętnie udzieli na nie odpowiedzi!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl