Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja
Kategorie obrazkowe

Kamery endoskopowe

Już wcale nie musisz rozkręcać całego auta, żeby namierzyć niewielką usterkę! Na ścianie pojawiła się mokra plama? Nie trzeba specjalnie burzyć ściany, by to sprawdzić. Wystarczy bowiem… kamera endoskopowa! Aby skorzystać z tego typu szpiegowskiej kamery, wystarczy Ci tylko niewielki otwór bądź luka w sprawdzanym obszarze. Kamery endoskopowe pozwolą w ten sposób monitorować miejsca, które często są zwyczajnie niedostępne na co dzień dla ludzkich oczu. Dzięki temu, oszczędzisz sobie pracę, a także zminimalizujesz ilość ewentualnych uszkodzeń.

[long_desc]

Sposób działania kamer endoskopowych

Kamerę endoskopową podłącza się do komputera bądź telefonu, które pozwolą nam na obserwowanie nagrywanego obrazu w czasie rzeczywistym. Endoskop pomoże w szeroko rozumianej branży budowlanej, mechanice pojazdowej, branży hydraulicznej, medycznej, elektrycznej, ale i w… obserwacji zwierząt i nachalnych sąsiadów! Twoje dziecko zgubiło ulubioną zabawkę? Sprawdź za pomocą kamery endoskopowej, czy nie ma jej przypadkiem za szafą!

Jak działa tego rodzaju kamera? Dzięki długiemu i elastycznemu kablowi, możliwe jest dotarcie w przestrzenie trudno dostępne i wąskie. Z kolei wmontowane diody LED pozwalają na oświetlenie miejsca, którego obraz wyświetli się w naszym telefonie. Dla jeszcze bardziej precyzyjnej inspekcji, polecamy wykorzystać haczyk, lusterko lub magnez. Kamera endoskopowa jest kompatybilna z systemami Windows XP/Vista/Win 7/Win 8/Win 10/, systemem Android 4.0 oraz wyższym (urządzenie z obsługą OTG).

Kamery endoskopowe – kiedy można je zastosować?

Kamery endoskopowe sprawdzają się w wielu różnych dziedzinach życia, w szczególności wówczas, gdy potrzebna jest obserwacja trudno dostępnych miejsc. Dlatego też stosuje się je między innymi w mechanice pojazdowej, branży budowlanej, elektryce, medycynie czy podczas pracy nad instalacjami wodno – kanalizacyjnymi. Przydadzą się na przykład w warsztacie samochodowym, kiedy to można dzięki nim przeprowadzić inspekcję samochodową. Ponadto, również we własnym domu, gdzie możemy sprawdzić całą przestrzeń pod ciężką szafą lub kanapą. Kamery endoskopowe doskonale sprawdzą się również podczas remontu kanalizacji i rur. Wiele z nich sprawdza się w amatorskich, jak i profesjonalnych zastosowaniach.

Niekiedy wykorzystuje się je również do obserwacji zwierząt, podczas prac archeologicznych czy kręcenia filmów. Bardzo często są one wodoodporne mają specyficzną konstrukcję, która umożliwia pokonanie wszelkiego rodzaju załamań, na przykład kolan rur. Tego typu sprzęty pozwalają nam oszczędzić sporo czasu i miejsca, a także zminimalizować koszty czy ilość prac związanych z ewentualną rozbiórką, czy zniszczeniem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Skontaktuj się z nami 730 307 553

sklep@enexus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl