Darmowa dostawa     Darmowa dostawa      Darmowa dostawa     

Dyskretne dyktafony do podsłuchu

Śledzenie ludzi – stosując w tym celu m.in. dyktafony do podsłuchu – wyłącznie w celu zaspokojenia własnej ciekawości na temat ich interesów czy życia prywatnego jest haniebnym i zabronionym przez prawo działaniem. Dlatego, co pragniemy bardzo wyraźnie zaznaczyć, swojej oferty nie kierujemy ku osobom zamierzającym właśnie w tych – wspomnianych wyżej – celach zakupić proponowane przez nas dyktafony do podsłuchu.
Grupę potencjalnych klientów NEXUS postrzegamy jako ludzi, pragnących zdobyć dowód w pewnej sprawie – zazwyczaj sądowej, który dla jej przebiegu może mieć niebagatelne znaczenie. Jeżeli więc chcemy w skuteczny i bezpieczny zarazem sposób nagrać np. groźby karalne kierowane pod naszym lub mieć dowód na to, że dany człowiek zaproponował nam przyjęcie łapówki, właśnie wtedy powinniśmy skorzystać z nowoczesnych technologii stworzonych z myślą o tego typu sytuacjach. Dyktafon-podsłuch sprawdza się w nich znakomicie za sprawą swoich niepozornych kształtów.

Poznaj możliwości dyktafonu do podsłuchu od NEXUS

Opisywany produkt może występować jako pendrive, zegarek lub długopis. Dzięki jednak dyktafonowi cyfrowemu ukrytemu w tych przedmiotach codziennego użytku nasza potencjalna „ofiara” nawet nie będzie spodziewać się, że każde słowo przez nią wypowiedziane zostanie zarejestrowane i w przyszłości być może zaświadczy na naszą korzyść. Wystarczająco duża ilość pamięci pozwala dokonać zapisu o długości nawet kilkuset godzin dźwięku, co sprawia, iż następnie zyskujemy szansę swobodnego przesłuchania nagranej rozmowy i wyodrębnienia z niej kluczowych fragmentów. Nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ zarejestrowany dźwięk występuje w formacie mp3, który jest w stanie odtworzyć praktycznie każdy program powstały z myślą o odtwarzaniu muzyki.
Ponadto podsłuchy-dyktafony umożliwiają tworzenie notatek dźwiękowych i pisemnych jednocześnie, co docenią przede wszystkim uczniowie i studenci, którzy przejawiają problemy z szybkim rejestrowaniem słów danego wykładowcy. Wykorzystując do tego dostępne w NEXUSIE dyktafony-podsłuchy będą mogli tego dokonać na spokojnie w domu, posiadając możliwie najobszerniejszy materiał, przydatny przed egzaminem czy inną formą sprawdzenia ich wiedzy.

Prosty w obsłudze i dostępny w korzystnej cenie - dyktafon do podsłuchu

Poprzez podłączenie dyktafonu do komputera, co jest jak najbardziej możliwe, ponieważ do zestawu dołączamy kabel USB, każda osoba z niego korzystająca zyskuje możliwość wyraźnego odtwarzania nagranego dźwięku przy pomocy głośników bądź słuchawek. Wyjątkowo wytrzymałe akumulatory znajdujące się wewnątrz proponowanych Państwu produktów pozwalają na korzystanie z nich (bez przerwy) przez kilka godzin. Gdy natomiast ulegną rozładowaniu, szybko możemy przywrócić ich żywotność poprzez podłączenie ich do źródła energii, którym może być komputer lub wiele innych urządzeń, wyposażonych w port USB. Jeżeli więc pragną Państwo pozyskać w korzystnej cenie skuteczny i niepozornie wyglądający podsłuch-dyktafon, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dokonania wyboru odpowiedniego gadżetu. Zapewniamy, że dzięki jego możliwościom, niezależnie od tego, na który artykuł postawi klient, rejestrowanie wszystkiego, co ważne i legalne stanie się banalnie prostą czynnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl